عمومی

بازی ترسناک The Quarry حدود 10 ساعت خواهد بود

بازی ترسناک The Quarry حدود 10 ساعت خواهد بود

کارگردان The Quarry، ویل بایلز می‌گوید که میانگین به پایان رساندن بازی باید حدود 10 ساعت طول بکشد، هرچند دلایل زیادی برای بازگشت دوباره وجود دارد.

از آنجا که وعده داده شده The Quarry یک بازی مبنی بر ماجراجویی ترسناک روایت‌محور خواهد بود که به عنوان جانشین معنوی Until Dawn عمل می‌کند، جای تعجب ندارد که بازیکنان زیاد منتظر تجربه کردن آن باشند و با نزدیک شدن به زمان عرضه نهایی بازی، همچنان جزئیات جدیدی از آن منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های زامبی غیر انگلیسی زبان – زامبی‌های خارجی!با بهترین زامبی‌ها تا پای مرگ بروید
بهترین فیلم‌های زامبی غیر انگلیسی زبان – زامبی‌های خارجی!

کارگردان بازی The Quarry، ویل بایلز (که کارگردانی Until Dawn را نیز بر عهده داشت) اخیرا در مصاحبه‌ای با SegmentNext اذعان کرد که میانگین به پایان رساندن بازی جدید حدود ده ساعت طول خواهد کشید. البته همانطور که از یک بازی ساخته شده توسط استودیو Supermassive انتظار می‌رود، دلایل زیادی برای بازگشت دوباره به بازی برای تجربه بخش‌های بیشتر وجود خواهد داشت.

بایلز گفت:

بسته به هر بازیکن، بازی The Quarry می‌تواند حدود ده ساعت طول بکشد. این بازی همچنین به گونه‌ای طراحی شده که قابلیت تکرار بالایی داشته باشد، زیرا تصور می‌کنیم که بسیاری از بازیکنان دوست دارند مسیرهای دیگری را طی کنند و انتخاب‌های متفاوتی داشته باشند. اگر به دنبال تجربه تمام تغییرات داستانی هستید، خواهید دید که تا مدت‌های طولانی مشغول بازی کردن The Quarry هستید!

بازی ترسناک The Quarry

The‌ Quarry در مجموع 186 پایان متفاوت خواهد داشت و چنین موضوعی در ترکیب با پیشنهادات اضافی آن (مانند حالت جدید و مخصوص سینمایی) مطمئنا باید کافی باشد که اطمینان پیدا کنیم در زمینه محتوای بازی کم‌ کاری نشده است. خوشبختانه زمان زیادی تا عرضه بازی باقی نمانده است.

بازی ترسناک The Quarry که در روز 10 ژوئن (20 خرداد) برای پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، چند روز پیش مراحل ساختش رسما به پایان رسید.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های کوسه‌ای که باید در تابستان تماشا کنیدخونی که از آرواره‌ها به اقیانوس می‌ریزد
بهترین فیلم‌های کوسه‌ای که باید در تابستان تماشا کنید


ویجی‌لاگ پلاس: رونمایی از لوگو کال آو دیوتی جدید و کنفرانس ایکس باکس و بتسدا

تماشا ویدیو از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + یک =

دکمه بازگشت به بالا