عمومی

ناراحتی خالق Return to Monkey Island از واکنش منفی نسبت به سبک هنری بازی

ناراحتی خالق Return to Monkey Island از واکنش منفی نسبت به سبک هنری بازی

ران گیلبرت در پست جدید وبلاگ خود، درباره واکنش‌های منفی که از سوی برخی از طرفداران در مورد تغییر سبک هنری بین عناوین کلاسیک جزیره میمون‌‌ها و بازگشت به جزیره میمون‌‌ها (Return to Monkey Island) دریافت کرده است، صحبت کرد.

گیلبرت گفت:

این موضوع طعنه آمیز است افرادی که نمی‌خواهند من بازی مورد نظرم را بسازم، از طرفداران اصلی جزیره میمون‌ها هستند. و این چیزی است که من را بیشتر از همه چیز در مورد نظرات ناراحت می‌کند.

بازگشت به جزیره میمون‌‌ها ممکن است آن سبک هنری که شما می‌خواستید یا انتظارش را داشتید را نداشته باشد، اما سبک هنری آن چیزیست که من می‌‌خواستم.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستاندر ظاهر جذاب، اما در باطن زشت
بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستان

رکس کرول، هنرمند و طراح LittleBigPlanet، Tearaway و Knights and Bikes در توییتر تایید کرد که او مسئول بخش هنری برای بازی Return to Monkey Island است. گیلبرت همچنین در پست بلاگ به شدت از کرول تمجید می‌کند.

رکس یک نیروی خلاق شگفت‌انگیز است و ما تیمی باورنکردنی متشکل از هنرمندان، انیماتورها، طراحان صدا، برنامه‌نویسان و آزمایش‌کنندگان داریم که همگی جان خود را پای این بازی گذاشتند و تماشا کردن، بازی کردن و گوش دادن به آن زیباست.

جزیره میمون‌ها مجموعه‌ای از بازی‌های ماجراجویی است. دو قسمت اول در سال‌های 1990 و 1991 منتشر شد و ماجراهای ناگوار گای‌براش تریپ‌وود را دنبال می‌کرد که در تلاش برای تبدیل شدن به بدنام‌ترین دزد دریایی در کارائیب بود.

Return to Monkey Island

پس از خروج خالق ران گیلبرت از LucasArts در سال 1995، این شرکت به ساخت سه قسمت دیگر ادامه داد. نفرین جزیره میمون‌ها (1997)، فرار از جزیره میمون‌ها (2000) و قصه‌های جزیره میمون‌ها (2009).

آخرین بازی‌های ویدیویی ساخته شده توسط ران گیلبرت شامل The Cave محصول سال 2013 با ناشر دابل فاین و همچنین بازی Thumbleweed Park محصول سال 2018 می‌شود که اولین بازی او با استودیوی جدید Terrible Toybox بود.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Death’s Door – کلاغ خون ندیدهترکیب طلایی دارک سولز و زلدا
بررسی بازی Death’s Door – کلاغ خون ندیده


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا