عمومی

10 رکورد برتر بازی کلش رویال که هرگز نمیتوانید آنها را بشکنید

کلش رویال یکی از برترین عناوین موبایلی است که توسط استودیوی دوست داشتنی سوپرسل در سال 2016 منتشر شد. سوپرسل قصد داشت که با ساخت بازی موبایلی کلش رویال؛ مسیر افسانه‌ای کلش آف کلنز را مجددا ادامه دهد و در این راه نیز، به بهترین شکل ممکن عمل کرده. امروزه بازی کلش رویال جزو پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی به شمار می‌رود و بقدری پتانسیل دارد که بخواهیم از این شاهکارو دوست داشتنی به عنوان یکی از انقلابی‌ترین بازی‌های ویدیویی موبایلی یاد کنیم. عنوانی که بقدری موفق ظاهر شد، که حتی بسیاری از بازی‌سازهای موبایلی شروع به ساخت کلون‌هایی برای کلش رویال کردند.

از آن‌جایی که کلش رویال یکی از محبوب‌ترین عناوین تاریخ ویدیوگیم است، طبیعی است که در دنیای آن فکت‌ها و المان‌هایی وجود داشته باشند که شما هرگز از آن‌ها خبر نداشته باشید. نهایتا اگر موبایل گیمرید و به دنیای بازی‌های موبایلی علاقه‌مندید، در این مطلب همراه باشید تا نگاهی به 10 رکورد برتر بازی کلش رویال بیندازیم که شکستن آن‌ها حتی برای حرفه‌ای‌ترین بازیکنان این بازی نیز امری غیرممکن است.

بیشترین میزان دونیت


کلش رویال

یکی از رکوردهایی که احتمالا هرگز نمی‌توانید آن را شکست دهید، بیشترین میزان دونیت در دنیای بازی کلش رویال است. در حال حاضر رکورد بیشترین میزان دونیت بازی کلش رویال در دست بازیکن چینی است که توانسته رکوردی در حدود 670 هزار دونیت را به ثبت برساند. اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر باشیم؛ رکورد دقیق او چیزی در حدود 674 هزار و 488 است! رکوردی که شرط می‌بندم برای بسیاری از شما غیرقابل باور است.

مطلب پیشنهادی:هر آنچه از فصل هشتم Call of Duty Mobile می‌دانیماین قصه سر دراز دارد…
هر آنچه از فصل هشتم Call of Duty Mobile می‌دانیم

شکستن چنین رکوردی حتی برای بهترین بازیکنان نیز امری غیرممکن است. به ویژه اگر تازه بازی کلش رویال را شروع کرده‌اید، شاید بهتر باشد که بیخیال شکستن این رکورد شوید و به سراغ چالشی دیگر بروید. به هرحال؛ هرچه که باشد، 670 هزار دونیت، عدد چندان ساده‌ای برای شکست نیست.

سریع‌ترین پایان بخش آموزشی


کلش رویال

یکی از جالب‌ترین رکوردهای بازی کلش رویال مربوط به بخش آموزشی این بازی می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، شما پیش از شروع حرفه‌ای بازی؛ باید بخش آموزشی آن را طی کنید. منتهی از آن‌جایی که همگی ما دوست داریم کارهایمان را سریع‌تر پیش ببریم، پای اسپیدران‌ها نیز به دنیای بازی کلش رویال باز شده‌ که رکوردهای عجیبی را نیز به جا گذاشته‌اند.

جالب است بدانید که سریع‌تر کسی که توانسته است بخش آموزشی بازی را به پایان برساند، بازیکنی آمریکایی با نام Rj است که توانسته رکوردی فوق‌العاده را ثبت کند. درواقع رکورد او چیزی در حدود 2 دقیقه و 43 ثانیه و 833 میلی‌ثانیه است. همچنین این تنها رکورد شگفت‌انگیز Rj نیست و او رکوردهای دیگری نیز در عناوین مختلفی از جمله کلش آف کلنز نیز دارد.

خرید بردگیم کلش رویال

بیشترین میزان اکسیر لیک شده


کلش رویال

اجازه دهید که پیش از شروع کارمان، مفهوم اکسیر لیک شده را باهم مروری کوچک کنیم. اکسیر لیک شده، اکسیری است که شما تنها در تورنمنت‌ها و یا مسابقات خاص بازی با آن‌ها سر و کار دارید. اکسیرهای لیک شده به زبان ساده، تمام اکسیرهایی است که شما در حین یک تورنمنت خاص آن‌ها را خرج می‌کنید. منتهی باید بدانید که اکسیرهای لیک شده، به صورت معمول به خود بازیکن نشان داده نمی‌شوند و تنها اگر شخص دیگری بازی شما را نگاه کند، متوجه آن‌ها خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:بهترین گجت‌های موبایل گیمینگ جایزه ویژه
بهترین گجت‌های موبایل گیمینگ جایزه ویژه

تاکنون رکوردهای عجیبی درباره اکسیرهای لیک شده، ثابت شده است. اما یکی از غیرقابل باورترین رکوردهایی که می‌توانید درباره این مورد پیدا کنید، مربوط به بازیکنی به نام CRA می‌شود که توانست به بیش از 1 هزار و 389 اکسیر لیک شده برسد! درواقع CRA موفق شده بود که تنها در یک بازی، بیش از 1 هزار اکسیر خرج کند که عددی غیرقابل باور است.

بیشترین میزان جم خرج شده


کلش رویال

یکی از جالب‌ترین رکوردهای بازی کلش رویال مربوط به پلیری به نام Kaka می‌شود. ماجرا از این قرار است که Kaka درحین استریم بازی خودش، چیزی در حدود 2 میلیون جم در بازی خرج کرد. قطعا اکنون فکر می‌کنید که این موضوع ممکن است دروغین باشد، اما راستش را بخواهید؛ Kaka درحال بازی روی سرورهای اصلی کلش رویال بود و او واقعا چنین رکوردی را به ثبت رسانده.

خرید ماکت ایکسبو کلش رویال

بیشترین میزان تروفی، آن هم تنها در یک فصل


کلش رویال

راستش را بخواهید توضیح این مورد کمی پیچیده است. ما در این مطلب برای رکورددار بیشترین میزان تروفی در یک فصل، سه نماینده داریم. منتهی این موضوع چگونه امکان پذیر است؟ اجازه دهید که برایتان توضیح دهم. نماینده اول بازیکنی به نام Lolo بود که توانست در یک فصل به 20 هزار و 199 ترفی برسد. منتهی بعدها مشخص شد که این بازیکن تقلب کرده و آمار او، صرفا یک گلیچ ساده بود و برای همین نامش از لیست حذف شد.

مطلب پیشنهادی:راهنمای کاربردی بازی Brawlhalla – نکاتی که باید بدانیدمیدان نبرد بیست میلیون نفری!
راهنمای کاربردی بازی Brawlhalla – نکاتی که باید بدانید

دومین نفر، بازیکنی به نام Alessia بود که توانست به 9 هزار و 823 تروفی برسد. منتهی Alessia نیز به سرنوشت Lolo دچار شد و مشخص شد که او، در بازی تقلب کرده و برای همین اکانتش بن شد. منتهی آخرین و رکورددار واقعی این لیست، Mohamed Light است که توانست 8 هزار و 946 تروفی تنها در یک فصل برسد و رکوردی عجیب را از خودش به جای بگذارد.

سریع‌ترین مسابقه 2v2


کلش رویال

اجازه دهید که لیستمان را با یکی دیگر از برترین اسپیدران‌های بازی کلش رویال پایان دهیم. جالب است بدانید که برترین و سریع‌ترین مسابقه 2v2 تاریخ کلش رویال تنها در 13 ثانیه اتفاق افتاد و این مورد نیز، در نوبه خودش رکوردی واقعا عجیب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا