عمومی

قطعی سرورهای ایکس باکس بهزودی برطرف خواهد شد

قطعی سرورهای ایکس باکس به‌زودی برطرف خواهد شد

بازیکنانی که چند روزی است نمی‌توانند به سرورهای ایکس باکس متصل شوند، باید کمی بیشتر دندان روی جگر بگذارند تا مایکروسافت به طور کامل مشکلات را برطرف کند.

مشکلات سرورهای ایکس باکس که اولین بار توسط تیم پشتیبانی در روز جمعه تایید شده بود، باعث شده برخی از دارندگان کنسول از آن زمان تاکنون و به مدت چهار روز نتوانند بازی‌های خود را اجرا کنند.

مطلب پیشنهادی:خلاصه کنفرانس ایکس باکس بتسدا E3 2021یکی از بهترین کنفرانس‌های تاریخ
خلاصه کنفرانس ایکس باکس بتسدا E3 2021

در خبری که شب گذشته منتشر شد، مالک این پلتفرم مدعی شد که بهبودهای عمده‌ای در وضعیت ایجاد شده و امکان خرید و اجرای بازی‌ها برای بسیاری از کاربران دوباره فراهم شده، اما برای اینکه مشکل به طور کامل برطرف شد، هنوز چند روزی زمان نیاز دارند. مایکروسافت گفت:

ما شاهد بهبود قابل توجهی در مشکل پیش آمده بودیم که برخی از کاربران را از خرید و اجرای بازی‌ها بازداشته بود. انتظار داریم که در روزهای آینده با عرضه به‌روزرسانی جدید، شاهد برطرف شدن کامل آن باشیم.

قطعی سرورهای ایکس باکس

پاسخ‌ها به آخرین به‌روزرسانی ایکس باکس در توییتر شامل پیام‌های زیادی از سوی کاربران است که ادعا می‌کنند هنوز نمی‌توانند بازی‌های خریداری‌شده خود را اجرا کنند.

با توجه به اکانت توییتری ?Does It Play – گروهی که اجرای بازی‌های بزرگ بدون اینترنت را بررسی می‌کند – تقریبا تمامی بازی‌های Xbox بدون اینترنت اجرا نمی‌شوند، این گروه نوشت:

چنین عملکردی مطلقا در پلی استیشن یا سوییچ وجود ندارند. به ما اعتماد کنید، آن‌ها را آزمایش کردیم.

در ادامه آمده است:

اگر فردا سرورهای پلی استیشن برای همیشه از کار بیفتد، هر بازی تک‌نفره که دارید، تقریبا همیشه آفلاین کار می‌کند (به شرطی که کنسول کار کند و اکانت کاربری لینک شده باشد). البته زیرمجموعه کوچکی از بازی‌ها وجود دارند که کار نمی‌کنند.

ایکس باکس باید مشکلات DRM خود را برطرف کند. دست تکان دادن به این وضعیت کمکی نمی‌کند… هیچ‌کس چیزی عایدش نمی‌شود، مخصوصا طرفداران ایکس باکس که ممکن است زمانی تمام بازی‌ها غیرقابل دسترس باشند.

مطلب پیشنهادی:پلاتینیوم گیمز می‌خواهد با مایکروسافت بازی کنسل شده خود را احیا کنددرخواست از فیل اسپسنر برای احیای بازی
پلاتینیوم گیمز می‌خواهد با مایکروسافت بازی کنسل شده خود را احیا کند


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا