عمومی

تیم سونیک نمیخواهیم عناصر فیلمها را وارد بازی کنیم

تیم سونیک: نمی‌خواهیم عناصر فیلم‌ها را وارد بازی کنیم

رئیس استودیو Sonic Team به تازگی اعلام کرد که تمایلی به آوردن عناصر از فیلم‌های اخیر Sonic the Hedgehog و قرار دادن آن‌ها در بازی‌های ویدیویی آینده سونیک ندارد.

با استثناهای نادر (مانند شخصیت تیلز)، فیلم‌های سونیک دارای بازیگران جدید و طراحی‌های تغییر یافته نسبت به بازی‌های ویدیویی هستند و همچنین داستان‌های اوریجینال جدیدی از سونیک و ناکلز را روایت می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم ابرقهرمانی که جلوتر از زمان خود بودنددوران پیش از دنیای سینمایی مارول چه شکلی بود؟
10 فیلم ابرقهرمانی که جلوتر از زمان خود بودند

تاکاشی ایزوکا، رئیس استودیو Sonic Team، در مصاحبه اخیر خود به مناسبت نمایش‌های جدید Sonic Frontiers گفت که ترجیح می‌دهد «سونیکِ بازی» را به عنوان هسته اصلی بازی‌های ویدیویی حفظ کند و سعی کند سری بازی‌ها را گسترش دهد تا مخاطبان بیشتری را جذب خود کند.

او گفت:

از آنجایی که فیلم سونیک از جایی شروع شد که بازی در واقع شروع شده بود، تلاش برای جذب خصیصه‌های فیلم و گنجاندن آن‌ها به بازی، واقعاً به خوبی جواب نمی‌دهد.

کاری که من می‌خواهم انجام دهم این است که به «سونیکِ بازی» وفادار بمانم و آن را گسترش دهم تا ایده‌های جدیدی را به کار ببرم که مردم را در مورد بازی‌های جدید هیجان‌زده کند.

ایزوکا اضافه کرد:

در بازی‌های موبایلی «سونیکِ سینمایی» را داریم که به عنوان یک شخصیت مهمان ظاهر می‌شود و این نوع همکاری واقعاً خوب است زیرا افرادی وجود دارند که تنها فیلم‌ها را دیده‌اند و فقط از طریق آن شخصیت سونیک را درک می‌کنند.

اما بازی سونیک واقعا جوهره اصلی شخصیت است، بنابراین به جای اینکه سعی کنم فیلم را بگیرم و آن را در داخل بازی قرار دهم، می‌خواستم خود بازی را گسترش دهم تا برای همه جذاب باشد.

فیلم اول Sonic the Hedgehog موفقیت شگفت‌آوری داشت و تبدیل به پرفروش‌ترین اقتباس از بازی‌های ویدیویی تمام دوران در آمریکا شد. در اوایل سال جاری، رکورد فیلم اصلی توسط دنباله‌ی آن شکسته شد و پارامونت پیکچرز و سگا تایید کردند که سومین فیلم سونیک و یک مجموعه تلویزیونی لایو اکشن وارد تولید شده‌اند.

سونیک

تاکاشی ایزوکا در مورد موفقیت فیلم‌ها گفت که این یک چالش خوشایند برای Sonic Team است زیرا اکنون مخاطبان بیشتری دارند که می‌توانند با نسخه‌های بازی خود آن‌ها را راضی کنند.

به دلیل موفقیت فیلم‌ها، متوجه شدیم که به مخاطبان وسیع‌تری از افراد دسترسی پیدا کرده‌ایم که شاید قبلا این بازی را انجام نداده‌اند، یا آن‌قدر زیاد آن را بازی نمی‌کنند. گروه وسیع‌تری از طرفداران هستند که باید به سرعت شروع به تولید محتوا کنیم.

صادقانه بگویم، این موفقیت همه ما را بسیار خوشحال کرد، زیرا اکنون افراد بیشتری داریم که می‌توانیم محتوا را برایشان تولید کنیم. با این حال، یک چالش است، زیرا ممکن است گیمرهای جدیدی داشته باشیم یا افرادی که بازی‌های قبلی سونیک را بازی نکرده‌اند، بنابراین فکر نمی‌کنیم بتوانیم تنها با یک بازی که کل مخاطبین را هیجان‌زده کند، وارد میدان شویم.

مطلب پیشنهادی:5 انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودندوقتی یک جای کار لنگ می‌زند!
5 انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودند


Top 10: بازی هایی که برای کارهای احمقانه به شما جایزه می‌دهند!

تماشا از کانال یوتیوب

تیم سونیک نمیخواهیم عناصر فیلمها را وارد بازی کنیم
تیم سونیک نمیخواهیم عناصر فیلمها را وارد بازی کنیم
تیم سونیک نمیخواهیم عناصر فیلمها را وارد بازی کنیم
تیم سونیک نمیخواهیم عناصر فیلمها را وارد بازی کنیم
تیم سونیک نمیخواهیم عناصر فیلمها را وارد بازی کنیم

(1) آموزش بازی کردن با team super sonic در
آموزش بازی کردن با team super sonic در مراحل عادی sonic heroesتوضیحات مهم


(2) معرفی و تحلیل فیلم هایی که از بازی های
معرفی و تحلیل فیلم هایی که از بازی های ویدیوئی ساخته شدند از نگاه سایت فیگار - فیگار


(3) بررسی بازی Sonic Mania - زومجی
بررسی بازی Sonic Mania - زومجی


(4) چطوری سونیک 1 و 2 پورت کامپیوتر رو
چطوری سونیک 1 و 2 پورت کامپیوتر رو ریمیک 2013 دانلود و اجرا کنیم


(5) دانلود بازی سونیک آفلاین از تعمیر پی سی
دانلود بازی سونیک آفلاین از تعمیر پی سی پلازا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا