عمومی

مخوف ترین قاتلان مزدور در سریالهای تلویزیونی

مخوف ترین قاتلان مزدور در سریال‌های تلویزیونی شخصیت‌هایی هستند که پشیمانی ندارند، این افراد قتل‌ها را شغل می‌دانند و هر چند ممکن است هر از گاهی دچار بحران اخلاقی شوند، اما آنچه را که باید انجام دهند به درستی و مرگبارترین حالت ممکن به پایان می‌رسانند. قاتلان و آدمکشان، درام‌های تلویزیونی هیجان انگیز فراوانی دارند؛ از بهترین قاتلان سریالی تخیلی تلویزیونی گرفته تا کسانی که خود را در اسرار مخوف داخل یک قتل می‌بینند. اما وقتی صحبت از بهترین و مخوف ترین قاتلان تلویزیون می‌شود، بارزترین شاخصه آنها بی رحم بودن آنها است. در واقع این افراد شغل یا وظیفه‌ای (کشتن) دارند و آن را به هر وسیله ممکن انجام می‌دهند.

برخی از قاتلان دچار بحران درونی یا احساسی هستند. در واقع این دسته از قاتلان درمورد کارهایی که انجام داده‌اند یا آنچه که در شرف انجام آن هستند احساس گناه می‌کنند. اما برخی دیگر از قاتلان به سادگی تکالیف خود را دریافت کرده و با مراقبت اولیه در جهان به راه خود ادامه می‌دهند. برخی حتی از شغل کشنده خود لذت می‌برند، که همین ویژگی آنها را موثر و ترسناک می‌کند. حالا ما در قصد داریم در این لیست به مخوف ترین قاتلان مزدور در سریال‌های تلویزیونی بپردازیم.

کای جین | Wu Assassins

شخصیت اصلی مجموعه نتفلیکسی «Wu Assassins» با نام کای به عنوان یک سرآشپز روزانه در محله چینی‌ها کار می‌کند. اما وقتی قدرت و سرنوشت پنهان خود را کشف می‌کند، یک قاتل کئشنده با توانایی‌های مخوف می‌شود. چیزی که کای را بسیار خطرناک می‌کند این است که او دانش هزار راهب را دارد و می‌تواند هر بار که می‌جنگد ظاهر خود را تغییر دهد تا از فردی متفاوت تقلید کند.

او سپس در روند پیشرفت داستان شخصیت The Wu Assassin را به عهده می‌گیرد تا به راحتی امور را اداره کند و بدون هیچ زحمتی با افراد بد مبارزه می‌کند بدون اینکه کسی هویت واقعی او را بداند.

بری برکمن | Barry

سریال بری به عنوان یک برنده چندین جایزه امی، درباره یک تکاور دریایی و یک آدمکش سابق است که تصمیم می‌گیرد و می‌خواهد یک بازیگر شود و زندگی خود را تغییر دهد. ممکن است او دیگر کئشنده و مخوف نباشد، اما در گذشته بری یک تک تیرانداز با استعداد بود که می‌توانست اهداف خود را با دقت بسیار بالا مورد اصابت قرار دهد.

با این حال، بری که از عادت به کشتن افراد بی‌گناه رنج می‌برد، روز به روز عصبانی‌تر می‌شود و شروع به کشتن افراد بیشتری می‌کند. بلافاصله پس از سقوط در افسردگی، او آماده می‌شود تا از مهارت‌های خود برای انجام کارهای آدمکشی استفاده کند. با این حال، چیزی که بری را بسیار مخوف می‌کند این است که او دارای مهارت‌هایی ویژه‌ای است که می‌تواند در هر زمان از آن استفاده کند، حتی اگر می‌خواهد ریتم زندگی خود را تغییر دهد.

ویلانل | Killing Eve

شخصیت ویلانل با نام واقعی اوکسانا آناتولینا آستانکووا در سریال «Killing Eve» یک قاتل حرفه‌ای است که نه تنها در روش‌های کشتار خود بسیار خشن است، بلکه در این کار وسواسی نیز هست. برای مثال: او یکبار مردی را که به دلیل حسادت نسبت به همسرش با او رابطه داشت، اخته کرد.

چیزی که ویلانل را بسیار خطرناک و مخوف می‌کند این است که ویلانل هیچ چیز دیگری در زندگی نمی‌داند مگر اینکه او برای کشتن آموزش دیده است و او به کارش عشق و افتخار می‌ورزد. بنابراین چنین شاخص‌هایی او را به تهدیدی ترسناک تبدیل می‌کند که اگر به خاطر کارش باشد، در کشتن کسی درنگ نخواهد کرد.

پیتر کوئین | Homeland

سریال Homeland یا همان «سرزمین مادری» را می‌توان یکی از کلیشه‌ای‌ترین سریال‌های آمریکایی در چند سال اخیر خطاب کرد. اما یک نکته ویژه این سریال شخصیت‌پردازی بسیار خوب و درام قوی آن است. از همین رو شخصیت پیتر کوئین نیز یک کاراکتر جالب در بدنه این سریال است. در واقع، پیتر می‌تواند در ذهن هر کسی و همچنین در هر مکانی نفوذ کند و اغلب از روش‌های وحشیانه برای انجام کار خود استفاده کند.

او به خاطر کارهایی که انجام داده آنقدر آسیب دیده که ظاهراً از مرگ هراسی ندارد. اما او همچنین مهارت‌هایی برای پشتیبان گیری از آن دارد، بنابراین همه می‌دانند که اگر پیتر کوئین را به دنبال کسی بفرستند، او آنها را پیدا کرده و می‌کشد. بنابراین یکی از مخوفترین آدمکشان سریال‌ها همین شخصیت است.

آدمکش‌های آدم‌خوار کور | Into The Badlands

این نام همه چیز را نشان می‌دهد: این قاتلان در سریال Into the Badlands آدم خوارانی کور با عادات پیچیده و تحمل صفر برای هر چیزی جز آنچه می‌خواهند هستند. آنها مردم را در زنجیر نگه می‌دارند و تهدید می‌کنند که اگر به آنها ملحق نشوند و نوزادانشان را تحویل ندهند، نه تنها آنها را خواهند کشت بلکه آنها را نیز به عنوان یک غذا مصرف خواهند کرد.

در حالی که این نام ممکن است شبیه یک بازی بت کلمات به نظر برسد، اما در مورد این قاتلان، در واقع به معنای واقعی کلمه شرح حالی از خصوصیات و رفتار آنها است. آدمخواران کور فراتر از یک قاتل یا آدمکش مزدور معمولی می‌روند و اوضاع را به سطوح جدیدی از پلیدی می‌رسانند.

جکن هگار | Game Of Thrones

جکن هگار که به عنوان یکی از مردهای بی چهره نیز شناخته می‌شود، دارای توانایی منحصر به فردی است که به هر شکل و شخصی شبیه می‌شود و همین او را به یک قاتل فوق‌العاده کشنده، مخوف و موفق در سریال Game of Thrones تبدیل می‌کند. به جرات می‌توان گفت جکن هگار و دار و دسته‌ی مردان بی‌چهره از منظر عملکرد گیج‌کننده‌ترین و مرموزترین کاراکترهای «بازی تاج و تخت» هستند.

جکن هگار در هر شرایطی با آرامش و سهولت رفتار می‌کند، چه در اسارت باشد و چه بخواهد یک فرد به ظاهر بی گناه را بکشد. بنابراین چنین شخصیتی به راحتی می‌تواند در این لیست قرار بگیرد. فراموش نکنید آریا استارک نیز به وسیله این شخص به ماشین کشتار مخوفی بدل شده که توانست نایت کینگ یا شاه شب را بکشد.

لیلا فاکینی | Sense8

سریال Sense8، یکی از گران ترین و ابتدایی ترین مجموعه‌های اورجینال Netflix است که دارای شخصیت‌های جذاب زیادی است و لیلا فاکینی یکی از آنها است. او یک قاتل آموزش دیده و توانا است که بیشتر وقت خود را صرف کار به عنوان یک قاتل حرفه‌ای می‌کند و افرادی را نابود می‌کند که از پیش برای آنها برنامه ویژه چیده است.

این شخصیت در کشتارهای خود هیچگونه پشیمانی نشان نمی‌دهد و همین ویژگی او را به یک نامزد ویژه برای حضور در این لیست تبدیل می‌کند. این آدمکش برای پیشبرد خواسته‌های خود دست به هر کاری می‌زند، همچنین او به طور مرتب اعتماد دیگران را به نفع خود جلب کرده و از آن اعتماد به سود جنایت‌هایش بهره می‌برد.

کاراکورت | The Blacklist

ریموند ردینگتون، به عنوان یک شخصیت مرکزی و جنایتکار حرفه‌ای معروف با جذابیت و سبک خاص خود، در فصل‌های زیادی از سریال «لیست سیاه» با دشمنان مختلفی روبرو می‌شود. اما یکی از وحشیانه ترین آنها کاراکورت است. او یک قاتل روسی است که شگفت آور به نظر می‌رسد، یکی از اعضای لیست سیاه که توسط FBI طعمه محسوب شده و مسلح و خطرناک نیز تلقی می‌شود.

او آنقدر خطرناک است که هیچکس حتی نام واقعی او را نمی‌داند. او برای از بین بردن هر کسی که با روسیه مخالف است کار و فعالیت می‌کند. و برخلاف سایرین در این لیست، کاراکورت در کشتن به گونه‌ای تخصص دارد که قتل را مخفی کرده و صحنه‌های جنایت را شبیه تصادف یا خودکشی جلوه می‌دهد یا آنها را به سایر طرف‌های بی گناه مرتبط می‌کند.

گروه یا فرقه The Reapers | سریال The Walking Dead

گروه یا فرقه دروکنندگان بزرگترین تهدید در خط داستان فصل 11 سریال The Walking Dead هستند؛ این گروه شامل قاتلان بی‌رحمی است که توانایی‌های عظیمی دارند. آنها مانند یک فرقه عمل می‌کنند و از دستورات رهبر واحد خود بی هیچ گونه چون و چرایی پیروی می‌کنند.

آنها به لطف مشاغل نظامی قبل از وقوع آخرالزمان، قاتلان آموزش دیده‌ای هستند که ویژگی‌های مخوفی دارند. در حقیقت، بسیاری از آنها سربازانی بودند که در افغانستان می‌جنگیدند، اما پس از بازگشت و یافتن شغل، برخی از آنها به مزدور تبدیل شدند و درست در زمان وقوع آخرالزمان فضایی برای استفاده مجدد آن پیدا کردند. همچنین اگرچه تعداد افراد این فرقه نسبت به گروه‌های دیگر کمتر است، اما آنها می‌توانند با نبرد تن به تن و با استفاده از اسلحه بجنگند و حتی در این نبردها به خودشان نیز رحم نمی‌کنند.

جین دو | Blindspot

جین دو با نام اصلی آلیس، از نظر فنی در سریال Blindspot یک قاتل مزدوز نیست، اما او در حالی آموزش دیده است هر شخصی را بدون رحم بکشد که هویت خود را از دست داده و ذهن پریشانش خاطرات او را محو کرده است. بنابراین وقتی او متوجه می‌شود که واقعاً کیست و چه اتفاقی برایش افتاده است، به کار با بچه‌های خوب روی می‌آورد. او سپس از مهارت‌های باورنکردنی خود شامل انواع تمرینات و هنرهای رزمی استفاده می‌کند تا به آنها کمک کند و افراد بد را از بین ببرد.

اما این موارد بازهم باعث نمی‌شود که جین در زمان کار در سازمان به یکی از کشنده ترین و مخوف ترین قاتلان این لیست تبدیل نشود. چرا که افراد موثر در گذشته جین حافظه او را پاک کردند و سپس او را به عنوان یک سلاح انسانی برای انجام دستورات خود آموزش دادند.

مخوف ترین قاتلان مزدور در سریالهای تلویزیونی
مخوف ترین قاتلان مزدور در سریالهای تلویزیونی
مخوف ترین قاتلان مزدور در سریالهای تلویزیونی
مخوف ترین قاتلان مزدور در سریالهای تلویزیونی
مخوف ترین قاتلان مزدور در سریالهای تلویزیونی

(1) مخوف ترین قاتلان سریالی دنیا تصاویر
مخوف ترین قاتلان سریالی دنیا تصاویر


(2) بی رحمترین قاتلان سریالی که با چند
بی رحمترین قاتلان سریالی که با چند اشتباه ساده به چنگ قانون افتادند تصاویر


(3) مخوفترین قاتلان زنجیرهای که هیچگاه به
مخوفترین قاتلان زنجیرهای که هیچگاه به چنگ قانون نیفتادند تصاویر


(4) ترین قاتل های سریالی
خطرناک ترین و معروف ترین قاتل های سریالی چه کسانی بودند عکس


(5) معرفی مخوف ترین جنایتکاران سریال های
معرفی مخوف ترین جنایتکاران سریال های تلویزیونی عکس


(6) معروفترین قاتلان سریالی ایران را
معروفترین قاتلان سریالی ایران را بشناسید عکس


(7) 8 قاتل سریالی مخوفی که علیرغم جنایت های
8 قاتل سریالی مخوفی که علیرغم جنایت های هولناکشان قسر در رفتند - روزیاتو


(8) مشهورترین قاتلان سریال های تلویزیونی
مشهورترین قاتلان سریال های تلویزیونی


(9) مخوف ترین قاتلان سریالی دنیا تصاویر
مخوف ترین قاتلان سریالی دنیا تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا