عمومی

داستانهای اساطیری که میخواهیم آنها را در God of War Ragnarok ببینیم

موفقیت‌های بازی God of War در سال 2018 باعث شد تا سانتامونیکا ریسک بالایی را قبول کند و این داستان را به پایان خودش نزدیک کند. سانتامونیکا با انتخاب واقعه رگناروک برای داستان نسخه بعدی، آماده است تا داستان اساطیری نورس برای سری God of War را به اتمام برساند. با توجه به داستان اساطیری رگناروک، احتمال دارد تا بسیاری از شخصیت‌های مشهور دنیای اساطیری نورس را در God of War Ragnarok ببینیم و شاهد یک داستان حماسی باشیم.

در نسخه اول، کاراکترهای بالدور (Baldur)، فریا (Freya)، میمیر (Mimir) و حتی لوکی (Loki) را در داستان دیدیم و اشاره‌های فراوانی به اودین (Odin)، ثور (Thor) و تیر (Týr) خدای جنگ اساطیر نورس شد و در تریلر بازی نیز متوجه شدیم که تیر و ثور و انگروبودا (Angrboða) در داستان بازی نقش پررنگی خواهند داشت. همچنین سانتامونیکا تایید کرده است که اودین نیز در این بازی حضور خواهد داشت؛ نکته‌ای که اصلا دور از ذهن نبود چرا که کاراکترهای مطرح شده نقش اساسی در داستان رگناروک دارند.

با این حال، همچنان کاراکترهای زیادی وجود دارند که انتظار داریم که آن‌ها را در God of War Ragnarok ببینیم. سانتامونیکا، داستان منحصر به فرد خودش را روایت می‌کند و همین باعث شده تا هیجان زیادی درباره این بازی داشته باشیم. از آنجایی که امکان دارد که داستان رگناروک با داستان اساطیری یونان نیز گره بخورد هم هیجانات زیادی به وجود آمده است. تایید حضور کاراکترهایی مثل انگروبودا و تیر، راه‌های زیادی را برای ورود دیگر شخصیت‌های دنیای اساطیری نورس به God of War Ragnarok را باز خواهد کرد.

در این مقاله قصد داریم تا به برخی از شخصیت‌هایی که امکان حضور در دنباله گاد آو وار را دارند، اشاره کنیم و بررسی کنیم که این کاراکترها، چه نقشی در داستان God of War Ragnarok خواهند داشت و چگونه داستان آن‌ها در این بازی روایت خواهد شد:

فنریر (Fenrir) – گرگ زندانی نورس!


Fenfir in God of War Ragnarok

یکی از مشهورترین اشخاص دنیای اساطیری نورس، فنریر، گرگ بزرگی است که از فرزندان لوکی و انگروبودا محسوب می‌شود. خدایان نورس، از قدرت فنریر واهمه داشتند و او را با زنجیری نفرین شده زندانی کردند. خدایان قصد داشتند او را تا روز رستاخیز زندانی کنند و از هجوم او جلوگیری کنند. در حقیقت، این فنریر است که واقعه رگناروک را آغاز می‌کند و میدگارد را به نابودی می‌کشد. فنریر در داستان رگناروک، اودین و دیگر خدایان نورس را می‌کشد و آن‌ها را به طور کامل از بین می‌برد.

با توجه به آن که می‌دانیم لوکی در داستان حضور دارد و حضور انگروبودا هم در بازی تایید شده، به احتمال زیاد فنریر را در God of War Ragnarok خواهیم دید. با توجه به نقشی که فنریر در داستان رگناروک ایفا می‌کند، احتمال این که کریتوس و آترئوس او را در طول نبرد آزگارد هدایت کنند هم زیاد است. احتمالی که بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

داستانهای اساطیری که میخواهیم آنها را در God of War Ragnarok ببینیم
داستانهای اساطیری که میخواهیم آنها را در God of War Ragnarok ببینیم
داستانهای اساطیری که میخواهیم آنها را در God of War Ragnarok ببینیم
داستانهای اساطیری که میخواهیم آنها را در God of War Ragnarok ببینیم
داستانهای اساطیری که میخواهیم آنها را در God of War Ragnarok ببینیم

(1) چرا God of War Ragnarok احتمالا پایان
چرا God of War Ragnarok احتمالا پایان خوش نخواهد داشت - Woocomag


(2) بازی God of War Ragnarok پایان سفر این
بازی God of War Ragnarok پایان سفر این سری به افسانههای نورس است بازینما


(3) همهچیز در مورد بازی God of War Ragnarok
همهچیز در مورد بازی God of War Ragnarok از زمستان طولانی تا خدای جنگ نورس - مرجع اخبار و مقالات فارسی


(4) بازی God of War Ragnarok بررسی رابطه
بازی God of War Ragnarok بررسی رابطه کریتوس و آتریوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا