عمومی

بازی Left 4 Dead ابتدا قرار نبود درباره زامبیها باشد

بازی Left 4 Dead ابتدا قرار نبود درباره زامبی‌ها باشد

چت فالیسک (Chet Faliszek) نویسنده سابق ولو (Valve) در مصاحبه جدید خود فاش کرد که بازی Left 4 Dead در ابتدا قرار بود، درباره زامبی‌ها نباشد.

فالسیک به‌تازگی با کانال یوتیوب Kiwi Talkz مصاحبه‌ای انجام داده و در آن در مورد موضوعات مختلفی از جمله کار خود در Portal و The Anacrusis و موارد دیگر صحبت کرده است. مهم‌تر از همه، مجری برنامه، از او درباره کارش در Left 4 Dead و به ویژه چالش‌هایی که در داستان بازی با آن‌ها مواجه بوده، سوال کرد.

به گفته او ظاهرا «گیب نیوول» رئیس و یکی از بنیانگذاران ولو ابتدا قصد داشته تا بازی در مورد زامبی‌ها نباشد. او می‌گوید:‌‌ «در آن زمان، یک بار با گیب در حال صحبت بود که او گفت اگر به فیم‌های زامبی‌محور توجه کنید، Night Of The Living Dead درباره نژادپرستی است، Dawn Of The Dead درباره مصرف‌گرایی است.» به عنوان بخشی از این مکالمات، گیب از فالسیک سوال کرده که «بازی شما در مورد چه چیزی خواهد بود؟»

Left 4 Dead
مطلب پیشنهادی: سینما: بهترین فیلم‌ های زامبی که مو به تنتان سیخ می‌کنداز آدمخوارهای نازی تا آدمخوارهای سریع السیر
 سینما: بهترین فیلم‌ های زامبی که مو به تنتان سیخ می‌کند

در ادامه نیوول توضیح داده که بهتر است بازی فقط درباره زامبی‌ها نباشد، زیرا این ایده نسبتا ساده است. البته Left 4 Dead در سال 2008 منتشر شده بود که حتی پخش سریال The Walking Dead در آن زمان آغاز نشده بود، بنابراین شاید این ایده واقعا در آن زمان ساده بوده است.

با توجه به اینکه همچنان بازیکنانی از سراسر جهان، بازی Left 4 Dead را به صورت گروهی و با دوستان خود، برای مبارزه با دسته‌ای از زامبی‌ها بازی می‌کنند، احتمالا نکته خوبی بوده که هیچ‌کس در آن زمان به حرف نیوول گوش نداده است!


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا