عمومی

فیفا برای رقابت با EA Sports FC بازیهای فوتبال خود را میسازد

فیفا برای رقابت با EA Sports FC بازی‌های فوتبال خود را می‌سازد

روز گذشته، به طور رسمی پایان همکاری الکترونیک آرتز با فدراسیون بین‌المللی فوتبال (FIFA) اعلام شد که با این وجود نام بازی فیفا به EA Sports FC تغییر پیدا می‌کند. حالا گفته می‌شود FIFA قصد دارد تا بازی‌های فوتبال خود را برای رقابت با الکترونیک آرتز عرضه کند.

طبق گزارش‌هایی که منتشر شده، ظاهرا هم‌اکنون عناوینی توسط ناشران و توسعه‌دهندگان شخص ثالث در حال تولید هستند. با این وجود، گفته می‌شود که فدراسیون بین‌المللی فوتبال کار خود را با عناوین غیرشبیه‌سازی شروع خواهد کرد که می‌توان انتظار داشت پس از سال‌ها اولین بازی فوتبال به سبک آرکید لایسنس‌شده در دسترس طرفداران قرار بگیرد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بهترین مهاجمان FIFA 22کابوسی در محوطه هجده قدم!
معرفی بهترین مهاجمان FIFA 22

همچنین بازی‌های شبیه‌سازی فوتبال این فدراسیون تا سال 2024 منتشر نخواهند شد، زیرا الکترونیک آرتز همچنان حقوق انحصاری توسعه بازی‌های شبیه‌سازی را تا سال 2023 در اختیار دارد و حتی بازی سال جدید هم با نام FIFA 2023 منتشر می‌شود. تغییر نام به EA Sports FC از سال آینده صورت خواهد پذیرفت.

بازی فوتبال فیفا

«جانی اینفانتینو» هم اعتماد کامل خود را نسبت به بازی‌هایی که در آینده توسط FIFA ساخته‌ ‌می‌شوند اعلام کرده است:

می‌توانم به شما این اطمینان را بدهم که تنها بازی معتبر و واقعی که نام فیفا را دارد، بهترین بازی موجود برای گیمرها و طرفداران فوتبال خواهد بود. در بازی‌های آینده FIFA، نکته ثابت نام فیفا است که برای همیشه باقی می‌ماند و بهترین خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:معرفی بهترین هافبک‌های FIFA 22یک لیست رویایی!
معرفی بهترین هافبک‌های FIFA 22

هنوز جزئیاتی درباره این بازی‌ها اعلام نشده و باید منتظر اخبار بیشتر باشیم. همچنین الکترونیک آرتز قصد دارد در تابستان پیش‌رو جزئیات بیشتری درباره EA Sports FC به اشتراک بگذارد که گفته می‌شود لایسنس‌های خود را حفظ خواهد کرد.


Top 10: خفن‌ترین بازی‌های رایگان!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − ده =

دکمه بازگشت به بالا