عمومی

Summer Game Fest در خرداد ماه برگزار خواهد شد

Summer Game Fest در خرداد ماه برگزار خواهد شد

در حالی که رویداد E3 2022 به صورت کامل لغو شده، رویداد سالانه Summer Game Fest توسط «جف کیلی» برگزار خواهد شد و اکنون زمان برگزاری و جزئیات بیشتری درباره آن فاش شده است.

طبق بیانیه کیلی در توییتر، رویداد Summer Game Fest سال 2022، روز پنجشنبه 19 خرداد و ساعت 22:30 دقیقه برگزار خواهد شد. کیلی میزبان این رویداد خواهد بود که انتظار می‌رود در آن شاهد بازی‌های جدیدی باشیم و رویداد دیگری تحت عنوان Day of the Devs را نیز شامل می‌شود. همچنین این رویداد پیش از کنفرانس مشترک بتسدا و مایکروسافت برگزار خواهد شد که در 22 خرداد ماه برگزار می‌شود.

رویداد سال گذشته Summer Game Fest نمایش بسیار بزرگی بود که در آن برای اولین بار شاهد گیم‌پلی بازی Elden Ring و معرفی بازی Tiny Tina’s Wonderlands بودیم. سال گذشته همچنین چهره‌های شناخته شده‌ای مانند «رایان رینولدز» و «جانکارلو اسپوزیتو» در رویداد حضور داشتند و گروه راک آمریکایی Weezer در آن اجرا کردند.

Summer Game Fest

با این وجود، هنوز هیچ صحبتی درباره اعلامیه‌ها و نمایش‌های مورد انتظار این رویداد وجود ندارد. رویداد امسال علاوه بر پخش در پلتفرم‌های آنلاینی مانند یوتیوب و توییچ، در برخی از سالن‌های IMAX نیز اکران خواهد شد.

در رویداد Day of the Devs که بالاتر به آن اشاره کردیم و بلافاصله پس از نمایش اصلی برگزار می‌شود، شامل مجموعه‌ای از بازی‌هایی خواهیم بود که توسط توسعه‌دهندگان مستقل در حال ساخت هستند. همچنین امسال دهمین سالگرد Day of the Devs خواهد بود.


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا