عمومی

ویدیویی از اسپینآف کنسل شده Half-Life 2 منتشر شد

ویدیویی از اسپین‌آف کنسل شده‌ Half-Life 2 منتشر شد

تاریخچه سری هف-لایف پر از پروژه‌های لغو شده است که هرگز به مرحله نهایی نرسیدند. اما به لطف Noclip، طرفداران اکنون می‌توانند یک ساعت کامل از گیم‌پلی اسپین‌آف لغو شده Half-Life 2 به نام Ravenholm از استودیوی آرکین (Arkane) را مشاهده کنند.

این ویدیو نگاهی جذاب به پروژه‌ای دارد که به نظر می‌رسد تقریبا به اتمام خود نزدیک بوده، اما به هر دلیلی شرکت ولو در نهایت آن را کنسل کرده است. در این ویدیو، دنی اودوایر از Noclip هر از گاهی ظاهر می‌شود تا زمینه‌ گیم‌پلی که بینندگان در حال مشاهده هستند را توضیح دهد. ویدیوی بازی لغو شده به عنوان بخشی از مستند 2020 Noclip در مورد تاریخ استودیوی آرکین به دست آمده است و اودوایر می‌گوید که اکنون «به عنوان بخشی از ماموریت آن‌ها برای مستندسازی و حفظ تاریخچه بازی‌های ویدیویی» به طور کامل منتشر شده است.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال انیمیشنی Arcane – به دنیای لیگ آو لجندز خوش آمدیداثری که هم طرفداران و هم تازه‌واردان را راضی می‌کند
نگاهی به سریال انیمیشنی Arcane – به دنیای لیگ آو لجندز خوش آمدید

آنچه که در این ویدیو نشان داده می‌شود بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسد، با یک سیستم برقی عمیق که بازیکنان می‌توانند از آن برای شکست دادن دشمنان و حل پازل استفاده کنند. بازیکنان در نهایت یک تفنگ میخکوبی را به دست می‌آورند که می‌توان از آن برای شلیک پیچ‌ و مهره به محیط و ایجاد جریان‌های الکتریکی برای باز کردن درها و ایجاد تله استفاده کرد.

اودوایر اظهار می‌کند که موسیقی متن کاملا جدیدی برای بازی ساخته شده بود که برخی از آن‌ها در ویدیوی گیم پلی جدید قابل شنیدن است و احتمالا برای اولین بار توسط مخاطبان خارج از ولو و آرکین شنیده می‌شود. انواع جدیدی از دشمنان نیز وجود دارند، مانند زامبی‌های تُف‌کننده‌ی سم و میمون‌های جهش‌یافته فوق‌ هوشمند که می‌توانند در کانال‌های هوا بخزند.

در Ravenholm، بازیکنان نقش آدرین شپرد از Half-Life: Opposing Force را بر عهده می‌گرفتند و با پدر روحانی گریگوری از Half-Life 2 همراه می‌شدند تا از بیمارستان روانی متروکه‌ای پر از زامبی‌ها و آزمایش‌های علمی خصمانه گریگوری، جان سالم به در ببرند.

این پروژه ابتدا در استودیو Junction Point تحت سرپرستی وارن اسپکتور در دست ساخت بود و دارای تفنگ آهنربایی بود که می‌توانستید از آن برای مغناطیس کردن سطوح برای اهداف مبارزه و حل پازل استفاده کنید. نمونه اولیه آن پروژه در نهایت در دستان استودیو آرکین قرار گرفت و به پروژه‌ای تبدیل شد که تیم از آن به عنوان Ravenholm یاد می‌کند.

Half Life 2 اسپین آف

در مورد اینکه چرا این پروژه هرگز به طور رسمی منتشر نشد، شرکت ولو دلیل رسمی ارائه نکرد، اما در مستند 2020 Noclip، کارکنان آرکین صرفا حدس می‌زنند که این پروژه به دلیل تجاری کنسل شده باشد. به گفته آن‌ها، بازی به حداقل یک سال کامل دیگر برای توسعه و هزینه‌های مربوط به آن نیاز داشت که ممکن است باعث شده ولو در نهایت به این نتیجه برسد که این پروژه از نظر مالی ارزش به پایان رساندن را ندارد.

جدیدترین بازی سری هف-لایف، Half-Life: Alyx تنها برای سیستم‌های واقعیت مجازی در سال 2020 منتشر شد. از سال 2007 و عرضه Half-Life 2: Episode 2، بازی جدیدی در این سری منتشر نشده بود.

مطلب پیشنهادی:10 بازی ویدیویی که پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای تبدیل شدن به اثری سینمایی دارندترکیب خوش‌طعم سینما و ویدیوگیم
10 بازی ویدیویی که پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای تبدیل شدن به اثری سینمایی دارند


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

ویدیویی از اسپینآف کنسل شده Half-Life 2 منتشر شد
ویدیویی از اسپینآف کنسل شده Half-Life 2 منتشر شد
ویدیویی از اسپینآف کنسل شده Half-Life 2 منتشر شد
ویدیویی از اسپینآف کنسل شده Half-Life 2 منتشر شد
ویدیویی از اسپینآف کنسل شده Half-Life 2 منتشر شد

(1) تصاویری از یک نسخه کنسل شده Half Life
تصاویری از یک نسخه کنسل شده Half Life منتشر شد گیمفا


(2) Half-Life 2 چگونه بخش آموزشی خود را
Half-Life 2 چگونه بخش آموزشی خود را مخفی میکند - زومجی


(3) بازی لغو شده Half-Life
ویدیوهایی از بخش های بازی لغو شده Half-Life 2 Episode 4 دورنگر اخبار علمی و فرهنگی


(4) شرکت ولو از دلایل ساخته نشدن Half-Life
شرکت ولو از دلایل ساخته نشدن Half-Life 2 Episode 3 میگوید - گیمفا


(5) مرحله آخر و سکانس پایانی بازی Half-Life 2
مرحله آخر و سکانس پایانی بازی Half-Life 2


(6) مرحله آخر و سکانس پایانی بازی Half-Life
مرحله آخر و سکانس پایانی بازی Half-Life 2 - برترین های دنیای مجازی - تماشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا