عمومی

Call of Duty Mobile با بهروزرسانی فصل چهارم مد تورنمنت را اضافه میکند

Call of Duty Mobile با به‌روزرسانی فصل چهارم مد تورنمنت را اضافه می‌کند

Call of Duty Mobile، برداشت فوق‌العاده موفق استودیوی TiMi از سری کال آو دیوتی، یکی از متنوع‌ترین تجربه‌های چند نفره اول شخص را در دستگاه‌های تلفن همراه ارائه می‌دهد. این بازی دارای مدهای استاندارد بخش چند نفره مبتنی بر تیم کال آو دیوتی، حالت بتل رویال 100 نفره و همچنین مدهای سرگرم‌کننده مانند Prop Hunt است.

با این حال، استودیو TiMi تنها به همین مدها بسنده نمی‌کند و به تازگی اعلام کرده که یکی دیگر از مدهای اصلی بازی تحت عنوان حالت رقابتی Tournament را به Call of Duty Mobile اضافه خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:Denuvo چیست و چرا از آن بیزاریم؟جیب ما رو نزن؛ الباقی پیشکش!
Denuvo چیست و چرا از آن بیزاریم؟

مد تورنمنت در Call of Duty Mobile همانطور که از نامش پیداست، جایی است که بازیکنان اهل رقابت برای سنجش توانایی‌های خود در برابر سایر بازیکنان، به سراغش می روند. از آنجایی که بخش Ranked Play بر روی تیم‌ها متمرکز است، مود تورنمنت بر روی یک بازیکن یا دو نفر تمرکز دارد. پنج گزینه برای مدهای درون تورنمنت وجود دارند که عبارتند از:

  • Gunfight
  • Gunfight Team Deathmatch
  • 2v2 Team Deathmatch
  • 2v2 Kill Confirmed
  • Free For All

در مورد نحوه عملکرد این مود باید گفت به جای یک براکت یا ساختار رقابتی، هر «تورنمنت» بازیکنان را موظف می‌کند تا در چهار مسابقه متوالی از حالت بازی که انتخاب می‌کنند، رقابت کنند. هدف اصلی این است تا جایی که امکانش وجود دارد، بازیکن آن مسابقات را پیروز شود. بسته به اینکه بازیکن چه تعداد از چهار مسابقه را برنده می‌شوند، رده‌های مختلفی از جوایز را دریافت می‌کند که چهار برد بهترین جوایز را به همراه دارد. هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که سختی مسابقات بسته به برد یا باخت، بالا یا پایین خواهند رفت یا خیر.

Call of Duty Mobile

دلیل بازی کردن تورنمنت دو مورد است: برای جوایز انحصاری هفتگی و رقابت در تابلوهای امتیازات. هر هفته جوایز منحصربفردی وجود خواهند داشت که از طریق کسب پیروزی و جمع‌آوری تاج‌ها (Crowns) به دست می‌آیند. کسب بردهای کافی و قرار گرفتن در صدر جدول امتیازات تورنمنت، جوایز بیشتری نیز عاید شما می‌کند. تاپ 20٪، 15٪، 10٪، 5٪، 1٪، 1000، 100 و 3 نفر برتر در تابلوهای امتیازات تورنمنت می‌توانند جوایز واقعا هیجان انگیزی را به دست آورند.

اگرچه مد تورنمنت ممکن است آن نوع تجربه تورنمنت که برخی از بازیکنان کال آو دیوتی به آن امیدوار بودند نباشد، اما امیدواریم همچنان یک گزینه رقابتی بهبود یافته نسبت به آنچه در حال حاضر در دسترس قرار دارد باشد. بازیکنان در تورنمنت برای پیروزی تلاش خواهند کرد و برای تلاش خود نیز پاداش خواهند گرفت.

Call of Duty: Mobile هم اکنون برای دستگاه‌های iOS و اندروید در دسترس است.

مطلب پیشنهادی:بهترین گجت‌های موبایل گیمینگ جایزه ویژه
بهترین گجت‌های موبایل گیمینگ جایزه ویژه


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا