عمومی

شایعه 343Industries در حال کار روی بازیی از سری Halo است

شایعه: 343Industries در حال کار روی بازی جدیدی از سری Halo است

هرچند 343 Industries هم اکنون برنامه‌های زیادی با Halo Infinite دارد، اما به نظر می‌رسد این استودیو در حال کار روی یک بازی دیگری از این فرنچایز است.

343 Industries مطمئنا در حال حاضر برنامه‌های زیادی برای Halo Infinite دارد. فصل دوم آن با نام Lone Wolves به زودی آغاز خواهد شد و توسعه‌دهندگان همچنین به طور مداوم در حال کار روی اصلاحات بازی و تغییران آن بر اساس بازخورد بازیکنان هستند و در همین حال قرار است محتوا جدیدی از جمله حالت Forge به آن اضافه شوند.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Halo Infinite – هر کدام از Skullها چه کار می‌کنند؟جمجمه، شده قمقمه!
راهنمای بازی Halo Infinite – هر کدام از Skullها چه کار می‌کنند؟
Halo

با این حال، «جز کوردن» در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست Xbox Two توضیح می‌دهد که او «بسیار مطمئن است» که 343 Industries در حال حاضر روی بازی دیگری از سری Halo کار می‌کند که هیچ ارتباطی با Halo Infinite ندارد. او توضیح دیگری درباره این بازی ارائه نکرد. همچنین در این گزارش آمده است که Halo Infinite قرار است پلتفرم اصلی این سری در آینده محسوب شود، بنابراین به احتمال زیاد هر بازی جدیدی از آن که در آینده نزدیک عرضه شود، ممکن است اسپین‌آف Halo Infinite خواهد بود.

با این وجود، هنوز به طور رسمی اعلام نشده که 343 Industries در حال ساخت بازی جدید Halo است. طبق اطلاعات فاش شده درباره این استودیو، می‌دانیم که ساخت حالت بتل رویال Halo Infinite هم اکنون جز برنامه آن‌ها محسوب می‌شود.


جعبه گشایی Huawei P50 Pro

تماشا از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + دو =

دکمه بازگشت به بالا