عمومی

بسته الحاقی داستانی Dying Light 2 تاخیر خورد

بسته الحاقی داستانی Dying Light 2 تاخیر خورد

استودیو تکلند (Techland) اعلام کرد اولین بسته الحاقی داستانی Dying Light 2: Stay Human که در ابتدا قرار بود اوایل یا اواسط تابستان امسال منتشر شود را تا ماه سپتامبر (شهریور یا مهر) به تعویق می‌اندازد.

تکلند در بیانیه خود گفت:

زائران عزیز، نظرات شما همیشه برای ما بالاترین اولویت را دارد و می‌خواهیم با شما صادق و شفاف باشیم. هنوز به زمان بیشتری برای توسعه اولین بسته الحاقی داستانی نیاز داریم. اکنون طوری برنامه‌ریزی شده که در ماه سپتامبر منتشر شود.

تکلند توضیح داد که تیم در چند ماه گذشته ویژگی‌های دیگری مانند مد New Game Plus، تنظیم میدان دید برای کنسول‌ها و بهبودهای بخش کوآپ را به Dying Light 2 اضافه کرده است.

علاوه بر این، در ماه ژوئن محتوای جدیدی به نام «فصل اول: به دنبال ردپای یک دونده شب» (Chapter 1: In the Footsteps of a Nightrunner) منتشر خواهد شد. این بخش جدیدی برای گیم‌پلی است که یک سیستم پیشرفت، دشمنان، چندین ماموریت و جوایز جدید و همچنین مد عکاسی (که بسیاری از بازیکنان درخواست آن را کرده بودند) به بازی اضافه می‌کند.

Dying Light 2

با توجه به اینکه اولین بسته الحاقی داستانی اکنون در ماه سپتامبر منتشر می‌شود، به‌نظر می‌رسد که تکلند قصد دارد محتوای فصل دوم را نیز تا ماه نوامبر (آبان) منتشر کند. این استودیو لهستانی همچنین به تعهد 5 ساله خود برای پشتیبانی از Dying Light 2 ادامه می‌دهد و بسته الحاقی داستانی شماره 2 به همراه محتوای بیشتری در آینده منتشر خواهد شد.

استودیو تکلند چند هفته پیش حتی از اولین بازی Dying Light نیز پشتیبانی کرد و به بازیکنان این امکان را داد تا به صورت رایگان نسخه بهبود یافته (Enhanced) بازی در دریافت کنند.

تکلند اخیرا اعلام کرد که Dying Light 2 از زمان عرضه‌اش در ابتدای ماه فوریه تاکنون 5 میلیون نسخه فروخته است و این آمار بدون فروش نسخه نینتندو سوییچ است که برای عرضه در اواخر امسال برنامه‌ریزی شده است.


Top 10: خفن‌ترین بازی‌های رایگان!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا