عمومی

بازیکن Elden Ring با چشم بسته باسها را شکست میدهد

بازیکن Elden Ring با چشم بسته باس‌ها را شکست می‌دهد

بازیکنان Elden Ring هنوز در حال یافتن راه‌های جدیدی برای خاص‌تر کردن بازی اکشن، نقش آفرینی و چالش‌برانگیز استودیو فرام سافتور هستند.

اکنون اسپیدرانر کریستوفر «star0chris» کامپانلا، با چشم‌بند باس‌های Lands Between را یکی یکی شکست می‌دهد! او تاکنون با این حرکت ویژه خود توانسته باس‌های مهمی همچون رادان و Rennala را مبهوت استعدادهای خود کند.

مطلب پیشنهادی:5 بازی مشابه Assassin’s Creed Valhalla که باید بازی کنیدخداحافظ والهالا!
5 بازی مشابه Assassin’s Creed Valhalla که باید بازی کنید

star0chris جزو اسپیدرانرهای جدید در جامعه استریمینگ به حساب می‌آید. او در جولای 2018 شروع به ارسال اسپیدران‌های خود از شبیه‌ساز حیوانات خانگی مجازی Insaniquarium Deluxe در کانال یوتیوب کرد و یکی از اولین رکوردهای رسمی جهانی او در ژوئن 2020 در سایت Speedrun.com ثبت شد.

در حالی که او دو ماه پیش موفق شد در پلتفرم رایانه شخصی بازی مذکور در رده «ماجراجویی عادی» رتبه اول جهانی را کسب کند، اکنون شروع به انجام اسپیدران‌های مختلف بازی Elden Ring کرده است. تاکنون او مقام پنجم را در رده «Any% No Wrong Warp PC» کسب کرده که در آن بازیکن می‌تواند از هر روشی برای به پایان رساندن بازی استفاده کند، به جز تله پورت کردن از یک نقطه به نقطه دیگر. زمان به پایان رساندن star0chris یک ساعت و هشت دقیقه بود.

اگرچه رکوردهای قبلی او چشمگیر است، اما آنچه واقعا شگفت‌انگیز به‌نظر می‌رسد محدودیت سخت و جدیدی است که او به خود تحمیل کرده: حذف بینایی. کریستوفر در این چالش در حالی که چشمان خود را بسته است، به سمت برخی از سرسخت‌ترین باس‌های که در الدن رینگ وجود دارند می‌‌رود.

Elden Ring

star0chris یک لیست کامل از این حرکت جسورانه را در کانال یوتیوب خود ارسال کرده که قابل مشاهده هستند. او اظهار کرده اگرچه چالش آسانی نیست، اما راه‌هایی برای تمرین کردن نیز وجود دارد. وی در این مسیر بارها و بارها با تصویر “You Died” مواجه شده؛ گاهی اوقات به واسطه قدرت دشمن مانند باس Fire Giant که می‌تواند به راحتی بازیکن را همچون حشره‌ای له کند. مواقع دیگر، صدا پیرامون محیط بازی بوده که مبارزه را به درازا می‌کشیده است.

به علاوه star0chris قوانین دیگری نیز در تجارب خود لحاظ کرده است که نمونه آن عدم استفاده از احضارها (Summons) و حملات از راه دور برای شکست دادن باس‌ها است. همه این‌ها چالشی را به وجود آوردند که خیلی دور از تخصص او نیست، اما گمان نمی‌کند به پایان رساندن کل بازی با چشم بسته امکان پذیر باشد، «مگر اینکه زمان خیلی زیادی برای آن گذاشته شود».

در حال حاضر، او تنها به کشتن باس‌ها با چشمان بسته ادامه می‌دهد. او حدود 70٪ باس‌های اصلی را شکست داده و اکنون به یک باس مو قرمز و مشهور (Malenia) چشم دوخته است. فرام‌ سافتور مشکل مالنیا را پس از پچ قبلی که سهوا توانایی‌های او در التیام را افزایش داده بود برطرف کرده، اما زمانی که خبری از احضار و Let me solo her نباشد، او همچنان یک باس سرسخت است.

مطلب پیشنهادی:راهنمای کاربردی بازی Elden Ring برای مبتدیانمرگ از آن‌چه که فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر است!
راهنمای کاربردی بازی Elden Ring برای مبتدیان


ویجی‌لاگ پلاس: جدایی سازنده‌های توم ریدر و دیوس اکس از اسکوئر انیکس

تماشا از یوتیوب پلاس

بازیکن Elden Ring با چشم بسته باسها را شکست میدهد
بازیکن Elden Ring با چشم بسته باسها را شکست میدهد
بازیکن Elden Ring با چشم بسته باسها را شکست میدهد
بازیکن Elden Ring با چشم بسته باسها را شکست میدهد
بازیکن Elden Ring با چشم بسته باسها را شکست میدهد

(1) تعداد باس های راحت بازی Elden Ring زیاد
تعداد باس های راحت بازی Elden Ring زیاد نیست - اعوجاج


(2) بازی Elden Ring رونمایی
هیدتاکا میازاکی از جزئیات جدید بازی Elden Ring رونمایی کرد


(3) از بازی Elden Ring چه خبر تریلر
از بازی Elden Ring چه خبر تریلر، تاریخ انتشار و اخبار بازی Elden Ring - پی اس ارنا


(4) 10 نکته مهم که باید در بازی Elden Ring
10 نکته مهم که باید در بازی Elden Ring به آنها توجه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا