عمومی

فیلم Emancipation با بازی ویل اسمیت تا سال 2023 به تعویق افتاد

فیلم Emancipation با بازی ویل اسمیت تا سال 2023 به تعویق افتاد

در نتیجه سیلی معروفی که ویل اسمیت به کریس راک در هنگام اجرای مراسم اسکار امسال زد، بسیاری از پروژه‌های آتی اسمیت یا به حالت تعلیق درآمدند یا به عقب رانده شدند. اکنون ورایتی گزارش کرده که فیلم Emancipation از اپل با بازی اسمیت تا سال 2023 به تعویق افتاده است و آن را به جدیدترین فیلم او تبدیل می‌کند که تحت تاثیر آن سیلی قرار گرفته.

در حالی که تاریخ دقیقی برای اکران اکشن مهیج آنتوان فوکوآ وجود نداشت، انتظار می‌رفت که این فیلم همچون CODA، یکی از عناوین اصلی اپل در فصل جوایز سال آینده باشد. اپل هنوز این خبر را تایید نکرده، اما یکی از منابع ورایتی گفت که این «همچون یک حقیقت ناگفته است» که فیلم اواخر امسال به Apple TV نخواهد آمد.

مطلب پیشنهادی:30 فیلم جنگی تاریخ سینما که میخکوبتان می‌کنندنگاهی به ژانری که الهام‌بخش یک قرن سینما بوده است
30 فیلم جنگی تاریخ سینما که میخکوبتان می‌کنند

با این حال، احتمال کمی نیز وجود دارد که فیلم امسال اکران شود. زیرا همین منبع همچنین در مورد اینکه چگونه بین اپل و سازندگان فیلم درباره اکران پاییزی فیلم صحبت‌ها ادامه دارد، گفته است. با توجه به اینکه وضعیت پیرامون اسمیت در ماه گذشته بهتر نشده، بسیار بعید به نظر می‌رسد که فیلم پاییز امسال اکران شود.

همچنین گفته شده که فیلم حتی ممکن است برای اکران در سال 2022 آماده نباشد زیرا فوکوآ هنوز در مراحل پس از تولید فیلم است. حتی قبل از سیلی، Emancipation در طول پروسه تولید خود در مسیر سختی قرار داشت. این فیلم در ابتدا تولید خود را به تاخیر انداخت تا مکان‌های فیلم‌برداری را از جورجیا به لوئیزیانا منتقل کند تا به قوانین محدودیت رای در ایالت اعتراض کند. سپس فیلم دوباره به دلیل ویرانی ناشی از طوفان آیدا و موارد ابتلا به کرونا در آگوست 2021 به تعویق افتاد.

ویل اسمیت

اگر قرار بود این فیلم امسال اکران شود، تنها چیزی که حتی در اواخر سال 2022 باز هم درباره آن صحبت می‌شد، سیلی زدن اسمیت به راک بود. اسمیت از آکادمی استعفا داد و به مدت 10 سال از حضور در اسکار یا هر رویداد دیگر مرتبط با آکادمی محروم شد. با توجه به اینکه رویدادهای اسکار اخیر بر جایزه بهترین فیلم CODA سایه انداخته، اپل احتمالا می‌خواهد از جنجال برای جوایز سال آینده دوری کند.

با این حال اپل برای سال 2022 فهرست بلندبالایی از فیلم‌ها را در اختیار دارد. فهرست آن‌ها شامل فیلم‌هایی همچون اثر برنده جایزه تماشاگران در جشنواره فیلم ساندنس، Cha Cha Real Smooth با بازی داکوتا جانسون، فیلم Raymond & Ray به کارگردانی رودریگو گارسیا و با بازی ایوان مک‌گرگور و ایتن هاک، و همچنین فیلم انیمیشنی Luck می‌شود.

مطلب پیشنهادی:28 فیلم و انیمیشن خانوادگی که بزرگسالان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنندشاهکارهایی که مرز سن و سال را کنار زدند
28 فیلم و انیمیشن خانوادگی که بزرگسالان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا