عمومی

سم ریمی درباره عدم ساخت Spider-Man 4 توضیح میدهد

سم ریمی درباره عدم ساخت Spider-Man 4 توضیح می‌دهد

«سم ریمی» در مصاحبه جدید خود درباره چهارمین نسخه از فیلم «مرد عنکبوتی» با بازی «توبی مگوایر» و دلایل عدم ساخت آن توضیح داده است.

سم ریمی، هفته آینده با فیلم قابل انتظار Doctor Strange in the Multiverse of Madness بار دیگر در ژانر ابرقهرمانی حضور خواهد داشت. آخرین فیلم منتشر شده توسط او به سال 2013 و عنوان Oz the Great and Powerful مربوط می‌شود و پیش از این سه‌گانه Spider-Man با بازی توبی مگوایر را در سبک ابرقهرمانی در کارنامه خود دارد.

او در مصاحبه جدید خود با رولینگ استون، درباره بازگشت به فیلم‌های ابرقهرمانی و خاطراتش از سه‌گانه «مرد عنکبوتی» صحتب کرده که از آن به عنوان نقطه عطفی در فیلم‌های این سبک یاد می‌شود. با این حال Spider-Man 3 در نهایت با نقدهای متفاوتی روبرو شد و هرچند در آن زمان قرار بود فیلم چهارم این سری ساخته شود، اما در نهایت تولید آن متوقف شد.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Spider-Man: No Way Home – حمله به قلب طرفداران مرد عنکبوتیاولین فیلم «واقعی» مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home – حمله به قلب طرفداران مرد عنکبوتی
مرد عنکبوتی

در این مصاحبه، ریمی فاش کرد ساخت «مرد عنکبوتی 4» به دلیل مشکلاتی که در فیلمنامه آن وجود داشت و مطابق با استانداردهایش نبودند، لغو شد. او گفت:

می‌خواستم فیلمی بسازم تا خود را به آن دوباره احیا کنم. واقعا استاندارد بالایی برای آن در ذهنم داشتم و فکر نمی‌کردم که بتوانم آن فیلمنامه را در آن نقطه شروع به سطحی که انتظار داشتم برسانم.

مطلب پیشنهادی:9 بار که مرد عنکبوتی به نجات اونجرز پرداختیک پسر بچه دبیرستانی که ناجی تواناترین قهرمانان زمین می‌شود
9 بار که مرد عنکبوتی به نجات اونجرز پرداخت

او همچنین در مصاحبه خود، درباره ایده‌هایش برای چهارمین فیل مرد عنکبوتی، از جمله احتمال حضور «بروس کمپبل» بازیگر فیلم‌های Evil Dead در نقش میستریو و حضور کریون شکارچی (Kraven the Hunter) به عنوان ویلن اصلی می‌شود.

در بخش دیگری از مصاحبه، ریمی درباره احتمال همکاری مجدد با توبی مگوایر، برای ساخت یک سه‌گانه جدید صحبت کرد. مگوایر اخیرا در No Way Home یک بار دیگر نقش مرد عنکبوتی را ایفا کرده بود. هرچند به گفته ریمی، ساخت این سه‌گانه با چالش‌هایی روبرو است، اما احتمال آن را رد نکرد.


جعبه گشایی Huawei P50 Pro

تماشا از یوتیوب پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا