عمومی

5 نکته برای برنده شدن مود Team Deathmatch بازی ایپکس لجندز موبایل

بعد از عرضه نسخه موبایلی ایپکس لجندز، بازیکنان بسیاری به سراغ آن رفته و متوجه ویژگی‌های جدید و خاص آن شده‌اند. استودیو ری‌اسپاون علاوه بر ویژگی‌های نسخه کنسولی و اصلی بازی، لجندهای مخصوص و حالت‌های جدید را نیز به نسخه موبایلی ایپکس افزوده است. یکی از این حالت‌های جدید که بر خلاف نسخه اصلی، در اینجا به صورت دائمی حضور دارد، حالت تیم دث‌مچ (Team Deathmatch) است.

در این حالت، دو تیم شش نفره مقابل یک دیگر قرار می‌گیرند و هر تیمی که زودتر به امتیاز 30 برسد، برنده آن دست می‌شود. در این حالت هم همانند بتل رویال اصلی، بازیکنان فقط مجاز به انتخاب یک لجند هستند. این حالت خود دو شاخه فرعی دیگر دارد. در حالت اول مکان ظاهر شدن بازیکنان ثابت و در دیگری در تمام نقشه بازی پراکنده است. برای کسانی که به بخش بتل رویال بازی عادت کرده‌اند، وفق یافتن با این حالت کمی زمان خواهد برد، چرا که باید برخی از عادت‌های مربوط به حالت بتل رویال را کنار بگذارند. اما برای شروع و کسب مهارت در این حالت، رعایت نکات زیر می‌توانند به شما کمک شایانی کنند. با همراه باشید.

5- کار گروهی و ارتباط صحیح


فرقی نمی‌کند در کدام حالت ایپکس مشغول بازی باشید، همآهنگی با دیگر اعضای گروه یکی از پیش‌نیازهای کلیدی برای موفقیت در بازی است. با داشتن این شاخص، گروه شما می‌تواند به راحتی بر مشکلات در مسیر پیروزی فائق آید. اعضای گروه با داشتن شناخت از نحوه کار گروهی، می‌توانند بهتر با یک دیگر همآهنگ شده و در مواقع حساس به یاری بقیه اعضا بشتابند.

مضاف بر این، اگر نفرات گروه از ویژگی‌های خاص هر لجند موجود در گروه آگاه باشد، مسیر پیروزی بیش از پیش هموار خواهد شد. شناخت کافی در این مورد باعث می‌شود تا بهره کار گروهی اعضا بالاتر برود و ارتباط صحیح ما بین اعضا نقشی اساسی در این مورد دارد.

4- انتخاب اسلحه مناسب


سلاح‌ها همیشه یکی از تاثیرگذارترین بخش‌های ایپکس بوده‌اند. وجود یک سلاح مناسب می‌تواند برد یا باخت یک تیم را تعیین کند. در حالت تیم دث‌مچ، همانند حالت آرنا، بازیکنان می‌توانند اسلحه‌های خود را پیش از بازی انتخاب کنند. تنها فرق موجود در این است که در حالت دث‌مچ مهمات اضافی وجود ندارد و اگر مهمات تمام کنید، باید به سراغ اسلحه‌ای دیگر بروید.

در شروع انتخاب‌های بسیاری دارید، اما در طول روند بازی محموله‌های کمکی (همان دراپ‌ها) ظاهر می‌شوند که حاوی اسلحه‌های بهتری هستند. البته باید توجه داشت که ممکن است محل فرود این محموله‌ها تبدیل به قتلگاه شود. به هر طریق، رفتن به سراغ این بسته‌ها یک عملیات پر ریسک و البته پر بازده است.

3- ترکیب مناسب تیم


در این مورد هم باز ارتباط میان اعضای گروه است که منجر به نتیجه می‌شود. اعضای گروه با همآهنگی با یک دیگر می‌توانند از لجند انتخابی دیگر اعضا و ویژگی‌های آن مطلع شده و متناسب با آن، لجند خود را انتخاب کنند. وجود لجندها و حرکات نهایی خاص هر کدام، یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ایپکس است که آشنایی و زمان بندی مناسب برای استفاده از آن‌ها می‌تواند نتیجه یک دست از مسابقه را به نفع گروه شما تغییر دهد.

حالت تیم دث‌مچ یکی از بهترین راه‌ها برای آشنایی با دیگر لجندهای بازی است. وقتی که یکی از اعضای گروه، یک لجند را انتخاب می‌کند، دیگر اعضای گروه می‌بایست لجندی متفاوت از آن را انتخاب کنند. به همین خاطر، بازیکنان مجبور به استفاده از لجندهایی می‌شوند که شاید تا قبل از این از آن‌ها استفاده نکرده‌اند.

2- انتخاب لجندهای متناسب با تیم دث‌مچ


رعایت این مورد به خود بازیکن بستگی دارد. در نسخه موبایل همانند نسخه اصلی، انتخاب لجند متناسب با شرایط می‌تواند تاثیر به سزایی بر خود بازیکن و دیگر اعضای گروهش داشته باشد. مثلا انتخاب Lifeline که می‌تواند با سرعت بیشتری سلامتی اعضا را بهبود بخشد و یا Octane که می‌تواند سطح بیشتری را تحت پوشش خود داشته باشد، باعث می‌شود تا پیروزی راحت‌تر از قبل نصیب شما شود. نمی‌توان از هر لجندی در حالت تیم دث‌مچ استفاده مناسب را برد و البته انتخاب لجندهای قدرتمند هم پیروزی را برای شما تضمین نخواهد کرد.

1- برداشتن تجهیزات موجود در نقشه


در شروع هر دست بازی، تمامی بازیکن‌ها با سلاح‌هایی هم سطح و تجهیزاتی تقریبا یکسان وارد خواهند شد. این مورد برای تجهیزات حفاظتی هم صدق می‌کند. در این مورد هم همانند سلاح‌ها، بازیکنان می‌توانند با استفاده از جعبه‌های موجود در نقشه، تجهیزات خود را ارتقا دهند. این خود یکی از ویژگی‌های مثبت بازی است که شروع همه بازیکن‌ها یکسان بوده و این مهارت آن‌هاست که آینده مسابقه را رقم می‌زند.

در حالت تیم دث‌مچ هم هر چه تجهیزات بهتری داشته باشید، برنده شدن هم راحت‌تر خواهد شد. شما با رفتن به سراغ جعبه‌ها می‌توانید تجهیزات مختلفی را پیدا کرده و حتی سبک بازی خود را تغییر دهید. این مورد در کنار انتخاب لجند مناسب بیشترین تاثیر را در مسابقه خواهد گذاشت.

5 نکته برای برنده شدن مود Team Deathmatch بازی ایپکس لجندز موبایل
5 نکته برای برنده شدن مود Team Deathmatch بازی ایپکس لجندز موبایل
5 نکته برای برنده شدن مود Team Deathmatch بازی ایپکس لجندز موبایل
5 نکته برای برنده شدن مود Team Deathmatch بازی ایپکس لجندز موبایل
5 نکته برای برنده شدن مود Team Deathmatch بازی ایپکس لجندز موبایل

(1) نکات بازی Apex Legends Mobile برای حالت
نکات بازی Apex Legends Mobile برای حالت Team Deathmatch


(2) آموزش Apex Legends Mobile نکتههایی که
آموزش Apex Legends Mobile نکتههایی که قبل از شروع باید بدانید - کارو تک


(3) مد Free Death Match برای بازی ایپکس
مد Free Death Match برای بازی ایپکس لجندز در راه است - سی فارس


(4) ایپکس لجندز موبایل - دانلود بازی Apex
ایپکس لجندز موبایل - دانلود بازی Apex Legends برای اندروید


(5) هفت سنگ گودزیلا هم طرف پابجی موبایل را
هفت سنگ گودزیلا هم طرف پابجی موبایل را گرفت


(6) موفقیت در بازی Apex Legends
نکاتی که باید برای موفقیت در بازی Apex Legends بدانید


(7) 8 نکته که پیش از بازی کردن Far Cry 5
8 نکته که پیش از بازی کردن Far Cry 5 باید بدانید


(8) بهترین بازی های چینی برترین بازی هایی
بهترین بازی های چینی برترین بازی هایی که در گوگل پلی حضور ندارند - دیجیاتو


(9) بررسی بازی Apex Legends Mobile - زومجی
بررسی بازی Apex Legends Mobile - زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا