عمومی

بهترین بازی های دیتا دار تجربهای خارقالعاده از موبایل گیمینگ

بازی‌های موبایلی در طی یک دهه اخیر دچار فراز و نشیب‌های بسیاری شده‌اند. از ساده‌ترین عناوین موبایلی بگیرید، تا برترین آن‌ها، همگی دست به دست هم داده بودند تا تجربه‌ای بی‌نظیر از موبایل گیمینگ را به رختان بکشند. عناوینی که شاید در ابتدا چندان جدی گرفته نمی‌شدند، امروزه جزو برترین‌ها هستند و طرفداران زیادی نیز در دنیای بازی های گوشی های هوشمند دارند. بنابراین شاید بد نباشد که برای یک‌بار هم که شده، نگاهی به دنیای اسرارآمیز پلتفرم موبایل داشته باشیم و آن را یک‌بار دیگر باهم بررسی کنیم.

اگر به دنبال تجربه‌ای متفاوت از دنیای بازی‌ های موبایلی هستید، در این مطلب همراه باشید تا سفری به درازای یک دهه به دنیای پلتفرم موبایل داشته باشیم و 20 بازی دیتا دار برتر اندروید را به شما معرفی کنیم. بازی‌هایی که اگرچه جزو عناوین موبایلی به شمار می‌روند، اما چیزی فراتر از پلتفرم موبایل هستند و می‌توانند تا ساعت‌ها شما را سرگرم کنند. بنابراین؛ این شما و این برترین بازی های دیتا دار اندروید!

The Walking Dead


بهترین بازی های دیتا دار

برای شروع شاید بد نباشد که کارمان را از دنیای بازی‌های اپیزودیک شروع کنیم! وقتی در سال 2012 استودیوی بازی‌سازی تیل‌تیل به سراغ The Walking Dead رفت، هیچکسی انتظار موفقیت از دنیای این بازی را نداشت. منتهی تل‌تیل ثابت کرد که برای دوست داشتنی بودن؛ به چیز جز داستانی خارق‌العاده نیاز ندارید و بازی موبایلی The Walking Dead نیز مصداقی عالی برای این مورد بود. این بازی مسیر موفقیت‌آمیز خودش را پیدا کرده بود و طولی نکشید که در بین برترین عناوین سال 2012 نیز قرار گرفت.

سال انتشار: 2012 ژانر: اپیزودیک – ماجراجویی
استودیوی سازنده: تل‌تیل گیم‌پلی دوست داشتنی
امتیاز متای بازی: 94 گرافیک منحصر به فرد

خوشبختانه The Walking Dead نه‌تنها برای پلتفرم موبایل؛ بلکه برای دیگر پلتفرم‌ها نیز از جمله کنسول‌های نسل هفتمی و هشتمی؛ نینتندو سوئیچ و کامپیوترهای شخصی نیز منتشر شده و شما می‌توانید با خیال راحت به تجربه این بازی بپردازید و حسی خارق‌العاده از دنیای The Walking Dead؛ اما این‌بار در کالبد یک بازی دیتا دار اندروید بگیرید.

Star Wars: Knights of the Old Republic


بازی های دیتا دار

یکی از اتفاقات جذاب چندسال اخیر در دل دنیای بازی های موبایلی؛ پورت شدن عناوین بزرگ کنسولی برای این پلتفرم بود. با باز شدن پای عناوین و استودیوهای بزرگ بازی‌سازی به دنیای پلتفرم موبایل؛ این فرصت پیش آمد تا بازی های موبایلی نیز قدم در راه پیشرفت بردارند. اگر طرفدار دنیای سینمایی استار وارز هستید، بازی موبایلی Star Wars: Knights of the Old Republic یکی از بهترین چیزهایی است که باید به سراغش بروید. این بازی یکی از برترین عناوین دنیای استار وارز است که در سال 2003 منتشر شد و طرفداران زیادی نیز پیدا کرد.

سال انتشار: 2003 ژانر: اکشن – نقش آفرینی
استودیوی سازنده: BioWare گیم‌پلی مهیج
امتیاز متای بازی: 94 گرافیک کلاسیک و خاطره‌انگیز

Star Wars: Knights of the Old Republic یک بازی نقش آفرینی با المان‌های MMO و بن‌مابه اکشن است که خوشبختانه برای پلتفرم موبایل نیز پورت شده. منتهی این تمام ماجرا نیست و شما می‌توانید Star Wars: Knights of the Old Republic را روی کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های خانگی نیز تجربه کنید.

Genshin Impact


بازی های دیتا دار

Genshin Impact نه‌تنها یکی از برترین عناوین موبایلی است، بلکه می‌توان از این بازی به عنوان یکی از برترین بازی های دیتا دار اندروید نیز یاد کرد. Genshin Impact در سال 2020 منتشر شد و طولی نکشید که توانست جایگاهش را در بین دیگر بازی های اندرویدی نشان دهد. چیزی‌که این بازی را خاص می‌کند؛ گرافیک خارق‌العاده Genshin Impact است که تجربه‌ای کنسولی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

سال انتشار: 2020 ژانر: اکشن – نقش آفرینی
استودیوی سازنده: miYoHo گیم‌پلی هیجان‌انگیز
امتیاز متای بازی: 84 گرافیک کنسولی

منتهی صبر کنید، این تمام چیزی نیست که این بازی را خاص می‌کند، Genshin Impact پتانسیل‌های بالایی در داستان‌سرایی و گرافیک دارد. شما با یک بازی اکشن – نقش آفرینی طرف هستید که می‌تواند تا ساعت‌ها شما را سرگرم کند. بنابراین اگر طرفدار بازی های موبایلی هستید، نباید Genshin Impact را از دست بدهید.

Civilization VI


بازی های دیتا دار

بازی‌های استراتژی یکی از برترین عناوین و سبک‌هایی هستند که شما می‌توانید روی پلتفرم موبایل به سراغشان بروید. این بازی‌ها درست از جایی خودشان را نشان می‌دهند که پتانسیل‌های بالایی برای روایت دارند. از اولین عناوین استراتژی موبایلی مانند کلش آف کلنز بگیرید، تا عناوینی چون Civilization VI؛ همگی دست به دست هم داده‌اند تا دوست داشتنی‌ باشند. Civilization VI در سال 2016 توسط استودیوی Firaxis Games توسعه پیدا کرد و ماموریت انتشار آن نیز برعهده استودیوی 2K Games بود.

سال انتشار: 2016 ژانر: استراتژی – مدیریتی
استودیوی سازنده: Firaxis Games گیم‌پلی درگیرکننده
امتیاز متای بازی: 92 گرافیک خوب

Civilization VI سفری به درازای تمام تاریخ است. جایی‌که بازی از شما می‌خواهد که از بین تمدن‌ها و مردمان مختلف، یکی را انتخاب کنید و تاریخ را این‌بار به قلم خودتان بنویسید. Civilization VI خیلی خوب می‌داند که چگونه باید دوست داشتنی باشد و دقیقا به همین دلیل است که Civilization VI می‌تواند جایی در لیست برترین بازی های دیتا دار اندروید داشته باشد.

Sky: Children of the Light


بازی های دیتا دار

اگر یک بازی شاهکار مستقل موبایلی می‌خواهید، باید سفری به دنیای بازی موبایلی Sky: Children of the Light داشته باشید. این بازی دست‌‌پخت استودیوی مستقل Thatgamecompany است. استودیویی که پیش‌تر با ساخت بازی Journey توانسته بود که پتانسیل‌هایش را به نمایش بگذارد و این‌بار به سراغ بازی دوست داشتنی Sky: Children of the Light رفته است.

سال انتشار: 2019 ژانر: نقش آفرینی – جهان باز
استودیوی سازنده: Thatgamecompany گیم‌پلی سرگرم‌کننده
امتیاز متای بازی: 82 گرافیک هنری و اتمسفر منحصر به فرد

Sky: Children of the Light یک بازی ایده‌آل برای آن دسته از افرادی است که علاقه چندانی به المان‌های اکشن ندارند. این بازی از شما قهرمان نمی‌سازد؛ بلکه این خود شما هستید که باید سوار بر موج‌های Sky: Children of the Light خودتان را به ساحل جذابیت این بازی برسانید و نباید چندان به Sky: Children of the Light سخت بگیرید.

Grid Autosport


بازی های دیتا دار اندروید

بازی‌ های ریسینگ موبایلی بدون شک یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزهایی هستند که هر موبایل گیمری باید برای یک‌بار هم که شده به سراغشان برود. از نید فور اسپید‌های موبایلی بگیرید، تا عناوین بزرگی مانند فرنچایز آسفالت، همگی دست به دست هم داده‌اند تا تجربه‌ای بی‌نظیر باشند. منتهی اگر از من بپرسید که برترین عنوان ریسینگ موبایلی کدام است؟ بدون شک به سراغ بازی موبایلی Grid Autosport خواهم رفت. عنوانی که در سال 2014 برای پلتفرم‌های کنسول‌های نسل هفتمی؛ کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر شد و در سال 2019 نیز راهی پلتفرم موبایل شد.

سال انتشار: 2014 ژانر: شبیه‌ساز – ریسینگ
استودیوی سازنده: Codemaster – Feral Interactive گیم‌پلی آرکید – هیجان‌انگیز
امتیاز متای بازی: 90 گرافیک شاهکار

چیزی‌که این بازی را خاص می‌کند، کیفیت و المان‌های خارق‌العاده Grid Autosport است. این بازی به معنای واقعی کلمه، تجربه‌ای شاهکار از دنیای عناوین ریسینگ روی پلتفرم موبایل است و باید فرصتی به این شاهکار موبایلی دهید.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars


بازی های دیتا دار اندروید

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم؛ پیشرفت سخت‌افزاری موبایل های هوشمند، به تدریج باعث کشیده شدن پای عناوین بزرگ به دنیای این پلتفرم شد. بازی موبایلی Grand Theft Auto: Chinatown Wars یکی از برترین عناوین از دنیای فرنچایز جی‌تی‌ای است که متاسفانه هرگز آنطوری که راکستار انتظار داشت، دیده نشد. البته این موضوع به معنای بد بودن این بازی نیست؛ منتهی از آن‌جایی که بازی Grand Theft Auto: Chinatown Wars تنها برای کنسول قابل حمل PSP و نینتندو DS منتشر شده بود، نتوانست به اندازه‌ای که باید؛ مخاطب پیدا کند.

سال انتشار: 2009 ژانر: ماجراجویی – اکشن – جهان باز
استودیوی سازنده: راکستار گیم‌پلی و دوربین ایزومتریک
امتیاز متای بازی: 93 گرافیک جذاب

منتهی هیچ‌جای نگرانی نیست، خوشبختانه نسخه موبایلی بازی Grand Theft Auto: Chinatown Wars در دسترس است و شما می‌توانید با خیالت راحت به سراغ این بازی بروید. همچنین ابدا نیازی نیست که بابت چیزی نگران نباشید؛ Grand Theft Auto: Chinatown Wars نیز درست به اندازه دیگر عناوین استودیوی راکستار قابل احترام است و بد نیست که تجربه‌اش کنید.

Grand Theft Auto: Vice City


بازی های دیتا دار اندروید

اگر فکر می‌کنید که بازی Grand Theft Auto: Chinatown Wars آخرین نماینده استودیوی راکستار در این لیست است، باید بگویم که سخت در اشتباهید. بازی Grand Theft Auto: Vice City نیز یکی دیگر از آن دسته از عناوین استودیوی راکستار است که خوشبختانه برای پلتفرم موبایل نیز پورت شده. فکر نمی‌کنم که نیاز چندانی به معرفی دوباره بازی Grand Theft Auto: Vice City باشد. فرقی ندارد که گیمری تازه‌وارد هستید، یا کاربری قدیمی؛ Grand Theft Auto: Vice City درست همان‌چیزی است که هرکسی برای یک‌بار هم که شده تجربه‌اش کرده.

سال انتشار: 2002 ژانر: جهان باز – ماجراجویی
استودیوی سازنده: 2002 گیم‌پلی هیجان‌انگیز
امتیاز متای بازی: 95 گرافیک و اتمسفر دهه 80 میلادی

Grand Theft Auto: Vice City در دوران طلایی کنسول‌های نسل ششمی منتشر شد. منتهی این تمام ماجرا نبود و این بازی در سال 2012 پایش را به دنیای بازی‌های موبایلی نیز باز کرد. Grand Theft Auto: Vice City شروعی برای نسل جدید بازی‌های راکستار بود و حتی پس از گذشت چیزی در حدود 20 سال از انتشار این بازی؛ Grand Theft Auto: Vice City هنوز هم ارزش تجربه کردن را دارد.

The Wolf Among Us


بازی های دیتا دار اندروید

اجازه دهید که لیست برترین بازی های دیتا دار را با بازی موبایلی The Wolf Among Us ادامه دهیم. این بازی نیز دست‌پخت استودیوی دوست داشتنی تل‌تیل است که خوشبختانه به تازگی ساخته نسخه دوم The Wolf Among Us نیز تایید شده است. همانند دیگر عناوین استودیوی تل‌تیل؛ The Wolf Among Us نیز خودش را یک بازی اپیزودیک معرفی می‌کند. جایی‌که گرافیک و داستان خارق‌العاده این بازی؛ ما را به تجربه The Wolf Among Us وسوسه می‌کند.

سال انتشار: 2013 ژانر: نقش آفرینی – اپیزودیک
استودیوی سازنده: تل‌تیل گیم‌پلی خلاقانه
امتیاز متای بازی: 83 گرافیک دوست داشتنی

این بازی در سال 2013 برای پلتفرم‌های کنسول‌های نسل هفتمی و هشتمی؛ کامپیوترهای شخصی و پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد. The Wolf Among Us با نقدهای فوق‌العاده‌ای رو به رو شد و طرفداران خاص خودش را نیز پیدا کرد.

Mortal Kombat


بازی های دیتا دار اندروید

اگر طرفدار بازی‌ های مبارزه‌ای پلتفرم موبایل هستید، نباید بازی موبایلی Mortal Kombat را از دست بدهید. وقتی در سال 2015 بازی Mortal Kombat X منتشر شد، طرفداران خودشان را برای رو به رو شدن با یکی از برترین عناوین مبارزه‌ای تاریخ آماده کرده بودند. منتهی هیچکسی انتظار نداشت که پورت موبایلی Mortal Kombat X نیز منتشر شود. با انتشار پورت موبایلی این بازی؛ عناوین مبارزه‌ای پلتفرم موبایل به طرز قابل توجهی پیشرفت کردند و طرفداران نیز از این موضوع کاملا راضی بودند.

سال انتشار: 2015 ژانر: اکشن – مبارزه‌ای
استودیوی سازنده: NetherRealm – Warner Bros گیم‌پلی مهیج
امتیاز متای بازی: 86 گرافیک کنسولی

Mortal Kombat تجربه‌ای کم‌نظیر از عناوین مبارزه‌ای پلتفرم موبایل است. این بازی برای پلتفرم موبایل به بهترین شکل ممکن بهینه شده و می‌توان گزینه جذابی باشد. بنابراین اگر به دنبال بهترین بازی موبایلی مبارزه‌ای در لیست برترین بازی های دیتا دار هستید، نگاهی به Mortal Kombat داشته باشید.

Brothers in Arms 3: Sons of War


بازی های دیتا دار اندروید

اگر طرفدار بازی‌ های موبایلی باشید، حتما با استودیوی بازی‌سازی گیم‌لافت آشنایی دارید. استودیویی که بی‌پروا عناوین شاهکاری را ساخته و به جرات می‌توان از این استودیو به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌سازهای موبایلی یاد کرد. هرچند که در طی چندسال اخیر؛ بازی‌های این استودیو آنطوری که باید دیده نشدند؛ اما سال‌ها پیش همه‌چیز فرق می‌کرد و گیم‌لافت استودیویی بزرگ بود.

سال انتشار: 2014 ژانر: اکشن – شوتر
استودیوی سازنده: گیم‌لافت گیم‌پلی و خط داستانی دوست داشتنی
امتیاز متای بازی: – گرافیک قابل قبول

گیم‌لافت در سال 2014 به سراغ بازی موبایلی Brothers in Arms 3: Sons of War رفت. عنوانی که در آن سال؛ داستانی خارق‌العاده و شخصیت پردازی دوست داشتنی داشت. Brothers in Arms 3: Sons of War موفق شد تا تبدیل به یکی از برترین عناوین موبایلی آن سال‌ها شود و هنوز هم ارزش تجربه کردن را دارد.

Grand Theft Auto: San Andreas


بازی های دیتا دار اندروید

فرقی ندارد که آیا تازه با دنیای بازی‌ های ویدیویی آشنا شده‌اید، یا صرفا بازیکنی تازه‌وارد هستید، بازی موبایلی Grand Theft Auto: San Andreas افسانه‌ای است که هر گیمری باید آن را تجربه کند. Grand Theft Auto: San Andreas ادامه دهنده مسیر موفقیت‌آمیز بازی Grand Theft Auto: Vice City است که در دوران طلایی کنسول‌های نسل ششمی و در سال 2004 منتشر شد. این بازی بقدری موفقیت‌آمیز بود که توانست تبدیل به بهترین بازی استودیوی راکستار شود و بسیاری از ما را با دنیای بازی‌ های ویدیویی نیز آشنا کرد.

سال انتشار: 2004 ژانر: ماجراجویی – جهان باز
استودیوی سازنده: راکستار موسیقی‌متن و گیم‌پلی به یادماندنی
امتیاز متای بازی: 95 گرافیک و جلوه‌های بصری زیبا

خط داستانی؛ طراحی محیط و موسیقی‌متن بازی Grand Theft Auto: San Andreas جزو برترین‌ها در دنیای بازی‌های ویدیویی به شما می‌روند. خوشبختانه استودیوی راکستار؛ پورت موبایلی این بازی را نیز راهی پلتفرم موبایل کرده تا بخواهد نماینده‌ای دیگر در لیست بهترین بازی های دیتا دار اندروید ما داشته باشد و نباید تجربه Grand Theft Auto: San Andreas را از دست بدهید.

Bully


بازی های دیتا دار اندروید

بازی Bully؛ آخرین نماینده از استودیوی راکستار حاضر در این لیست است. این بازی برخلاف تمامی عناوین پیشین استودیوی راکستار قدم برداشت و موفقیت‌های زیادی نیز داشت. منتهی Bully هرگز نتوانست آنطوری که باید دیده نشود و متاسفانه بنظر می‌رسد که راکستار نیز بیخیال ساخته دنباله‌ای برای این بازی شده. اما با این‌حال؛ این موضوع دلیل نمی‌شود که شما بیخیال تجربه این بازی شوید.

سال انتشار: 2006 ژانر: ماجراجویی – جهان باز
استودیوی سازنده: راکستار گیم‌پلی مهیج
امتیاز متای بازی: 87 گرافیک کلاسیک

Bully در سال 2006 برای کنسول‌های خانگی و کامپیوترهای شخصی پورت شد. این بازی بقدری دلگرم‌کننده ظاهر شد که راکستار نهایتا Bully را برای دیگر پلتفرم‌ها از جمله کنسول‌های نسل هفتمی و هشتمی و پلتفرم موبایل نیز پورت کرد.

بازی‌های ایپزودیک موبایلی درست به همان اندازه که فکر می‌کنید، جذاب‌اند. در این بین نیز بازی موبایلی Life Is Strange یکی از برترین عناوینی است که می‌توانید آن را روی گوشی موبایلتان تجربه کنید. Life Is Strange در سال 2015 منتشر شد و بقدری موفقیت‌آمیز بود که ما بخواهیم نگاهی دوباره به این بازی داشته باشیم. استودیوی اسکوئر انیکس؛ در ساخت بازی Life Is Strange از تمامی پتانسیل‌هایش استفاده کرده و عنوانی را ساخته، که قابل احترام است.

Life is Strange


بازی های دیتا دار اندروید

سال انتشار: 2015 ژانر: ایپزودیک
استودیوی سازنده: اسکوئر انیکس موسیقی‌متن و گیم‌پلی دوست داشتنی
امتیاز متای بازی: 85 گرافیک خوب

Life Is Strange موفق شد تا به امتیاز متای 85 برسد. همچنین جالب است بدانید که این بازی علاوه بر پلتفرم موبایل؛ برای کنسول‌های نسل هفتمی و هشتمی؛ نینتندو سوئیچ و کامپیوترهای شخصی نیز منتشر شده و باید تجربه‌اش کنید.

Asphalt 9: Legends


بازی های دیتا دار اندروید

صبر کنید، هنوز کارمان با دنیای بازی‌های ریسینگ موبایلی به پایان نرسیده است. Asphalt 9: Legends نیز یکی دیگر از برترین بازی های دیتا دار اندروید است که در این لیست باید تجربه‌اش کنید. این بازی در سال 2018 توسط استودیوی گیم‌لافت توسعه پیدا کرد و بقدری موفقیت‌آمیز بود که ما شاهد پورت شدن این بازی برای کنسول‌های نسل نهمی نیز باشیم.

سال انتشار: 2018 ژانر: شبیه‌ساز – ریسینگ
استودیوی سازنده: گیم‌لافت گیم‌پلی مهیج
امتیاز متای بازی: – گرافیک راضی‌کننده

Asphalt 9: Legends یکی از پر جزئیات‌ترین عناوین حال حاضر پلتفرم موبایل است. از آن‌جایی که جزئیات و گرافیک این بازی به شدت بالاست؛ شما نیاز به سخت افزاری قدرتمند خواهید داشت تا بتوانید این بازی را تجربه کنید.

League of Legends: Wild Rift


بازی های دیتا دار اندروید

سال انتشار: 2019 ژانر: موبا
استودیوی سازنده: Riot Games گیم‌پلی رقابتی
امتیاز متای بازی: – گرافیک خوب

اگر طرفدار بازی‌های موبا هستید، نباید تجربه بازی موبایلی League of Legends: Wild Rift را از دست بدهید. این بازی در سال 2019 توسط استودیوی Riot Games منتشر شد و تجربه‌ای را به ارمغان آورد، که هیچکسی انتظارش را نداشت؛ بنابراین اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های موبا هستید، باید نیم‌نگاهی به بازی موبایلی League of Legends: Wild Rift داشته باشید.

Apex Legends Mobile


بازی های دیتا دار اندروید

از این‌جا به بعد، ما وارد دنیای بازی‌ های بتل رویال می‌شویم؛ بازی‌هایی که مرزهای بازی‌سازی را جا به جا کردند و طرفداران زیادی نیز دارند. خوشبختانه پلتفرم موبایل؛ سرزمین اسرارآمیز بازی‌ های بتل رویال است. در این بین بازی موبایلی Apex Legends Mobile نیز از آن دسته از عناوین مورد انتظاری بود که چند هفته از انتشارش می‌گذرد. این بازی کیفیتی کنسولی را به تصویر کشیده و ارزش تجربه کردن را دارد.

سال انتشار: 2022 ژانر: بتل رویال – شوتر
استودیوی سازنده: الکترونیک آرتز گیم‌پلی مهیج
امتیاز متای بازی: 89 گرافیک کنسولی

Apex Legends Mobile به محض انتشارش توانست که با موفقیت‌های بزرگی رو به رو شود. متای این بازی به عدد 89 رسید که امتیازی فوق‌العاده محسوب می‌شود. منتهی این تمام ماجرا نیست و محتوای انحصاری این بازی در کنار المان‌های شوتر جذاب Apex Legends Mobile؛ بهانه‌ای شده تا ما بخواهیم به سراغ این بازی برویم.

PUBG: New State


بازی های دیتا دار اندروید

سال انتشار: 2021 ژانر: شوتر – بتل رویال
استودیوی سازنده: Krafton گیم‌پلی رقابتی
امتیاز متای بازی: – گرافیک خوب

PUBG: New State یا همان برادر کوچک‌تر بازی PUBG Mobile؛ درست در زمانی معرفی شد که طرفداران بازی‌ های بتل رویال موبایلی نیاز به چیزی جدید برای تجربه کردن داشتند. PUBG: New State از راه رسیده بود تا عملکرد موفقیت‌آمیز بازی بازی پابجی موبایل را ادامه دهد، هرچند که این بازی هرگز آنطوری که استودیوی Krafton انتظار داشت، عمل نکرد؛ اما هنوز هم عنوانی قابل احترام است.

PUBG Mobile


بازی های دیتا دار اندروید

سال انتشار: 2018 ژانر: اکشن – بتل رویال
استودیوی سازنده: تنسنت گیم‌پلی مهیج
امتیاز متای بازی: 86 گرافیک بالا

سونامی بازی‌های بتل رویال در سال 2017 شروع شد و صنعت بازی‌سازی را دچار تغییرات بسیاری کرد. منتهی این پایان راه نبود و در سال 2018 و با انتشار بازی PUBG Mobile؛ عناوین بتل رویال کارشان را جدی‌تر از همیشه روی پلتفرم موبایل شروع کردند. PUBG Mobile فصلی جدید از بازی‌های بتل رویال را پایه گذاری کرد و بقدری دوست داشتنی است که جایی برای این بازی در لیست بهترین بازی های دیتا دار اندروید پیدا کنیم.

Call of Duty: Mobile


بازی های دیتا دار اندروید

سال انتشار: 2019 ژانر: شوتر – بتل رویال
استودیوی سازنده: تنسنت – اکتیویژن گیم‌پلی دوست داشتنی
امتیاز متای بازی: 81 گرافیک خوب

اجازه دهید که لیستمان را با یکی از برترین عناوین بتل رویال موبایلی پایان دهیم. این شما و این بازی موبایلی Call of Duty: Mobile که هرکسی برای یک‌بار هم که شده به سراغ تجربه این بازی رفته است. Call of Duty: Mobile در سال 2019 منتشر شد و البته تجربه جدی استودیوی اکتیویژن در ساخت بازی‌ های موبایلی به شمار می‌رفت. جایی‌که این بازی به لطف گرافیک و گیم‌پلی خارق‌العاده‌ای که داشت، مورد توجه قرار گرفت.

بهترین بازی های دیتا دار تجربهای خارقالعاده از موبایل گیمینگ
بهترین بازی های دیتا دار تجربهای خارقالعاده از موبایل گیمینگ
بهترین بازی های دیتا دار تجربهای خارقالعاده از موبایل گیمینگ
بهترین بازی های دیتا دار تجربهای خارقالعاده از موبایل گیمینگ
بهترین بازی های دیتا دار تجربهای خارقالعاده از موبایل گیمینگ

(1) بهترین بازی های دیتا دار اندروید 2021
بهترین بازی های دیتا دار اندروید 2021 لینک دانلود - زومجی


(2) بهترین بازی های دیتا دار اندروید
بهترین بازی های دیتا دار اندروید کداماند لیست کامل بازی های حجیم اندروید پی اس ارنا


(3) بهترین بازی های دیتا دار اندروید انلاین
بهترین بازی های دیتا دار اندروید انلاین و افلاین آیا این بازیها به گوشی آسیب میزنند


(4) بهترین بازی های دیتا دار موبایل 2022
بهترین بازی های دیتا دار موبایل 2022 بازی هایی با حجم و کیفیت بالا - فیگار


(5) بهترین بازی دیتا دار اندروید معرفی و
بهترین بازی دیتا دار اندروید معرفی و دانلود بهترین بازی های گرافیکی


(6) بهترین بازی های اندروید،فهرست 141 بازی
بهترین بازی های اندروید،فهرست 141 بازی جدید با لینک نصب - تکنولایف


(7) معرفی پرحجم ترین بازی های موبایل
معرفی پرحجم ترین بازی های موبایل


(8) بهترین بازی های آفلاین اندروید و iOS
بهترین بازی های آفلاین اندروید و iOS بازی آفلاین دیتادار، کم حجم و


(9) بازی های اندروید
دانلود بازی های جدید - بهترین بازی های اندروید جهان نصب کنید - مایکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا