عمومی

جزئیاتی از بازی Legend of Zelda Breath of the Wild 2 لو رفت

جزئیات جدیدی از بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 لو رفت

پیترو اوبالدی، صداپیشه شخصیت Daruk برای نسخه ایتالیایی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، ممکن است به طور تصادفی جزئیات جدیدی از Breath of the Wild 2 را فاش کرده باشد.

با توجه به اینکه نینتندو از به اشتراک گذاشتن هر گونه جزئیات (از جمله عنوان رسمی قسمت دوم) برای بازی محتاط بوده، محتوای این خبر را می‌توان اسپویلری از Breath of the Wild 2 در نظر گرفت. بنابراین اگر دوست ندارید چیزی برای شما لو برود، از خواندن ادامه‌ مطلب صرف‌ نظر کنید.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Kirby and the Forgotten Landکربی همه چیز را قورت می‌دهد!
بررسی بازی Kirby and the Forgotten Land

پیترو اوبالدی در مصاحبه‌ای با سایت طرفداران بازی به نام Lega Hyrule، فاش کرد که دیالوگ‌های جدیدی را برای Breath of the Wild 2 ضبط کرده و نه تنها به نقش Daruk بازگشته است، بلکه صداپیشگی نقش جد قهرمان گورون را بر عهده دارد.

این موضوع باعث شده تا طرفداران حدس و گمان بزنند که اجداد سایر قهرمانان هایرول مانند Revali، Mipha و Urbosa ممکن است در قسمت دوم با آن‌ها روبرو شوند. اگرچه طرفداران هنوز بر سر این گمانه‌زنی‌ها اختلاف نظر دارند که قهرمانان باستانی به صورت فلش‌بک دیده می‌شوند یا یک دوره زمانی کاملا متفاوت خواهد بود.

تئوری‌های شکل گرفته در اینترنت نشان می‌دهد که جریان داستان Breath of the Wild 2 هزاران سال قبل از بازی اول اتفاق می‌افتد و به بازیکنان اجازه می‌دهد سقوط گانوندورف را تجربه کنند. این سقوط در نهایت، چرخه مبارزه قهرمان با گانون (Ganon) فاسد را آغاز می‌کند که در هر بازی اتفاق می‌افتد. ایده تئوری‌های طرفداران این است: قهرمان 10 هزار سال پیش که در تریلر قبلی نوید آن را می‌دادند، گانوندورف است و قهرمانی که با دست فاسد در گیم پلی به نمایش در آمد نیز خود او است.

Breath Of The Wild 2

حتی این بحث وجود دارد که شاید بازی Breath of the Wild 2 همزمان با کنسول نینتندو سوییچ پرو عرضه گردد. اگرچه با توجه به گزارش‌های جدید نینتندو که به دلیل کمبود مداوم تراشه جهانی، فروش سخت‌افزار کمتری را در سال جاری پیش‌بینی کرده، این شایعه بسیار بعید به نظر می‌رسد.

در حالی که نینتندو درباره جزئیات داستانی به طور کامل سکوت کرده، استودیو فاش کرده است که Breath of the Wild 2 روی زمین و آسمان‌های سرزمین هایرول جریان خواهد داشت. این بازی ابتدا قرار بود در سال 2022 در دسترس طرفداران خود قرار بگیرد اما «ایجی آئونوما» تهیه‌کننده بازی ماه گذشته اعلام کرد که انتشار آن با تاخیر مواجه شده است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی WarioWare: Get It Together!جنون بزرگ میکرو گیم‌ها
بررسی بازی WarioWare: Get It Together!


ویجی‌لاگ پلاس: رونمایی از لوگو کال آو دیوتی جدید و کنفرانس ایکس‌باکس و بتسدا

تماشا ویدیو از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا