عمومی

شایعه بازیهای F1 23 و Project CARS 4 در دست ساخت هستند

شایعه: بازی‌های F1 23 و Project CARS 4 در دست ساخت هستند

روز گذشته خبر رسید که استودیو چِشِر کدمسترز (Codemasters Cheshire) با استودیو کرایتریون گیمز (Criterion Games) ادغام شده تا روی عنوان آتی فرنچایز Need for Speed ​​کار کند، در حالی که استودیو بیرمنگام کدمسترز روی بازی جدید سری فرمول یک متمرکز شده است.

با این حال، گفته می‌شود که تنها این دو بازی مسابقه‌ای در استودیوهای متعلق به شرکت الکترونیک آرتز در دست ساخت نیستند. در گزارشی که اخیرا Exputer منتشر کرده، تام هندرسون فاش کرده بازی Project CARS 4 نیز در استودیو Slightly Mad در حال توسعه است.

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]بازی‌هایی که دوستشان خواهید داشت
بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]

این بازی برای کنسول‌های نسل فعلی و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد، در حالی که ظاهرا به ریشه‌های شبیه‌ساز مسابقه‌ای هاردکور خود باز خواهد گشت. در حال حاضر آن‌ها به دنبال انتشار بازی در «میانه سال 2024» هستند.

در مورد عنوان جدید سری WRC که اولین بار در ماه مارس خبر رسید در دست ساخت است نیز اطلاعات جدیدی به دست رسیده است. نسخه‌های سالانه بازی از سال 2023 تا 2027 برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد که از موتور آنریل انجین در ساخت آن‌ها استفاده خواهد شد. همچنین ظاهرا مقدمات اولیه برای عرضه یک عنوان موبایلی در همین دوره چهار ساله نیز در حال انجام است.

در حالی که کدمسترز در حال حاضر روی F1 22 کار می‌کند، بازی F1 23 نیز مدتی است پروسه ساخت خود را آغاز کرده است. ظاهرا این بازی یک عنوان به معنای واقعی نسل بعدی با ارتقاء موتور ساخت خواهد بود. علاوه بر این، به نظر می‌رسد F1 WORLD برای گسترش F1 LIFE نسخه امسال با جت‌های خصوصی معرفی شود.

با توجه به بازی موبایلی Need for Speed ​​که چند روز پیش فیلم‌ گیم‌پلی آن لو رفت، به نظر می‌رسد که نقشه آن بر اساس محصول 2019 بازی Need for Speed ​​Heat شکل گرفته است. اگرچه منابع می‌گویند تغییراتی نیز لحاظ شده و این بازی موبایلی «کپی و پیست مستقیم» نیست. ظاهرا هیچ داستانی برای بازی وجود ندارد اما در عوض، یک عنوان چند نفره جهان باز است که در آن می‌توانید با دیگر مسابقه‌دهنده‌ها در سراسر جهان روبرو شوید.

همچنین در حالی که هیچ خبری در مورد سری Burnout وجود ندارد، به نظر می‌رسد که سری GRID نیز ممکن است به دنبال عملکرد ناامیدکننده GRID Legends تا مدت‌ها در سکوت باقی بماند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی WRC 10 – رالی در برزخسخت‌ترین جاده‌ها، سرسخت‌ترین راننده‌ها
بررسی بازی WRC 10 – رالی در برزخ


NFT چیه و چطور قراره دنیای گیم رو تغییر بده؟

تماشا از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا