عمومی

کریستوفر واکن به جمع بازیگران فیلم Dune 2 اضافه شد

کریستوفر واکن به جمع بازیگران فیلم Dune 2 اضافه شد

ددلاین به نقل از یک منبع ناشناس اعلام کرده که کریستوفر واکن به جمع تیم بازیگران فیلم Dune 2 اضافه شده و قرار است کنار بازیگرانی مانند تیموتی شالامه، زندیا، ربکا فرگوسن و خاویر باردم و بسیاری دیگر حضور داشته باشد. واکن به احتمال فراوان نقش امپراتور شادام چهارم را بازی خواهد کرد.

کریستوفر واکن، بازیگر 79 ساله و کهنه‌کار هالیوودی، سابقه حضور در آثاری چون Catch Me If You Can، Pulp Fiction، شکارچی گوزن، بازگشت بتمن، کلیک، مردی در آتش و ده‌ها فیلم و سریال دیگر را دارد.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم ابرقهرمانی که جلوتر از زمان خود بودنددوران پیش از دنیای سینمایی مارول چه شکلی بود؟
10 فیلم ابرقهرمانی که جلوتر از زمان خود بودند

گفته شده که فرآیند فیلمبرداری اواخر تابستان امسال آغاز می‌شود و فلورانس پیو به همراه آستین باتلر از جمله بازیگران جدید قسمت دوم تلماسه هستند. دنی ویلنوو، کارگردان این فیلم، درباره چالش‌های پیش‌رو صحبت کرد و گفت:

چیزی که در حال حاضر به ما کمک می‌کند این است که با همان تیم قبلی کار می‌کنیم، برای همین هرکسی می‌داند که چه وظیفه‌ای دارد و چه کاری باید انجام دهد. طبیعتا ساخت دنباله برای ما چالش‌برانگیزتر است، اما می‌دانیم که داریم در چه مسیری قدم برمی‌داریم. راستش را بخواهید، تنها مشکل ناشناخته من در این میان «همه‌گیری ویروس کرونا» است.

در ادامه ویلنوو وعده داده که قرار است در فیلم Dune 2 داستان‌های بیشتری را از خاندان هارکنن ببینیم. تاکنون قسمت اول Dune موفق شده 331 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته باشد و در حال حاضر روی سرویس استریم HBO Max در دسترس مخاطبان قرار دارد. موضوعی که ویلنوو صریحا مخالفت خود را با آن اعلام کرده و گفته که فیلم Dune 2 از این الگو پیروی نمی‌کند و قبل از رفتن به سرویس استریم به مدت 45 روز منحصرا در سینماها اکران خواهد شد.

فیلم Dune 2 برای اکران در تاریخ 20 اکتبر 2022 (28 مهر 1401) برنامه‌ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی:معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشیدبرای بینج‌واچ‌های هیجان‌انگیز آماده شوید
معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشید


Top 10: خفن‌ترین بازی‌های رایگان!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا