عمومی

سازندگان Starfield از تبدیل آن به سایبرپانک بعدی میترسیدند

سازندگان Starfield از تبدیل آن به «سایبرپانک بعدی» می‌ترسیدند

استودیوی بازیسازی بتسدا در حالی که پیش از این متعهد شده بود بازی Starfield را روز 11 نوامبر (20 آبان) برای کنسول‌های نسل جدید و رایانه‌های شخصی عرضه کند، روز گذشته خبر داد که تاریخ انتشار بازی را تا نیمه اول سال 2023 به تعویق انداخته است.

این کار برای اطمینان از اینکه بازیکنان «بهترین و بی‌عیب و نقص‌ترین» نسخه بازی نقش آفرینی و علمی تخیلی آن‌ها را تجربه کنند، انجام شده است. با این حال، به گفته جیسون شرایر از بلومبرگ، تاریخ عرضه پیشین بعضی از افراد که روی پروژه کار می‌کردند را «به شدت نگران کرده بود».

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: چهار قابلیت مهم ویندوز 11 برای گیمرهاسیستم عاملی بهتر برای بازی کردن
ویجی‌لاگ: چهار قابلیت مهم ویندوز 11 برای گیمرها

شرایر در توییتر خود گفت:

بهار سال گذشته پیش از مراسم E3، من با برخی درباره افراد فرآیند ساخت استارفیلد صحبت کردم که بر اساس پیشرفتی که تا آن زمان داشتند، به شدت نگران تعهد به تاریخ عرضه 11 نوامبر 2022 بودند. ظاهرا اصطلاحی که در میان آن‌ها پخش شده بود «سایبرپانک بعدی» بود که نشان داد چقدر اوضاع نگران‌کننده است. آفرین بر بتسدا که حتی پس از اعلام تاریخ دقیق عرضه بازی، باز هم آن را به تاخیر انداخت.

هنگامی که یکی از کاربران توییتر به شرایر یادآوری کرد که Cyberpunk 2077 نیز به تعویق افتاد و باز هم در وضعیتی پر از باگ و مشکل منتشر شد، او پاسخ داد که «سایبرپانک به اندازه کافی تاخیر نداشت. امیدوارم این بازی داشته باشد.»

Starfield

صرف نظر از این موضوعات، بتسدا در بیانیه خود گفت که اولین نمایش مفصل از گیم‌پلی بازی‌های Starfield و Redfall (ساخته جدید استودیو آرکین که این بازی هم به سال آینده به تعویق افتاد) به‌زودی در راه است.

برنامه ایکس باکس و بتسدا در روز 12 ژوئن (22 خرداد) زمان خوبی برای نمایش‌های جدید از بازی به‌نظر می‌رسد. اگرچه مایکروسافت و بتسدا تایید نکرده‌اند که کدام عناوین در این برنامه حضور دارند. فعلا باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر در هفته‌های آینده بمانیم.

مطلب پیشنهادی:چگونه پردازنده کامپیوتر را خنک نگه داریم؟جلوگیری از یک خسارت سنگین
چگونه پردازنده کامپیوتر را خنک نگه داریم؟


Top 10: خفن‌ترین بازی‌های رایگان!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا