عمومی

شایعه ایکس باکس تا سال آینده دستگاه استریم بازی خود را برای تلویزیونها راهاندازی میکند

شایعه: ایکس باکس تا سال آینده دستگاه استریم بازی خود را برای تلویزیون‌ها راه‌اندازی می‌کند

طبق گزارش‌هایی که منتشر شده، دستگاه استریم و اپلیکیشن اختصاصی ایکس باکس برای تلویزیون‌های هوشمند که مایکروسافت سال‌ها درباره آن‌ها صحبت کرده، ظاهرا تا سال آینده عرضه خواهند شد.

VentureBeat در گزارش جدید خود به این خبر اشاره کرده که توسط منابع آشنا با برنامه‌های مایکروسافت نقل شده است. آن‌ها ادعا می‌کنند که طی 12 ماه آینده شاهد راه‌اندازی دستگاهی شبیه به Roku خواهیم بود که به کاربران اجازه می‌دهد بازی‌های ایکس باکس را از طریق فضای ابری استریم کنند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Forza Horizon 5جدال تایر با کاکتوس
بررسی بازی Forza Horizon 5

درباره دستگاه گفته شده که همراه با اپلیکیشن کاملا جدیدی از سامسونگ برای تلویوزیون‌های هوشمند ارائه می‌شود و مجموعه‌ای از ویژگی‌های مشابه را در خود جای داده است.

ایکس باکس

ظاهرا این دستگاه علاوه بر بازی‌های فضای ابری، از سرویس‌های فیلم و سریال هم پشتیبانی می‌کند. برای بازی، بازیکنان به عناوین گیم پس که از طریق فضای ابری قابل استریم هستند و احتمالا برخی بازی‌های دیگر مانند فورتنایت دسترسی خواهند شد که هم اکنون از طریق سرویس ابری بازی ایکس باکس در دسترس است.

مطلب پیشنهادی:آیا اکس‌باکس وان در سال 2022 هنوز ارزش خرید دارد؟کهنه میشه دل‌آزار!
آیا اکس‌باکس وان در سال 2022 هنوز ارزش خرید دارد؟

ایکس باکس و فیل اسپنسر از سال 2020 درباره سخت‌افزار و دستگاه‌های استریم جدید صحبت می‌کنند. اخیرا هم «لیز همرن»، رئیس تجربه بازی و پلتفرم‌های ایکس باکس، از علاقه شرکت به «گسترش تجربه ایکس‌باکس به دستگاه‌های بیشتر» از جمله «دستگاه‌های استریم مستقلی که می‌توان به تلویزیون یا مانیتور متصل کرد» خبر داده بود.

در نوامبر سال گذشته هم اسپنسر تایید کرده بود که ایکس‌باکس در حال همکاری با تولیدکنندگان تلویزیون است تا سروی بازی ابری خود را مستقیما وارد صفحه نمایش بزرگ کند. با این وجود، مایکروسافت هنوز هیچ اشاره‌ای به این برنامه نکرده است.


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا