عمومی

ددپول ممکن بود در فیلم Doctor Strange 2 حضور داشته باشد

ددپول ممکن بود در فیلم Doctor Strange 2 حضور داشته باشد

گویا شایعات اخیر درست از آب درآمده و شخصیت ددپول این پتانسیل را داشت که حضور کوتاهی در فیلم دکتر استرنج 2 (Doctor Strange 2) به کارگردانی سم ریمی داشته باشد. مایکل والدرون، نویسنده فیلم، در مصاحبه خود عنوان کرده که نام ددپول در فهرست اولیه ابرقهرمانان موجود در دنباله دکتر استرنج وجود داشته است.

مطلب پیشنهادی:معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشیدبرای بینج‌واچ‌های هیجان‌انگیز آماده شوید
معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشید

والدرون در صحبت‌هایش با ComicBook در این باره گفت:

به نظرم ما درباره همه چیز در این فیلم صحبت کردیم، بنابراین نمی‌شد که خبری از ددپول نباشد. اما در نهایت فکر کردیم که اکنون جای درستی برای قراردادن این شخصیت نیست.

اگرچه طرفداران به حضور ددپول امیدوار بودند، رایان رینولدز قبلا در مصاحبه خود به صراحت اعلام کرده بود که در فیلم دکتر استرنج 2 حضور ندارد. اگرچه هنوز اخبار جدیدی درباره دنباله فیلم ددپول منتشر نشده، کوین فایگی پیش از این گفته بود که وید ویلسون (ددپول) در سومین فیلم Deadpool با رده‌بندی سنی R (بزرگسال) به دنیای سینمایی مارول باز خواهد گشت. شاون لوی (کارگردان فیلم‌های Free Guy و The Adam Project) قرار است با فیلمنامه‌ای از رت ریس و پال ورنیک فیلم ددپول 3 را کارگردانی کند.

سایر شخصیت‌هایی که شایعه حضورشان در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness مطرح شده بود، شامل لوکی، کانگ فاتح و تام کروز به عنوان آیرون‌من می‌شود.

مطلب پیشنهادی:5 انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودندوقتی یک جای کار لنگ می‌زند!
5 انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودند


Top 10: خفن‌ترین بازی‌های رایگان!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا