عمومی

احتمال حضور لیدی دیمیتریس در فصل دوم سریال Resident Evil وجود دارد

احتمال حضور لیدی دیمیتریس در فصل دوم سریال Resident Evil وجود دارد

اندرو دب، شورانر سریال رزیدنت اویل (Resident Evil) اعلام کرده که احتمال حضور لیدی دیمیتریس، یکی از ویلن‌های مشهور بازی رزیدنت اویل 8 در فصل دوم این سریال وجود دارد.

این شخصیت با صداپیشگی مگی رابرتسون به سرعت و حتی قبل از انتشار بازی میان طرفداران محبوبیت زیادی به‌دست آورد و اندرو دب با علم به این موضوع بیان کرده که حضور لیدی دیمیتریس در فصل دوم سریال یکی از گزینه‌های پیش‌رو است، چراکه بخشی از فصل دوم شامل وقایعی از بازی Resident Evil Village می‌شود. لازم به ذکر است که روز گذشته نخستین تریلر رسمی از این سریال منتشر شد.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال افرا – متفاوت اما تکراری و بی‌کیفیتبازگشت کارگردان جنجالی با عنوانی خسته‌کننده
نگاهی به سریال افرا – متفاوت اما تکراری و بی‌کیفیت

با توجه به محبوبیت لیدی دیمیتریس، این اتفاق آنقدرها هم تعجب‌برانگیز نیست، اما اینکه شورانر سریال آزادی عمل زیادی برای استفاده از شخصیت‌ها در داستان دارد، نکته مثبتی محسوب می‌شود. اندرو دب درباره موضوع اصلی سریال و انتخاب شخصیت‌ها و رویدادها برای اقتباس گفت:

ما سعی می‌کنیم در این باره بسیار هوشمند باشیم و بازی‌ها منبع اصلی برای ما هستند. به صورت آگاهانه هیچ قانونی را از بازی‌ها نقض نکردیم، اما در عین حال این یک اقتباس مستقیم از بازی‌ها نیست.

وی همچنین درباره ویلن‌های مشهور و جایگاه آن‌ها در داستان اصلی توضیح داد و فاش کرد که سریال رزیدنت اویل قرار است ماجرای نجات یافتن آلبرت وسکر را در پایان بازی رزیدنت اویل 5 روایت کند و ظاهرا این یکی از خطوط اصلی و اسرارآمیز داستان است.

سریال رزیدنت اویل در تاریخ 4 جولای (23 تیر 1401) از نتفلیکس پخش خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال All of Us Are Dead – اپیدمی مردگان متحرکآخرالزمان زامبی‌ها، تزریق آدرنالین و خلق تنش برای 12 ساعت!
نقد سریال All of Us Are Dead – اپیدمی مردگان متحرک


Top 10: خفن‌ترین بازی‌های رایگان!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا