عمومی

Valheim پاییز امسال به گیم پس پیسی خواهد آمد

Valheim پاییز امسال به گیم پس پی‌سی خواهد آمد

با وجود اینکه تریلری از بازی Valheim در رویداد اصلی یکشنبه شب ایکس باکس و بتسدا پخش نشد، اما طرفداران تیزبین متوجه حضور این عنوان سبک بقا در کنار بازی‌های سال 2023 ایکس باکس در تصویری که در دقایق پایانی برنامه به نمایش در آمد، شدند.

اکنون توسط سازندگان تایید شد که گنجاندن بازی در آن تصویر عمدی بوده، چرا که Valheim نه تنها در پاییز امسال به گیم پس رایانه‌های شخصی می‌آید، بلکه برای کنسول‌های ایکس باکس نیز به صورت انحصاری در سال 2023 عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ پلاس: آینده ماینکرفت و تریلر گیم‌پلی GTAو پیروزی سونی پس از سال‌ها
ویجی‌لاگ پلاس: آینده ماینکرفت و تریلر گیم‌پلی GTA

بازی کوآپ سبک بقا با تم اساطیر نورس، در بهمن ماه سال 1399 به صورت دسترسی زودهنگام در استیم منتشر شد، زمانی که به سرعت میان بازیکنان محبوبیت زیادی پیدا کرد و در چند هفته اول فروش بیش از 3 میلیون نسخه فروخت.

برای آن دسته از کسانی که هرگز در Valheim غوطه‌ور نشده بودند، اضافه شدن آن به PC Game Pass در عرض چند ماه آینده، به همراه گنجاندن آن در فروشگاه مایکروسافت در ویندوز، یک منظره خوشایند خواهد بود.

دیگر خبر مهم بازی این است که برای اولین بار به طور رسمی برای کنسول‌ها عرضه می‌شود. از زمانی که در اوایل سال جاری پشتیبانی از کنترلر به نسخه پی سی اضافه شد، در مورد احتمال ساخت و عرضه نسخه کنسولی گمانه‌زنی‌هایی به راه افتاده بود که در نهایت توسط سازندگان تایید شد.

هنگامی که این پورت در نیمه اول سال 2023 برای کنسول ایکس باکس منتشر شود، ویژگی کراس-پلی به طور کامل فعال خواهد شد تا بازیکنان رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها با یکدیگر ترکیب شود. اگرچه از آنجایی که مایکروسافت نسخه کنسولی Valheim را در انحصار خود دارد، هیچ کنسول دیگری درگیر بحث کراس-پلی نخواهد شد. بنابراین انتظار نداشته باشید که به این زودی شاهد عرضه بازی در پلی استیشن یا نینتندو سوییچ باشید.

Valheim

بازی Valheim توسط تیمی 5 نفره ساخته شده که تا مرداد ماه سال گذشته 8 میلیون نسخه فروش داشت و طبق گفته سازندگان در بهمن ماه سال گذشته از 10 میلیون نسخه عبور کرد. تیم توسعه‌ بازی نیز در یک سال گذشته به طور پیوسته در حال رشد بوده و هم اکنون هشت عضو دارد. یک بازی مستقل سبک بقا با المان‌های سندباکس است که به شما اجازه می‌دهد همراه با 9 نفر دیگر از دوستان خود وارد یک سرزمین افسانه‌ای وایکینگ‌ها شوید، جایی که به عنوان یک جنگجو مسیر سختی برای بقا پیش رویتان می‌بینید.

انتظار می‌رود که امسال به‌روزرسانی Mistlands برای بازی منتشر شود که شامل یک بیوم جدید و پُر از درخت است. آخرین آپدیت بازی، Mountains، غارهای یخبندان و هیولاهای وحشی را اضافه کرد. با این حال اگر صبر و قرار ندارید تا Valheim به سرویس گیم پس در پلتفرم انتخابی شما در مایکروسافت بپیوندد، می‌توانید همین حالا آن را از استیم خریداری کنید.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Omno – رویایی از جنس نوربا من سفر کن تا شگفتی‌ها را ببینی
بررسی بازی Omno – رویایی از جنس نور


ما از ویدیوگیم چی یاد می‌گیریم؟

تماشا در کانال یوتیوب پلاس

Valheim پاییز امسال به گیم پس پیسی خواهد آمد
Valheim پاییز امسال به گیم پس پیسی خواهد آمد
Valheim پاییز امسال به گیم پس پیسی خواهد آمد
Valheim پاییز امسال به گیم پس پیسی خواهد آمد
Valheim پاییز امسال به گیم پس پیسی خواهد آمد

(1) معرفی و بررسی بازی Valheim گیم پلی
معرفی و بررسی بازی Valheim گیم پلی، داستان، دانلود و سیستم مورد نیاز پلازا


(2) ادامه پیشرفت بازی Valheim با قرار گرفتن
ادامه پیشرفت بازی Valheim با قرار گرفتن در صدر جدول استیم


(3) فروش دو میلیون نسخه ای بازی Valheim در
فروش دو میلیون نسخه ای بازی Valheim در کمتر از دو هفته - یک دنیای بسیار پر شگفتی


(4) Valheim برای Xbox ، PS4 و PS5 تاریخ
Valheim برای Xbox ، PS4 و PS5 تاریخ انتشار ، همه چیزهایی که می دانیم - راهنما و چگونه ژوئن 2022


(5) دانلود بازی Valheim برای PC
دانلود بازی Valheim برای PC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا