عمومی

The Long Dark بستههای الحاقی پولی برای مد بقا دریافت خواهد کرد

The Long Dark بسته‌های الحاقی پولی برای مد بقا دریافت خواهد کرد

بازی The Long Dark به‌روزرسانی‌هایی برای بسته‌های الحاقی پولی در آینده دریافت خواهد کرد که برای مد بقا (Survival) تهیه شده‌اند.

پس از برگزاری یک Kickstarter موفق، استودیو Hinterland Games بازی هاردکور بقا The Long Dark را از طریق دسترسی زودهنگام در سال 2014 منتشر کرد و نسخه 1.0 بازی را در سال 2017 عرضه نمود. از آن زمان تاکنون بازی به‌روزرسانی‌های رایگانی برای حالت داستانی اپیزودی Wintermute و برای حالت بقا دریافت می‌کرد، اما کارگردان رافائل ون لیروپ توضیح داد که این موضوع تغییر خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستاندر ظاهر جذاب، اما در باطن زشت
بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستان

در حالی که قبلا به‌روزرسانی‌های مد بقای The Long Dark به دلیل ارتباط با مد داستانی بسیار کوچک و محدود بود، تیم از زمان انتشار قسمت چهارم برای جدا کردن آن‌ها تلاش کرده است. تلاش‌های آن‌ها اکنون کامل شده و افزودن‌ به‌روزرسانی‌های مهم‌تر به مد بقا امکان‌پذیر شده، اما نه به صورت رایگان.

ون لیروپ می‌نویسد:

سال گذشته یک نظرسنجی برای جامعه بازیکنان برگزار کردیم و پرسیدیم که دوست دارید ما تمرکز خود را برای آینده The Long Dark در چه بخشی اختصاص دهیم. در میان بازخوردهای مفید، متوجه شدیم که تقریبا 80 درصد از شما می‌خواهید که ما شروع به تولید محتوای بسته الحاقی پولی برای Survival Mode کنیم.

اولین به‌روزرسانی پولی The Long Dark که ون لیروپ آن را شبیه به یک سیزن پس (Season Pass) توصیف می‌کند، اواخر امسال منتشر می‌شود.

این به‌روزرسانی به نوعی رویکرد Season Pas (نام واقعی هنوز مشخص نشده) خواهد داشت که در آن کمپینی حدودا 15 تا 18 ماهه از به‌روز‌رسانی‌ها خواهیم داشت که برای هر کسی که سیزن پس را خریداری کرده باشد، باز می‌شود.

در طول کمپین، خریداران ترکیبی از محتوا و به‌روزرسانی‌های سیستم گیم‌پلی، از جمله مناطق جدید، چالش‌های جدید، مکانیک‌های جدید و همچنین بهبودها و به‌روزرسانی‌های کلی سیستم‌های اصلی بازی را دریافت خواهند کرد.

The Long Dark

کسانی که ترجیح می‌دهند سیزن پس را نخرند، پس از پایان کمپین به به‌روز‌رسانی‌ها دسترسی پیدا خواهند کرد، زمانی که آن‌ها به عنوان سه یا چهار بسته الحاقی پولی جداگانه تقسیم می‌شوند. در ضمن‌های به‌روزرسانی رایگان نیز ادامه خواهند داشت. ون لیروپ توضیح می‌دهد:

این به‌روزرسانی‌ها معمولا کوچک‌تر خواهند بود. در مقایسه با آنچه که به جریان محتوای پولی اضافه می‌شود، بهبودهای کوچک‌تری وجود خواهند داشت که به‌نظر منصفانه است.

هر کسی که بازی The Long Dark را دارد، همچنان قسمت پنجم را هر زمان که تمام شود به صورت رایگان دریافت خواهد کرد و برنامه این است که به‌روزرسانی‌های پولی در نیمه دوم سال 2022 آغاز شوند.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Nobody Saves the World – نجات دنیا با قهرمان نیم وجبیگاهی قهرمانان کوچک هم کارهای بزرگ می‌کنند
معرفی بازی Nobody Saves the World – نجات دنیا با قهرمان نیم وجبی


جعبه گشایی Huawei P50 Pro

تماشا از یوتیوب پلاس

The Long Dark بستههای الحاقی پولی برای مد بقا دریافت خواهد کرد
The Long Dark بستههای الحاقی پولی برای مد بقا دریافت خواهد کرد
The Long Dark بستههای الحاقی پولی برای مد بقا دریافت خواهد کرد
The Long Dark بستههای الحاقی پولی برای مد بقا دریافت خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا