عمومی

The Day Before مورد انتظارترین بازی استیم تاخیر خورد

The Day Before مورد انتظارترین بازی استیم تاخیر خورد

بازی The Day Before – عنوانی که در جدول Wishlist کاربران استیم در رتبه نخست قرار دارد – نزدیک به یک سال تاخیر خورده که دلیل اصلی آن انتقال توسعه بازی به آنریل انجین 5 است.

زمانی که برای اولین بار در سال 2021 ویدیویی از بازی The Day Before مشاهده کردیم، به عنوان ترکیبی از بازی‌های DayZ، The Last of Us و کمی The Division به چشم آمد. بازی سبک بقای جهان باز MMO با زامبی‌ها، مطمئنا دارای اصیل‌ترین ایده نبود، اما منابع الهام فوق‌العاده‌ای داشت. به علاوه این عنوان توسط تیم سازنده The Wild Eight ساخته شده، بازی‌ای که اجازه می‌داد بدن مرده خود را بخورید تا در مدت کوتاهی زنده بمانید! با تمام این تفاسیر، The Day Before ارزش صبر کردن را دارد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Psychonauts 2 – بزرگ‌مرد کوچکمامور راز پوتین، این بار با ماموریت بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند
بررسی بازی Psychonauts 2 – بزرگ‌مرد کوچک

علاقه به The Day Before به وضوح زیاد است چرا که در رتبه شماره یک در لیست علاقه‌مندی‌های استیم قرار دارد. استودیو Fntastic شب گذشته به IGN گفت که پروسه ساخت بازی به آنریل انجین 5 منتقل می‌شود، بدین معنا که تقریبا یک سال از تاریخ در نظر گرفته شده پیشین، دیرتر منتشر خواهد شد.

با احساس و درک مسئولیت بزرگی که با آن روبرو هستیم، با سپاس فراوان در قلبمان، خوشحالیم که اعلام کنیم The Day Before به فناوری جدید آنریل انجین 5 روی می‌آورد!

انتقال به یک موتور پیشرفته‌تر و سازگارتر با سبک جهان باز، گیم‌پلی بازی حتی فوق‌العاده‌تر از قبل خواهد شد. در همین راستا به اطلاع شما می‌رسانیم که تاریخ انتشار جدید بازی اول مارس 2023 (10 اسفند 1401) خواهد بود.

The Day Before

The Day Before در تریلر سال گذشته عالی به‌نظر می‌رسید اما تغییر به آنریل انجین 5 می‌تواند آن را حتی بهتر از قبل کند. در موتور جدید تعدادی ویژگی خاص برای بازی‌های جهان باز ارائه شده است. یکی به نام World Partition، بارگیری و تخلیه جهان‌های باز را در حین اجرا انجام می‌دهد، در حالی که بازیکنان در آن‌ها حرکت می‌کنند. ویژگی دیگر Data Layers، به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا تغییرهای مختلفی در یک جهان را ایجاد کنند، مانند چرخه روز و شب یا الگوی تغییر جغرافیا و عناصر محیطی.

Fntastic تنها استودیویی نیست که تصمیم به تغییر پروسه ساخت به آنریل انجین 5 گرفته است. سی دی پراجکت نیز در ماه مارس اعلام کرد که The Witcher 4 به دلیل قابلیت‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته از همین موتور استفاده خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:مزایا و معایب اورکلاک کردن کارت گرافیک چیست؟آیا این کار ارزشش را دارد؟
مزایا و معایب اورکلاک کردن کارت گرافیک چیست؟


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا