عمومی

سم ریمی دلیل محبوبیت ونوم را درک نمیکند

سم ریمی دلیل محبوبیت ونوم را درک نمی‌کند

مرد عنکبوتی یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های ابرقهرمانی است و طی این چند سال جای خود را در فرهنگ عامه پیدا کرده و تاکنون بیش از 8 فیلم سینمایی درباره آن ساخته شده است. شخصیت ونوم نیز یکی از دشمنان دیرینه مرد عنکبوتی است که تاکنون 2 فیلم با محوریت آن ساخته شده است. سم ریمی که اخیرا کارگردانی فیلم دکتر استرنج 2 را برعهده داشته درباره ونوم صحبت و بیان کرده که دلیل محبوبیت این شخصیت را درک نمی‌کند.

مطلب پیشنهادی:10 شخصیت باهوش مارولنابغه‌هایی در قالب قهرمانان و ویلن‌ها
10 شخصیت باهوش مارول

شخصیت Venom در سال 1988 معرفی شد و خیلی زود خود را به عنوان یکی از بهترین ویلن‌های مرد عنکبوتی معرفی کرد و در نهایت برای اولین بار با فیلم Spider-Man 3 در سال 2007 روی پرده سینما ظاهر شد.

سم ریمی در ابتدا قصد نداشته ونوم را در سه‌گانه اصلی مرد عنکبوتی قرار دهد، اما به درخواست تهیه‌کننده، یعنی آوی آراد شخصیت ونوم و همچنین گوئن استیسی را به آن اضافه کرد. فیلم مرد عنکبوتی 3 پرهزینه‌ترین فیلمی بود که در آن زمان ساخته شد و تا زمان اکران فیلم جدید، یعنی Spider-Man: No Way Home موفق‌ترین فیلم فرانچایز مرد عنکبوتی بود.

ونوم

اکنون وی در حال بازگشت به دنیای فرانچایز ابرقهرمانی است، اما به گفته خودش هنوز نتوانسته دلیل جذابیت شخصیت ونوم را درک کند. ریمی طی تور مطبوعاتی فیلم دکتر استرنج 2، از ناآشنایی خود با این شخصیت و نقدهای نامرتبط با Spider-Man 3 ابراز تاسف کرد. وی در صحبت‌هایش گفت:

موضوع اینجاست که من فقط این شخصیت را به خوبی درک نکردم و به قلبم نزدیک نبود. بهترین چیزی که درباره مرد عنکبوتی استن لی و استیو دیکتو دوست دارم این است که آن‌ها شخصیت‌های قابل درکی ساخته‌اند که من آن را درک می‌کنم. حتی شخصیت‌های پیچیده‌ای مانند نورمن آزبورن کمی مهربانی و خوبی را در قلب خود دارند. من تا آن زمان درباره ونوم مطالعه نکرده بودم و پس از آن من به اندازه کافی انسانیت را در آن حس نکردم که بتوانم به درستی با او همذات پنداری کنم.

فیلم‌های ونوم به ترتیب در سال‌های 2018 و 2021 با ایفای نقش تام هاردی ساخته شد و وی جان تازه‌ای به این شخصیت داد. لازم به ذکر است که این دو فیلم فروش نسبتا خوبی هم در باکس آفیس داشتند. ریمی اشاره کرد که هنوز آن را ندیده، اما موفقیت آن را تحسین کرده است.

لازم به ذکر است که نمرات فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness نیز منتشر شده که می‌توانید آن را از طریق این لینک مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی:11 انیمیشن مورد انتظار سال 2022مرد عنکبوتی، کریپتو، لایت‌یر، و بیشتر!
11 انیمیشن مورد انتظار سال 2022


Top 10:عجیب و غریب ترین اتفاقاتی که سر گیمرا موقع بازی کردن اومده!

تماشا از کانال یوتیوب

سم ریمی دلیل محبوبیت ونوم را درک نمیکند
سم ریمی دلیل محبوبیت ونوم را درک نمیکند
سم ریمی دلیل محبوبیت ونوم را درک نمیکند
سم ریمی دلیل محبوبیت ونوم را درک نمیکند
سم ریمی دلیل محبوبیت ونوم را درک نمیکند

(1) رتبه بندی اقتباس های ونوم VENOM در
رتبه بندی اقتباس های ونوم VENOM در دنیای سینما، انیمیشن، تلویزیون و بازی


(2) چرا ونوم مرد عنکبوتی 3 آنقدر بد بود
چرا ونوم مرد عنکبوتی 3 آنقدر بد بود


(3) معرفی کامل ونومVenom ابرشرورهای کمیک
معرفی کامل ونومVenom ابرشرورهای کمیک بوک های مارول - مجله اینترنتی سیمرغ پلاس


(4) نقد فیلم Venom - ونوم - زومجی
نقد فیلم Venom - ونوم - زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا