عمومی

بازی Genshin Impact سالانه به اندازه یک چهارم قیمت بتسدا درآمد دارد

بازی Genshin Impact سالانه به اندازه یک چهارم قیمت بتسدا درآمد دارد

طبق آخرین گزارش شرکت تحلیلی Sensor Tower، بازی Genshin Impact در کمتر از دو سال بیش از 3 میلیارد دلار از طریق بازیکنان موبایل به دست آورده است.

این بازی رایگان در راه این است که هر سال به طور متوسط ​​2 میلیارد دلار یا بیش از یک چهارم ارزش شرکت بتسدا (که در ابتدای سال 2022 به قیمت 7.5 میلیارد دلار به مایکروسافت فروخته شد) برای MiHoYo توسعه‌دهنده چینی خود درآمد کسب کند.

مطلب پیشنهادی:راهنمای هدشات کردن در بازی PUBG New Stateتک گلوله، بوسه مرگ!
راهنمای هدشات کردن در بازی PUBG New State

نکته شگفت‌انگیزتر، میزان سرعتی است که Genshin Impact توانسته این ثروت را به دست آورد. پس از عرضه جهانی بازی سبک Breath of the Wild در سپتامبر 2020 تنها شش ماه طول کشید تا اولین میلیارد دلار خود را به دست آورد، سه ماه سریع‌تر از بازی شکار هیولاهای واقعیت افزوده Pokémon Go.

در سال 2022، بازی Genshin Impact در سه ماهه اول 567 میلیون دلار درآمد داشته که بیش از دو برابر بیشتر از نزدیک‌ترین رقیب خود بوده و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها سرعتش کاهش پیدا کند. Sensor Tower همچنین گزارش کرده که کاربران فعال بازی نسبت به همین زمان در سال گذشته 44 درصد افزایش داشته است.

موفقیت Genshin Impact تا حد زیادی به دلیل محبوبیت فوق‌العاده آن در میان بازیکنان چینی است که ظاهرا مسئول بیش از 30 درصد از درآمد بازی در iOS با حدود 973.3 میلیون دلار هستند. آنقدر این بازی در کشور چین محبوب است که در سال 2021 همکاری با رستوران‌های KFC در شهرهای شانگهای و هانگژو به دلیل جمعیت انبوهی که محدودیت‌های کرونا را در آن زمان نقض می‌کردند، بسته شد.

Genshin Impact

به راحتی می‌توان تصور کرد که قالب گاچا عامل محرک این درآمدهای باورنکردنی است. شکی نیست که Genshin Impact نهنگ‌های معتاد به قمار خود را جذب می‌کند و دسته‌های پول نقد واقعی را به امید باز کردن قفل «دختر بزی» یا «پسر فرشته‌ای» مورد علاقه خود می‌ریزند. اما از طرفی به نظر می‌رسد که بازیکنان معمولی حداقل به لطف به‌روز‌رسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مکرر، پول خود را پای بازی می‌ریزند.

مطلب پیشنهادی:چطور بازی‌ها را روی گوشی اندرویدی بهتر اجرا کنیم؟کنسول کوچک من
چطور بازی‌ها را روی گوشی اندرویدی بهتر اجرا کنیم؟


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا