عمومی

بازی Prey هفته آینده در فروشگاه اپیک رایگان خواهد شد

بازی Prey هفته آینده در فروشگاه اپیک رایگان خواهد شد

بازی اکشن علمی تخیلی Prey استودیوی Arkane هفته آینده به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس دوستداران قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر قبلا آن را بازی نکرده‌اید، دیگر بهانه‌ای برای امتحان نکردن آن ندارید.

در Prey، شما در Talos I، یک ایستگاه فضایی که در سال 2032 به دور ماه می‌چرخد، از خواب بیدار می‌شوید. شما مهره کلیدی آزمایشی هستید که قرار است بشریت را برای همیشه تغییر دهد، اما همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می‌رود. ایستگاه فضایی توسط بیگانگان متخاصم تسخیر می‌شود و به دنبال شکار شما هستند. برای زنده ماندن باید از ابزارهای موجود در ایستگاه، سلاح‌ها و توانایی‌های خود استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:چطور روی گنو/لینوکس بازی کنیم ؟روی توزیع‌های لینوکسی هم می‌توان بازی کرد
چطور روی گنو/لینوکس بازی کنیم ؟

همچنین هفته آینده بازی Jotun نیز در اپیک گیمز رایگان خواهد شد، یک بازی اکشن ایزومتریک که در آن با موجوداتی از اساطیر نورس مبارزه می‌کنید. همه چیز به صورت دستی کشیده شده و شما باید به عنوان قهرمان داستان و جنگجوی آبرومند ثورا، مراحل مختلف را تکمیل کنید و جوتون‌ها (باس‌‌ها) را شکست دهید. سلاح اصلی شما یک تبر بزرگ است اما به سرعت دسته‌ای از قدرت‌های مختلف را به زرادخانه خود اضافه خواهید کرد.

در حالی که این در واقع یک بازی اکشن است، تمرکز بیشتر بر روی اکتشاف است تا ضربه زدن به دشمنان، اما متوجه خواهید شد که باس فایت‌ها بسیار چالش برانگیز هستند. این بازی همچنین دارای یک موسیقی متن فوق‌العاده جذاب و صداگذاری‌های صحیح با لهجه ایسلندی است.

اپیک گیمز

بازی Terraforming Mars این هفته به صورت رایگان در اپیک گیمز در دسترس قرار گرفته است. در این عنوان استراتژی نوبتی، شرکت‌ها در حال رقابت برای تبدیل محیط متخاصم سیاره به محیطی قابل سکونت هستند. این امر با صرف منابع و استفاده از فناوری نوآورانه برای افزایش دما، ایجاد فضایی قابل تنفس و ساخت اقیانوس‌هایی از آب انجام می‌شود. با پیشرفت زمین‌سازی، افراد بیشتری از زمین برای زندگی به این سیاره مهاجرت می‌کنند.

به عنوان فردی که یک شرکت را کنترل می‌کند، کارت‌های پروژه را بازی می‌کنید، خط تولید را ایجاد می‌کنید، شهرها و مناطق سبز خود را روی نقشه قرار می‌دهید و برای کسب نقاط عطف و جوایز رقابت می‌کنید تا مسیر را به منطقه جدید قابل سکونت بشریت، هدایت کنید.

مطلب پیشنهادی:چطور از آیتم‌ بازی‌ها در استیم پول بدست آوریم؟با فروش آیتم، بازی‌های جدید بخرید
چطور از آیتم‌ بازی‌ها در استیم پول بدست آوریم؟


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا