عمومی

به زودی خبر بزرگی از بازی Fall Guys منتشر میشود

به زودی خبر بزرگی از بازی Fall Guys منتشر می‌شود

شاید فال گایز (Fall Guys) مقداری از محبوبیت خودش را از دست داده باشد، اما استودیو توسعه دهنده بازی همچنان به پشتیبانی از آن ادامه می‌‌دهد.

استودیو Mediatonic با انتشار پستی در توییتر اعلام کرده خبر بزرگی از Fall Guys در راه است. طرفداران باید تا دو روز دیگر منتظر این خبر بمانند و از کانال یوتیوب و توییچ بازی می‌توانند به صورت زنده از آن اطلاع پیدا کنند. هنوز مشخص نیست که این خبر به چه چیزی مربوط به است، اما می‌توانیم شاهد رونمایی از تاریخ عرضه نسخه نینتندو سوییچ و ایکس باکس باشیم.

استودیو مدت زمان زیادی روی نسخه نینتندو سوییچ و ایکس باکس Fall Guys کار کرده و توسعه آن‌ها چند ماه پیش در مراحل پایانی قرار داشت. از طرف این احتمال وجود دارد که استودیو محتوای جدید برای بازی توسعه داده و قصد دارد چند روز دیگر طی یک رویداد بزرگ از آن رونمایی کند. بعضی‌ها هم به این اشاره دارند که شاید Mediatonic تصمیم گرفته فال گایز را رایگان کند.

بازی Fall Guys

هفته پیش نیز شایعه‌ای منتشر شد که به کراس‌اوور فال گایز و فورتنایت اشاره داشت. خیلی وقت است که به کراس‌اوور فال گایز و فورتنایت اشاره می‌شود با این وجود یک دیتا ماینر توانسته اطلاعات و کد جدید (epic.Fall.Guys.competition) را در این زمینه پیدا کند. البته به نظر می‌رسد که اپیک گیمز از یک سال پیش همکاری با Mediatonic برای این کراس‌اوور را آغاز کرده بود.


NFT چیه و چطور قراره دنیای گیم رو تغییر بده؟

تماشا از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا