عمومی

نسخه اولیه بازی Duke Nukem Forever لو رفت

نسخه اولیه بازی Duke Nukem Forever لو رفت

بازی Duke Nukem Forever به خاطر روند طولانی ساخت خود بسیار مشهور است و اکنون یک نسخه اولیه از آن لو رفته.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستاندر ظاهر جذاب، اما در باطن زشت
بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستان

Duke Nukem Forever در سال 2011 به بازار عرضه شد ولی این نسخه لو رفته از آن مربوط به سال 2001 است. ویدئو و تصاویر این نسخه از بازی در انجمن 4Chan قرار داده شده‌اند و شامل تصاویری از تریلر بازی در E3 2001 نیز می‌شوند. البته به نظر می‌رسد که این نسخه نسبت به تریلر نمایش داده شده، کامل‌تر باشد. Duke Nukem Forever سال‌های زیادی در دست ساخت قرار داشت و پس از 14 سال به بازار عرضه شد.

این بازی ابتدا در سال 1997 معرفی شد، اما طی سال‌ها استودیو و تیم سازنده آن چند بار تغییر کرد و پس از دو نسل شاهد عرضه آن به بازار بودیم. البته نتیجه 14 سال تلاش در نهایت عنوان ضعیفی بود که بازخوردهای بسیار بدی از منتقدان و بازیکنان کسب کرد. نکته جالب این است که این نسخه لو رفته از موسیقی گروه افسانه‌ای Megadeath استفاده می‌کند.

بازی Duke Nukem

همچنین لیکر بازی مدعی شده که آن زمان برای ساخت Duke Nukem Forever از موتور بازی‌سازی آنریل انجین 1 استفاده شده بود. در ابتدا استودیو 3D Realms روی بازی کار می‌کرد اما آن‌ها با مشکلات زیادی روبه رو شدند. سپس در سال 2010 گیرباکس اعلام کرد که آی‌پی Duke Nukem را خریداری کرده و یک سال بعد دنباله آن روانه بازار کرد.


سرقت از بانک به احمقانه‌ترین شکل ممکن

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − نه =

دکمه بازگشت به بالا