عمومی

اکتیویژن بیش از 3000 نفر روی Call of Duty کار میکنند

اکتیویژن: بیش از 3000 نفر روی Call of Duty کار می‌کنند

با دو عنوان جدیدی که از سری Call of Duty در راه است، هر کسی انتظار دارد تعداد قابل توجهی از افراد در حال حاضر روی این فرنچایز کار کنند. اما رقم عظیمی که در گزارش اخیر اکتیویژن بلیزارد فاش شده، باز هم غافلگیرکننده است.

آنطور که Tweak Town گزارش کرده، گزارش سالانه اکتیویژن در سال 2021 بیان می‌کند که اکنون بیش از 3000 نفر روی سری Call of Duty کار می‌کنند. این تعداد نشان‌دهنده 31 درصد از کل کارکنان شرکت است که در حال حاضر به 9800 نفر رسیده است. این تعداد زیاد که تقریبا یک سوم کل نیروی کار اکتیویژن را تشکیل می‌دهد، بیان می‌کند که سری کال آو دیوتی چقدر برای ناشر مهم است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستاندر ظاهر جذاب، اما در باطن زشت
بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستان

در گزارش سالانه اکتیویژن سال 2021 آمده است:

ما در حال کار روی بلندپروازانه‌ترین طرح در تاریخ Call of Duty هستیم، با بیش از 3000 نفر که در حال حاضر روی این فرنچایز کار می‌کنند و بازگشت به Modern Warfare که موفق‌ترین عنوان سری کال آو دیوتی را تا به حال ارائه کرد.

در مقایسه باید گفت که تعداد کارمندان Embracer Group پس از خرید سه استودیو متعلق به اسکوئر انیکس همچون کریستال داینامیکس، ایدوس و اسکوئر انیکس مونترال، تنها 1100 نفر افزایش می‌یابد. این تعداد شامل اعضا استودیوها می‌شود که در چندین فرنچایز بزرگ کار می‌کنند و احتمالا شامل تعداد زیادی از کارکنان بخش‌های پشتیبانی می‌شود که مستقیما روی بازی‌ها کار نمی‌کنند.

نسخه اصلی بعدی این سری، Call of Duty: Modern Warfare 2، هفته گذشته با یک تیزر کوتاه که لوگوی بازی را نشان می‌داد، رونمایی شد. دنباله‌ای برای Warzone نیز در راه است که اکتیویژن می‌گوید که دارای «نوآوری‌های پیشگامانه» خواهد بود. پس از اینکه نتایج مالی سه ماهه اول نشان داد که تعداد بازیکنان کال آو دیوتی طی سال گذشته 50 میلیون کاربر کاهش یافته، این شرکت بدون شک امیدوار است بتواند بازیکنان را به این سری بازگرداند.

مطلب پیشنهادی:چیترها از چه‌ راه‌هایی برای تقلب در وارزون استفاده می‌کنند؟از ایم بات گرفته تا نامرئی شدن با گلیچ
چیترها از چه‌ راه‌هایی برای تقلب در وارزون استفاده می‌کنند؟


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا