عمومی

تریلری از Final Fantasy XVI به زودی منتشر خواهد شد

تریلر جدیدی از Final Fantasy XVI به زودی منتشر خواهد شد

نائوکی یوشیدا، تهیه کننده بازی Final Fantasy XVI اعلام کرده است که به زودی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر خواهد شد.

او در جریان استریم زنده کراس‌اوور Nier Reincarnation و Final Fantasy XIV، همچنین بار دیگر تکرار کرد که این بازی مورد انتظار در حال تکمیل شدن است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade – آخرت فانتزی!ملاقاتی بهتر با یکی از بهترین بازی‌های تاریخ
بررسی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade – آخرت فانتزی!

یوشیدا به بینندگان گفت که ساخت تریلر جدیدی از بازی به پایان رسیده است و در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. او گفت که اسکوئر انیکس قبلا برای انتشار این تریلر برنامه ریزی کرده بود، اما به دلیل عوامل مختلف انجام آن به تاخیر افتاد.

یوشیدا همچنین گفت که تیم سازنده زمان نسبتا زیادی را صرف پرداخت و رفع اشکال بازی کرده‌اند و ساخت آن تقریبا به پایان رسیده است. این گفته‌ها بازتاب صحبت‌هایی است که در مصاحبه اخیر یوشیدا منتشر شده بود که در آن اعلام کرده بود توسعه بازی در «مراحل پایانی خود» قرار دارد.

Final Fantasy

یوشیدا در آذر ماه سال گذشته و در به‌روزرسانی پروسه ساخت بازی گفته بود که توسعه Final Fantasy XVI تقریبا نیم سال از برنامه عقب افتاده است. با توجه به اینکه کارکنان مجبور به کار از خانه هستند، او گفت که همه‌گیری کووید-19 منجر به مشکلات غیرمنتظره‌ای در تولید شده است و «رونمایی بزرگ بعدی» بازی تا بهار 2022 رخ نخواهد داد.

در خبرهای مرتبط به فاینال فانتزی، برند یونیکلو (Uniqlo) خط تولیدی از تی‌شرت‌های فاینال فانتزی را به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تولید این مجموعه می‌فروشد. 16 پیراهن که هر کدام برای یک بازی از این سری خواهد بود و از روز 16 می در فروشگاه‌های آمریکا به فروش می‌رسند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Balan Wonderworld – یک دنیای شیرین برای کودکاندلت رو صاف کن!
بررسی بازی Balan Wonderworld – یک دنیای شیرین برای کودکان


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا