عمومی

بازی Metal Gear Solid 5 را به صورت کامل نمیتوان تمام کرد

بازی Metal Gear Solid 5 را به صورت کامل نمی‌توان تمام کرد

تحقیقات نشان می‌دهد که تکمیل ماموریت خلع سلاح‌های هسته‌ای (Nuclear Disarmament) در بازی Metal Gear Solid 5 غیرممکن است.

نزدیک به یک دهه است که بازیکنان تلاش می‌کنند جهان متال گیر سالید 5 را از بمب‌های هسته‌ای پاکسازی کنند. کانال Did You Know Gaming ادعا می‌کند این هدف که جایزه ویژه‌ای نیز دارد، دست نیافتنی است. البته بازیکنان توانسته‌اند یک کات‌سین مخفی را از فایل‌ها بازی پیدا کنند، با این وجود کسی در سال‌های گذشته نتوانسته درون بازی آن را مشاهده کند.

Did You Know Gaming با گروهی به نام The Anti-Nuke Gang صحبت کرده که ادعا می‌کند توانسته روی پلی استیشن 3 تعداد سلاح‌های هسته‌ای بازی را به صفر برساند. با این وجود کونامی ادعای آن‌ها را نامشروع می‌داند. خود این گروه نیز سپس اعلام کرد که از طریق هک کردن توانسته بود موفق به انجام این کار شود.

مطلب پیشنهادی:5 بازی مشابه Assassin’s Creed Valhalla که باید بازی کنیدخداحافظ والهالا!
5 بازی مشابه Assassin’s Creed Valhalla که باید بازی کنید
بازی Metal Gear Solid 5

نکته مهم این است که راهی برای غیرفعال کردن سلاح‌های هسته‌ای مربوط به اکانت‌های مسدود شده وجود ندارد. در واقع اتمام این ماموریت به خاطر اشتباه کونامی ممکن نیست. یکی از اعضای گروه اعلام کرد:

ما با چیزی مواجه شدیم که فقط می‌توان آن را به عنوان مجموعه‌ای شکست ناپذیر از سلاح‌های هسته‌ای تعریف کرد که به هیچ پایگاهی نیز تعلق ندارند. اگر با سیستم MGSV Forward Operating Base آشنا هستید، همیشه بمب هسته‌ای پس از ساخت توسط بازیکنان روی FOB قرار می‌گیرد. اما حدود 40 بمب وجود داشت که به FOB خاصی متعلق نبودند. این‌ها به سادگی بدون FOB هستند که به آن‌ها فنتوم نوکز می‌گوییم.

سپس هکری به تیم The Anti-Nuke Gang اضافه شد که و با یک کد خاص توانست تمامی سلاح‌های هسته‌ای را خنثی کند. این کد The Nuke Hunter Deluxe نام دارد که گروه با استفاده از آن تمامی سلاح‌های بازی Metal Gear Solid 5 را خنثی کرد. اما کونامی این کار را نامشروع دانست و هکر گروه را از بازی بن کرد.


سرقت از بانک به احمقانه‌ترین شکل ممکن

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا