عمومی

پلی استیشن به دنبال مدیری برای خرید استودیوها است

پلی استیشن به دنبال مدیر جدیدی برای خرید استودیوها است

پلی استیشن به دنبال استخدام یک مدیر توسعه است تا فرصت‌های موجود برای خرید و راه‌های تقویت استودیو‌های شخص اول این شرکت را شناسایی کند.

سونی در حالی تصمیم به انجام این کار گرفته که هفته گذشته نیز ایکس باکس به دنبال استخدام یک مدیر استراتژی و توسعه بازی بود و به نظر می‌رسد هر دو ناشر و صاحب پلتفرم به دنبال خرید توسعه‌دهندگان بیشتری در آینده هستند.

مطلب پیشنهادی:پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بخریم یا دیره؟بریم واسه PS5 و Xbox جدید؟
پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بخریم یا دیره؟

طبق اطلاعات منتشر شده، مدیر مورد نظر پلی استیشن، تیم توسعه شرکتی سونی را رهبری خواهد کرد که مسئول «شناسایی فرصت‌های رشد غیر ارگانیک از طریق خرید، سرمایه‌گذاری یا شرکت مشارکتی» است. سونی همچنین به دنبال فردی است که در زمینه بازی‌های ویدیویی تخصص داشته باشد و این فرد نه تنها به پیدا کردن این فرصت‌ها کمک خواهد کرد، بلکه آن‌ها را با فرهنگ کلی و فرآیند کاری سونی نیز همآهنگ می‌کند تا «ارزش بلندمدت قابل توجهی را برای شرکت ایجاد کند».

پلی استیشن

مدیر جدید که همچنین به صورت مستقیم با تیم مدیریت نیز همکاری می‌کند، در خط مقدم پلی استیشن و استودیوهای شخص اول آن قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:خیالتان راحت! فیلم Spider Man No Way Home قطعا چند اسپایدرمن خواهد داشتیونیورس سینمایی در هالیوود Level UP می‌شود!
خیالتان راحت! فیلم Spider Man No Way Home قطعا چند اسپایدرمن خواهد داشت

در چند وقت گذشته، پلی استیشن و ایکس باکس برای خرید استودیوهای بیشتر، رقابت نزدیکی با یکدیگر داشته‌اند. ابتدا مایکروسافت با خرید بتسدا این عرصه را آغاز کرد و حتی در ادامه اکتیویژن بلیزارد را در یک معامله عجیب و گران قیمت خریداری کرد. از سویی دیگر، سونی نیز چندان بی‌کار نبوده و نام بانجی را به لیست استودیوهای خود اضافه کرده است. البته ژاپنی‌ها پیش از آن دو استودیو Bluepoint و Housemarque را نیز خریداری کرده بودند.


ویجی‌لاگ پلاس: رونمایی از لوگو کال آو دیوتی جدید و کنفرانس ایکس باکس و بتسدا

تماشا ویدیو از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا