عمومی

معرفی بازی Workshop Simulator بازسازی همه چیز

یکی از ویژگی‌های مثبت یوتوب این است که با پیشنهاد دادن یه موضوع کاملا رندوم علاقه شما را به آن نشان شکوفا می‌کند. برای مثال طی یک سال گذشته متوجه شدم علاقه شدیدی به ترمیم و بازسازی اجناس قدیمی دارم. ساعت قدیمیی که زنگ زده و مدت‌ها گوشه خانه خاک خورده را بردارم و به یک ساعت جدید تبدیل کنم. طبیعتا آنقدرها دانش فنی و تجهیزات لازم برای انجام این کار را ندارم،‌ پس به تماشای ویدیوهای یوتوب یا تجربه Workshop Simulator ادامه می‌دهم!

Workshop Simulator

این روزها بازی‌های شبیه‌ساز شما را در هر قالبی به چالش می‌کشند. ممکن است تبدیل به یک آتش‌نشان، پلیس، دزد، شوینده نماهای ساختمان یا تعمیرکار وسایل برقی شوید! در نتیجه به هیچ عنوان عجیب نیست ببینیم یک بازی مانند Workshop Simulator تصمیم گرفته تا سراغ چنین سوژه‌ای برود. طی سال‌های اخیر ویدیوهای بازسازی اجناس قدیمی با استقبال شدید کاربران مواجه شده و طبیعی است که یک بازی ویدیویی از این کار هم ببینیم.

داستان بازی به این شکل روایت می‌شود که شما در کودکی کار بازسازی را از پدربزرگتان می‌آموزید. حال سال‌ها از آن زمان گذشته و خودتان تصمیم می‌گیرید تا این سرگرمی را به عنوان شغل انتخاب کنید. در گاراژ کوچکی که گوشه خانه‌تان دارید کار را شروع می‌کنید. وسایل زیادی در اختیار ندارید. برای شستن اجناس از آب و کف استفاده می‌کنید و اگر نوبت به رنگ کردنشان برسد قلمو تنها یار و یاور شماست. قرار نیست ناگهان با یک وسیله پیچیده و بزرگ مواجه شوید. بازی آرام آرام به شما آموزش می‌دهد که چطور می‌توانید کار را دست بگیرید.

Workshop Simulator
Workshop Simulator
Workshop Simulator
Workshop Simulator

وقتی درآمد بهتری کسب کردید نوبت به این می‌رسد که بخواهید وسایلتان را ارتقاء دهید. البته این ارتقاء وسایل صرفا پروسه انجام دادن یکسری از کارها رو ساده‌تر می‌کند. شما همچنان باید اجزای مختلف وسیله مورد نظرتان را با استفاده از چکش یا پیچ‌گوشتی جدا و پس از پایان پروسه به هم متصل کنید. این قسمت از Workshop Simulator جذاب‌ترین قسمت آن محسوب می‌شود. بازی با یک راهنمایی کوچک به شما نشان می‌دهد که کدام پیچ یا میخ اولویت دارد تا خارج شود و سپس کار برایتان آسان‌تر می‌شود.

از نظر بصری Workshop Simulator واقعا چشم‌نواز است. می‌توانید تنظیمات گرافیکی بازی را روی ماکسیمم بگذارید و حتی ری‌تریسینگ را هم روشن کنید تا کارت گرافیکتان حسابی به چالش کشیده شود. در این مقطع Workshop Simulator تبدیل به یکی از زیبا‌ترین بازی‌هایی می‌شود که طی چند سال اخیر منتشر شده. دقت سازندگان بازی در استودیو Intermarum در طراحی بافت‌ها و جزئیات اشیاء مختلف فوق‌العاده است. همین قضیه باعث شده تا حین تجربه Workshop Simulator واقعا احساس کنید که در حال بازسازی یک شئ قدیمی هستید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا