عمومی

سازنده بازی Guardians of the Galaxy روی چند پروژه با آنریل انجین 5 کار میکند

سازنده بازی Guardians of the Galaxy روی چند پروژه با آنریل انجین 5 کار می‌کند

دیوید آنفوسی، رئیس استودیو Eidos Montreal – سازنده بازی نگهبانان کهکشان یا همان Guardians of the Galaxy – می‌گوید که پیوستن به Embracer Group، باعث رشد و پیشرفت آن‌ها می‌شود، استودیو را به سطح جدیدی می‌برد و کارمندان و گیمرها را بسیار خوشحال می‌کند.

Embracer Group روز گذشته چندین استودیو از شرکت اسکوئر انیکس همچون کریستال داینامیکس، ایدوس مونترال و اسکوئر انیکس مونترال به همراه کاتالوگ فرانچایز‌هایی چون Deus Ex، Thief، Legacy of Kain و Tomb Raider و بیش از 50 فرانچایز و IP دیگر متعلق به اسکوئر انیکس را با قیمت 300 میلیون دلار خریداری کرد.

مطلب پیشنهادی:چطور از آیتم‌ بازی‌ها در استیم پول بدست آوریم؟با فروش آیتم، بازی‌های جدید بخرید
چطور از آیتم‌ بازی‌ها در استیم پول بدست آوریم؟

در جریان کنفرانس، هر یک از مدیران استودیوها در مورد پروژه‌های مختلف خود، در گذشته و حال، به همراه آمار فروش و تمجید و تحسین‌های حول آثار خود صحبت کردند. در همین حین دیوید آنفوسی، رئیس استودیو Eidos Montreal، اعلام کرد که آن‌ها پروژه‌های متعددی با استفاده از آنریل انجین 5 توسعه می‌دهند.

تصمیم استفاده از آنریل انجین 5 به جای موتور و فناوری اختصاصی استودیو به این خاطر گرفته شده که آن‌ها تمام تمرکز خود را بر محتوای مورد نظر بگذارند. در حالی که دیوید آنفوسی هیچ اطلاعاتی در مورد این پروژه‌ها ارائه نکرد، اما اظهار داشت استودیو «خانه فرانچایزهای Thief و Deus Ex» است. اگرچه او کمی در مورد Deus Ex و تاریخچه آن صحبت کرد، اما تایید نشد که آیا استودیو سازنده دوباره به این فرانچایز دوست‌داشتنی بازخواهند گشت یا خیر.

سازنده بازی نگهبانان کهکشان

آنفوسی در پایان گفت پیوستن به Embracer Group ایدوس را به سطح بالاتری می‌برد و کارمندان و گیمرها را بسیار خوشحال می‌کند. در حال حاضر این استودیو دارای چهار تیم خلاق با 442 کارمند از دفتر اصلی آن در شهر مونترال کانادا است. آخرین عنوان اصلی استودیو بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy بود که فروش آن کمتر از حد انتظارات اسکوئر انیکس بود. البته مقصر اصلی فاجعه‌ای به نام Marvel’s Avengers محسوب می‌شود که مخاطبان را به نگهبانان کهکشان بدبین کرده بود.

اگرچه کریستال داینامیکس پیش از این تایید کرده بود در حال کار روی بازی جدید Tomb Raider با استفاده از موتور آنریل انجین 5 است، اما استفاده ایدوس مونترال از این موتور مطمئنا قابل توجه خواهد بود، مخصوصا اگر بازی نگهبانان کهکشان را تجربه کرده باشید و بدانید که از نظر گرافیکی چقدر چشم‌نواز بود.

توسعه‌دهندگان دیگری که موتور اپیک را تحسین کرده‌اند عبارتند از استودیو The Coalition که عنوان آزمایشی The Cavern ساخته شده توسط همین موتور را منتشر کرد. استودیو CD Projekt RED نیز قصد دارد بازی بعدی سری ویچر را با استفاده از همین موتور بسازد. شما در صورت علاقه می‌توانید ویدیو «در مورد ویچر 4 چه می‌دانیم» را از طریق یوتیوب تماشا کنید.

مطلب پیشنهادی:دست سونی توی دادگاه فورتنایت رو شد!اپل در برابر اپیک گیمز… فایت
دست سونی توی دادگاه فورتنایت رو شد!


ویجی‌لاگ پلاس: رونمایی از لوگو کال آو دیوتی جدید و کنفرانس ایکس باکس و بتسدا

تماشا ویدیو از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا