عمومی

فرمانده شپرد احتمالا در Mass Effect حضور دارد

فرمانده شپرد احتمالا در Mass Effect جدید حضور دارد

استودیو بایوور (Bioware) فروش سنگ نگاره جدیدی را برای روز N7 را آغاز کرده که ممکن است نشان دهد قهرمان سری، فرمانده شپرد در بازی آینده سری Mass Effect (مس افکت) حضور خواهد داشت.

یوتیوبری به نام MrHulthen متوجه شد پیش از اینکه توضیحات محصول به سرعت تغییر کند، برای این سنگ نگاره نوشته شده بود:

در حالی که شپرد و بازماندگان باید تلاش کنند تا اوضاع را به حالت عادی برگردانند، طرفداران طرفداران می‌خواهند بدانند بعد از آن چه اتفاقاتی می‌افتد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Lost in Random – شانس نیست چون تاس نیستاگر تیم برتون بازی فانتزی می‌ساخت
بررسی بازی Lost in Random – شانس نیست چون تاس نیست

متن بالا کمی بعد به این صورت تغییر پیدا کرد:

تهدید ریپرها شاید پایان یافته باشد، اما با هزینه گزافی از جمله سیاره زمین همراه بود. در حالی که بازماندگان باید تلاش کنند تا اوضاع را به حالت عادی برگردانند، طرفداران می‌خواهند بدانند بعد از آن چه اتفاقاتی می‌افتد.

در حالی که تاکنون اطلاعات و جزئیات کمی از بازی جدید Mass Effect منتشر شده، این امکان وجود دارد که فرمانده شپرد بتواند در نقش اصلی بازگردد، زیرا سرنوشت او در پایان قسمت سوم می‌توانست به اشکال مختلفی رقم بخورد و اینگونه دست سازندگان برای ادامه داستان باز است.

آنطور که در توضیحات اصلی ذکر شد، «بازماندگان» می‌تواند به شخصیت‌های بی‌نامی اشاره داشته باشد که در آثار تبلیغاتی بازی ظاهر شده بودند، از جمله یک کروگن (Krogan) و یک اساری (Asari) که می‌دانیم لیارا تسونی، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سه‌گانه مس افکت است.

بازی Mass Effect

باید ذکر کرد که مایکل گمبل، یکی از مدیران توسعه پروژه پس از انتشار این خبر در توییتر اعلام کرد «اطلاعات اولیه توسط افرادی نوشته شده بود که در فروشگاه کار می‌کنند و چیزی از بازی نمی‌دانند». حال باید دید این صحبت برای مخفی نگه داشتن اطلاعات انجام شده یا واقعا یک اشتباه بوده است.

الکترونیک آرتز آخرین بار ماه گذشته در جشن روز N7 در مورد بازی اطلاعات جدیدی ارائه کرد و گفت ساخت آن در «مراحل اولیه» قرار دارد. مدت کوتاهی پس از آن، بایوور اعلام کرد که تعدادی از توسعه‌دهندگان قدیمی سه‌گانه مس افکت برای کار روی قسمت بعدی این مجموعه بازگشته‌اند.

داستی اورمن، طراح اصلی داستان مس افکت و کارگردان خلاق پریش لی، هر دو در سال 2020 دوباره به استودیو پیوستند تا روی این مجموعه کار کنند. این بازی برای اولین بار در جریان مراسم The Game Awards 2020 معرفی شد.

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]بازی‌هایی که دوستشان خواهید داشت
بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]


ویجی‌لاگ پلاس: جدایی سازنده‌های توم ریدر و دیوس اکس از اسکوئر انیکس

تماشا از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 20 =

دکمه بازگشت به بالا