عمومی

حالت کوآپ Gotham Knights احتمالا از چهار بازیکن پشتیبانی میکند

حالت کوآپ Gotham Knights احتمالا از چهار بازیکن پشتیبانی می‌کند

طبق شواهدی که منتشر شده، به نظر می‌رسد حالت کوآپ بازی Gotham Knights به جای دو بازیکن، از چهار بازیکن پشتیبانی خواهد کرد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت متوجه شده که جزئیات فروشگاه PSN بازی Gotham Knight به‌روزرسانی شده و طبق اطلاعات جدید آن (تصویر زیر)، حالت کوآپ بازی «از چهار بازیکن شبکه» پشتیبانی می‌کند.

Gotham Knights
مطلب پیشنهادی: سینما: بعد از Reunion هری پاتر و فرندز، منتظر چه دورهمی‌هایی باشیم؟ [تماشا کنید]گرگ و میش، خاطرات خون آشام و حتی شاید ارباب حلقه‌ها؟
 سینما: بعد از Reunion هری پاتر و فرندز، منتظر چه دورهمی‌هایی باشیم؟ [تماشا کنید]

این تغییر با توجه به اینکه چهار شخصیت قابل انتخاب درون بازی وجود دارند (Batgirl, Nightwing, Red Hood و Robin) کاملا منطقی به نظر می‌رسد، اما تا به حال گفته شده بود که حالت کوآپ بازی از دو بازیکن پشتیبانی می‌کند. می‌توان انتظار داشت که در رویداد Summer Game Fest آینده اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنیم.

Gotham Knights بازی بعدی استودیو Warner Bros. Montreal محسوب می‌شود که Batman: Arkham Origins را در کارنامه خود دارد و اولین بازی آن‌ها پس از گذشت بیش از هشت سال خواهد بود. تاریخ عرضه آن اخیرا مشخص شده بود و قرار است در 3 آبان 1401 (25 اکتبر 2022) برای کنسول‌های نسل نهم، هشتم و پی‌سی عرضه گردد.


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا