عمومی

جیک جیلنهال به انیمیشن Strange World پیوست

جیک جیلنهال به انیمیشن Strange World پیوست

Strange World (دنیای عجیب و غریب) یکی از انیمیشن های جدید دیزنی است که اکنون تیم صداپیشگی آن تکمیل شده‌ و ستاره بزرگی مثل جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) به آن پیوسته است.

دیگر اعضای تیم صداپیشه‌های این انیمیشن را لوسی لیو (Lucy Liu)، دنیس کواید (Dennis Quaid)، گابریل یونیون (Gabrielle Union) و جابوکی یانگ وایت (Jaboukie Young-White) تشکیل می‌دهند. کارگردانی دنیای عجیب و غریب برعهده دان هال (Don Hall) با سابقه ساخت Big Hero 6 و Raya and the Last Dragon قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:9 انیمیشن کوتاه پیکسار که باید تماشا کنیدکوتاه اما تاثیرگذار
9 انیمیشن کوتاه پیکسار که باید تماشا کنید

کوی نگوین (Qui Nguyen) هم فیلم‌نامه انیمیشن Strange World را نوشته و برای کارگردانی با دان هال همکاری می‌کند. این اثر داستان سه نسل از خانواده کلِید، کاشفانی افسانه‌ای را دنبال می‌کند که به سرزمینی خیره‌کننده و پر از پدیده‌های مرموز مثل ماهی‌های پرنده، صخره‌ای متحرک و هیولاهایی اختاپوس شکل می‌رسند.

انیمیشن Strange World

دیزنی برای ساخت دنیای عجیب و غریب از آثار ادگار رایس باروز و ژول ورن الهام گرفته است. دنیس کواید صداپیشه یگر کلید و جابوکی یانگ وایت صداپیشه نوه این شخصیت است. یونیون صداپیشه مریدین است که با نسل دوم این خانواده ازدواج کرده است. وظیفه صداپیشگی پسر یگر کلید برعهده جیک جیلنهال قرار دارد.

انیمیشن Strange World (دنیای عجیب و غریب) در تاریخ 23 نوامبر (2 آذر 1401) اکران می‌شود.

مطلب پیشنهادی:10 انیمیشن شگفت‌انگیز که امسال بیست‌ ساله خواهند شدچقدر پیر شدیم ما!
10 انیمیشن شگفت‌انگیز که امسال بیست‌ ساله خواهند شد


ماینکرفت #79 – یه بازی قدیمی رو شبیه‌سازی کردیم!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا