عمومی

5 دلیل برتری که شما را برای تجربه بازی GTA Chinatown Wars وسوسه میکنند

بازی GTA Chinatown Wars یکی از کمترشناخته‌شده‌ترین عناوین استودیوی راکستار است که در سال 2009 برای پلتفرم نینتندو DS و کنسول قابل حمل PSP منتشر شد. این بازی موفق شد تا به امتیاز متای 93 برسد، منتهی چیزی‌که مشخص است، این است که راکستار ابدا نتوانست آن‌چیزی که در نظر داشت را با این بازی اجرا کند. از آن‌جایی که این بازی صرفا برای پلتفرم موبایل و کنسول‌های قابل حمل منتشر شده بود؛ هرگز نتوانست آنطوری که باید به اندازه دیگر عناوین استودیوی راکستار و فرنچایز GTA موفق شود.

منتهی با تمام محدودیت‌هایی که این بازی داشت، GTA Chinatown Wars هنوز هم عنوانی قابل احترام است. بنابراین اگر دوست دارید که تجربه‌ای متفاوت از دنیای بازی‌های راکستار، روی گوشی موبایل و این پلتفرم داشته باشید، در این مطلب همراه باشید تا باهم نگاهی به 5 دلیل برتری بیندازیم که این بازی را برتر از دیگر عناوین فرنچایز GTA کرده‌اند.

مینی‌گیم‌هایی که برای صفحه‌های لمسی بهینه شده‌اند


GTA Chinatown Wars

پیش‌تر اشاره کردیم که این بازی انحصارا برای کنسول‌های قابل حمل و پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده؛ برای همین، انتظارات از گیم‌پلی بازی GTA Chinatown Wars به شدت بالا بود و طرفداران منتظر بودند تا ببینند که آیا راکستار توانسته آنطوری که باید این بازی را برای نمایشگرهای لمسی بهینه کند، یا نه! این مورد بیشتر روی پلتفرم موبایل قابل درک است! از آن‌جایی که در دنیای این بازی خبری از دکمه‌های فیزیکی نیست؛ شما به هنگام انجام ماموریت‌های بازی و مینی‌گیم‌های GTA Chinatown Wars؛ احساس واقع‌گرایانه بودن هرچه بیشتر گیمپلی بازی را خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی:تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کندهدف این شرکت چیست؟
تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کند

چیزی‌که GTA Chinatown Wars را بهتر از دیگر نسخه‌های این سری می‌کند، این است که راکستار تمام تلاشش را برای بهینه‌سازی این بازی به کار گرفته. بطوری که برخلاف دیگر نسخه‌های پورت شده از فرنچایز GTA برای پلتفرم موبایل؛ GTA Chinatown Wars در بخش کنترلرها؛ یک سر و گردن بهتر عمل کرده است.

دنیایی بدون کات‌‌سین‌های مزاحم


GTA Chinatown Wars

نمی‌دانم که آیا تا به‌حال بازی موبایلی GTA Chinatown Wars را تجربه کرده‌اید، یا نه؛ اما یکی از دلایلی که باعث بهبود عملکرد کلی این بازی رو پلتفرم موبایل و سایر کنسول‌ها شده؛ این است که در دنیای این بازی چندان خبری از کات‌سین‌های مزاحم نیست. البته کات‌سین‌ها به خودی خودشان؛ چیز بدی نیستند که بخواهیم حضور آن‌‌ها را ایرادی بزرگ قلمداد کنیم، اما به هرحال؛ تصور کنید که بعد از شکست در ماموریتی؛ باید دوباره تمام کات‌سین‌هایی که پیش‌‌تر دیده بودید را، نگاه کنید!

خوشبختانه راکستار در ساخت بازی GTA Chinatown Wars تابوشکنانه عمل کرده و پتانسیل‌هایش را به تصویر کشیده. در دنیای این بازی خبری از کات‌سین‌های تکراری نیست و اگر در ماموریتی شکست خوردید؛ می‌تواند در صورت نیاز؛ کات‌سین‌های بازی را رد کنید و دوباره آن ماموریت را شروع کنید.

شروع فوری و مجدد ماموریت‌ها


GTA Chinatown Wars

یکی از بدترین چیزها درباره فرنچایز GTA این است که اگر بازیکنی در حین انجام ماموریتی شکست بخورد، باید دوباره به چک پوینت قبلی بازگردد تا بتواند تمام مسیری را که طی کرده بود را مجددا تکرار کند. در این بین نیز، بازی موبایلی GTA Chinatown Wars نه‌تنها این مشکل را به صورت کاملا هوشمندانه‌ای حل کرده؛ بلکه از قابلیتی به نام Trip Skip نیز بهره می‌برد که به بازیکنان اجازه جا به جایی هرچه سریع‌تر در محیط بازی را می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:10 ماموریت مخفی GTA که احتمالا از وجودشان خبر ندارید!از بسکتبال تا قاتل سریالی!
10 ماموریت مخفی GTA که احتمالا از وجودشان خبر ندارید!

این قابلیت جزئی و کوچک بازی موبایلی GTA Chinatown Wars باعث شده تا این عنوان حرف‌های زیادی در مقایسه با دیگر برادر خودش داشته باشد. GTA Chinatown Wars اگرچه عنوانی کوچک و کمترشناخته‌شده است، اما به بازیکنان اجازه خلاق بودن را می‌دهد و راکستار نیز سعی کرده که با قابلیت Trip Skip؛ مشکل دیگر بازی‌های خودش را در این بازی کاملا رفع کند. به طور کلی؛ شما با استفاده از این قابلیت دیگر مجبور نیستید که وقت خودتان را هدر دهید و می‌توانید خیلی راحت؛ در نقشه بازی تلپورت کنید.

سیستم وانتد بازی


GTA Chinatown Wars

سیستم وانتد دهی و یا ستاره‌هایی که به هنگام انجام جرم و جنایت می‌گیرید، یکی از بدترین چیزهایی است که هر بازیکنی می‌تواند در دنیای عناوین GTA تجربه‌اش کند. طبیعتا دیدن نیروهای پلیس چیزی نیست که بخواهید با آن‌ سر و کله بزنیدو منتهی بازی موبایلی GTA Chinatown Wars راه حل خوبی برای رفع این مشکل دارد. یکی از راه حل‌هایی که این بازی به شما پیشنهاد می‌کند، این است که به محض گرفتن وانتد، به وسایل نقلیه پلیس‌ها حمله کنید تا جلوی پیشروی آن‌ها را بگیرید. المانی که حتی در نسخه‌های جدیدترین فرنچایز GTA نیز آنطوری که باید درست کار نمی‌کند.

فعالیت‌های خلافکارانه


یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزها درباره بازی‌های فرنچایز GTA این است که این فرنچایز به شما اجازه تبدیل شدن به هرکسی را می‌دهد. در واقع این شما هستید که انتخاب می‌کنید که آیا دوست دارید که زندگی آرامی داشته باشید، یا صرفا می‌خواهید باند خلافکاری خودتان را تشکیل دهید؛ هرچه که باشد، بازی موبایلی GTA Chinatown Wars این اجازه را به شما می‌دهد که فعالیت‌های خلافکاری شهر را کنترل کنید. از دزدیدن ماشین‌های چند صد هزار دلاری بگیرید، تا فروش مواد مخدر!

5 دلیل برتری که شما را برای تجربه بازی GTA Chinatown Wars وسوسه میکنند
5 دلیل برتری که شما را برای تجربه بازی GTA Chinatown Wars وسوسه میکنند
5 دلیل برتری که شما را برای تجربه بازی GTA Chinatown Wars وسوسه میکنند
5 دلیل برتری که شما را برای تجربه بازی GTA Chinatown Wars وسوسه میکنند
5 دلیل برتری که شما را برای تجربه بازی GTA Chinatown Wars وسوسه میکنند

(1) بررسی بازی موبایل GTA Chinatown Wars
بررسی بازی موبایل GTA Chinatown Wars - زومجی


(2) دانلود بازی GTA Chinatown Wars برای
دانلود بازی GTA Chinatown Wars برای اندروید


(3) دانلود بازی جی تی ای GTA Chinatown
دانلود بازی جی تی ای GTA Chinatown wars برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − هشت =

دکمه بازگشت به بالا