عمومی

سمی ریمی No Way Home یکی از بهترین فیلمهایی بوده که تماشا کردم

سمی ریمی: No Way Home یکی از بهترین فیلم‌هایی بوده که تماشا کردم

سمی ریمی که بیشتر با سه‌گانه Spider-Man شناخته می‌شود، در مصاحبه جدیدی درباره No Way Home (مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست) جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی صحبت کرده است.

سم ریمی کارگردان سه‌گانه Spider-Man با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness که به تازگی در سینماها اکران شده، یک بار دیگر به دنیای سینمایی مارول بازگشت. با این حال، چندین ماه پیش‌تر فیلم Spider-Man: No Way Home اکران شده بود که موفقیت بزرگی برای MCU محسوب می‌شد و طرفداران در آن شاهد حضور سه اسپایدرمن در کنار یکدیگر بودند.

مطلب پیشنهادی:10 نکته که پیش از تماشای فیلم Black Widow باید بدانیدخداحافظی با ناتاشا رومانف
10 نکته که پیش از تماشای فیلم Black Widow باید بدانید
فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

ریمی در مصاحبه جدیدی، درباره No Way Home صحبت کرده و از ایده حضور سه مرد عنکبوتی در کنار یکدیگر استقبال کرد. او در مصاحبه خود گفت که از قبل به او درباره چنین چیزی هشدار داده شده بود و اعتراف کرد که این ایده، به همان اندازه‌ای که همه امیدوار بودند، خوب بود و حتی از سطح انتظارات فراتر رفت. او در مصاحبه با Radio Times گفت:

در مورد آن فیلم، از قبل اطلاع داشتم. مدیران مارول به صورت مخفیانه به من گفته بودند که قرار است این کار را انجام دهند. آن‌ها طرح و برنامه‌های خود را توضیح دادند و وقتی آن را شنیدم، خنده‌ام گرفت. خیلی شوک آور و غیر قابل قبول بود. و درست به همان اندازه که همه امیدوار بودند و حتی بیشتر از آن کار کرد.

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست
مطلب پیشنهادی:والدین تانوس چه کسانی هستند؟و چرا تایتان دیوانه آن‌ها را کشت؟
والدین تانوس چه کسانی هستند؟

نکته قابل توجه دیگر اینکه فیلمبرداری Doctor Strange in the Multiverse of Madness و No Way Home از نظر زمانی با یکدیگر تداخل داشته است. بنابراین، با توجه به حضور دکتر استرنج در هر دو فیلم، ریمی باید با تیم تولید فیلم مرد عنکبوتی ارتباط نزدیکی داشته است. او در این رابطه توضیح می‌دهد:

زمانی که ما در حال فیلمبرداری بودیم، آن‌ها نیز فیلمبرداری می‌کردند. اما آن‌ها همیشه در حال تغییر بودند. [به همین دلیل] ما مجبور شدیم تا مدام با آن‌ها ارتباط داشته باشیم و سوالاتی از آن‌ها بپرسیم:‌ «آیا دکتر استرنج چیزی از مولتی‌ورس به یاد می‌آورد یا چیزی به خاطر نمی‌آورد؟»

ریمی در جلسه پرسش و پاسخ جداگانه‌ای در توییتر از علاقه خود نسبت به No Way Home می‌گوید و آن را «یکی از بهترین فیلم‌هایی که تاکنون تماشا کرده» توصیف کرده است.


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − شش =

دکمه بازگشت به بالا