عمومی

GTA San Andreas این ماه سرویس گیم پس را ترک خواهد کرد

GTA San Andreas این ماه سرویس گیم پس را ترک خواهد کرد

به نظر می‌رسد بازی GTA: San Andreas – The Definitive Edition در آینده‌ای نزدیک، سرویس ایکس باکس گیم پس را ترک خواهد کرد.

به گفته کاربر Wario64 در توییتر، این جدایی «در دو هفته آینده» انجام خواهد شد، اما تاریخ دقیقی ارائه نشده است. متاسفانه GTA: San Andreas برای خرید به صورت جداگانه ارائه نشده، بنابراین کسانی که مایل به ادامه بازی هستند باید مجموعه Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition را خریداری کنند. از طرف دیگر GTA: Vice City – The Definitive Edition نیز به نظر می‌سد فردا پلی استیشن پلاس را ترک خواهد کرد، بنابراین خبر جدایی سن آندریاس غافلگیرکننده نیست.

GTA: San Andreas

در حالی که مشترکین سرویس گیم پس معمولا وقتی بازی‌ها از سرویس خارج می‌شوند ناراحت می‌شوند، به نظر می‌رسد که تعداد کمی از آن‌ها به خاطر از دست دادن سن آندریاس بخواهند اشک بریزند. در حالی که بازی اصلی کاملا دوست داشتنی بود، طرفداران از هیچ یک از بازی‌هایی که در GTA: The Trilogy – The Definitive Edition عرضه شدند، راضی نبودند.

مطلب پیشنهادی:راهنمای تمام کدهای تقلب GTA 3: Definitive Editionاجی مجی لا ترجی!
راهنمای تمام کدهای تقلب GTA 3: Definitive Edition

ریمسترها در سال گذشته توسط بازیکنان مورد انتقاد شدید قرار گرفتند، زیرا با باگ‌ها و مشکلات عملکردی متعددی عرضه شده بودند. راکستار گیمز به دلیل وضعیت اسف‌بار بازی‌ها عذرخواهی کرد و از آن زمان تاکنون به‌روز‌رسانی‌های بزرگ را عرضه کرد تا مشکلات موجود را برطرف کند. با این حال، به نظر می‌رسد که آسیب وارد شده دیگر قابل ترمیم نیست و تصور همگان از مجموعه ریمستر همچنان یک اثر ضعیف است.

خوشبختانه، مشترکین ایکس باکس گیم پس گزینه‌های زیادی برای لذت بردن دارند. این سرویس در چند سال گذشته به لطف مجموعه متنوع بازی‌هایش، طرفداران قابل توجهی پیدا کرده است. در حالی که سن آندریاس این ماه گیم پس را ترک می‌کند، مشترکین در هفته‌های آتی، بازی‌های جدید زیادی برای تجربه کردن خواهند داشت.

Bugsnax چند روز پیش به این سرویس اضافه شد، در حالی که Trek to Yomi و Eiyuden Chronicle: Rising و Pac-Man Museum همگی قرار است در ماه می عرضه شوند. ممکن است که این بازی‌ها باعث رضایت طرفداران جی‌‌تی‌ای نشوند، اما با توجه به استقبال ضعیف از سن آندریاس به نظر نمی‌رسد که کسی از جدا شدن این بازی از سرویس بخواهد ناراحت شود.

مطلب پیشنهادی:پرونده بازی Agent: چه اتفاقی برای بازی فراموش‌شده راکستار افتاد؟تماشا کنید
پرونده بازی Agent: چه اتفاقی برای بازی فراموش‌شده راکستار افتاد؟


جعبه گشایی Huawei P50 Pro

تماشا از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا