عمومی

سونی به مناسبت 15 سالگی Spider-Man 3 دوباره تریلر آن را منتشر کرد

سونی به مناسبت 15 سالگی Spider-Man 3 دوباره تریلر آن را منتشر کرد

سونی به مناسبت سالگرد 15 سالگی فیلم مرد عنکبوتی 3 به کارگردانی سم ریمی، تریلر رسمی آن را با کیفیت HD بازنشر کرده است. این تریلر به طرفداران یادآوری می‌کند که سه‌گانه مرد عنکبوتی سم ریمی در وبسایت Spidey20th.com به مناسبت بیستمین سالگرد فیلم اول (که چند روز پیش بود) به فروش می‌رسد.

مطلب پیشنهادی:5 ویژگی خاص بدن مرد عنکبوتینیش عنکبوت رادیواکتیوی چطور بدن پیتر پارکر را تغییر داد؟
5 ویژگی خاص بدن مرد عنکبوتی

View this post on Instagram

A post shared by Sony Pictures Television India (@sonypicturestvindia)

این تریلر صحنه‌هایی از حضور توبی مگوایر در نقش پیتر پارکر را نشان می‌دهد که برای خواستگاری از دختر رویاهایش، مری جین (کریستین دانست) آماده می‌شود و با عمه می مشورت می‌کند. وقتی کاپیتان پلیس جورج استیسی (جیمز کرامول) فاش می‌کند که قاتل واقعی عمو بن از زندان فرار کرده، مرد عنکبوتی با سیمبیوت بیگانه پیوند می‌خورد اما در نهایت ادی براک (توفر گریس) به ونوم انتقام‌جو تبدیل می‌شود. تریلر هشدار می‌دهد: «هر قهرمانی یک انتخاب دارد که با تاریکی روبرو شود یا توسط آن نابود گردد.»

در حالی که مرد عنکبوتی با لباس سیاه، قاتل عمویش که اکنون به مرد شنی قدرتمندی تبدیل شده، شکار می‌کند، هری آزبورن (جیمز فرانکو) به دنبال انتقام مرگ پدرش – یعنی گرین گابلین اصلی (ویلم دفو) است.

فیلم مرد عنکبوتی 3

فیلم Spider-Man 3 در تاریخ 4 می 2007 وارد سینماها شد و نزدیک به 895 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و به سومین فیلم پرفروش سال (پس از دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان و هری پاتر و محفل ققنوس) تبدیل شد. علی‌رغم نظرات متفاوت، Spider-Man 3 زمانی پرفروش‌ترین فیلم سونی بود، رکوردی که با اکران فیلم‌های Spider-Man: Far From Home و Spider-Man: No Way Home شکسته شد.

در اخبار مرتبط خواندیم که سم ریمی دلیل محبوبیت ونوم را درک نمی‌کند و تاریخ اکران فیلم Madame Web اسپین‌آف مرد عنکبوتی مشخص شد.

مطلب پیشنهادی:12 لحظه برتر مرد عنکبوتیمهم‌ترین لحظات در حدود 6 دهه ماجراجویی
12 لحظه برتر مرد عنکبوتی


ویجی‌لاگ پلاس: رونمایی از لوگو کال آو دیوتی جدید و کنفرانس ایکس‌باکس و بتسدا

تماشا ویدیو از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا