عمومی

بازی Halo Infinite تاکنون بیش از 20 میلیون بازیکن داشته است

بازی Halo Infinite تاکنون بیش از 20 میلیون بازیکن داشته است

Halo Infinite یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2021 بود که توانسته در دو ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی از خودش به جا بگذارد.

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های ایکس باکس در سال 2021آماده باشید برای ماجراجویی‌های جدید
بهترین بازی‌های ایکس باکس در سال 2021

بخش داستانی هیلو اینفینیت و بخش چند نفره‌ی رایگان آن با استقبال خوبی از سوی بازیکنان و منتقدان روبه رو شده است. بنابر گزارش سایت گیمینگ بولت، Halo Infinite تاکنون بیش از 20 میلیون بازیکن داشته که یعنی موفق‌ترین لانچ تاریخ این فرانچایز را تجربه کرده است. البته این آمار نشان دهنده میزان فروش بازی نیست، چون شامل بازیکنان بخش چند نفره‌ی رایگان و گیم‌پس نیز می‌شود. با توجه به پشتیبانی بلند مدت استودیو 343 اینداستریز از هیلو اینفینیت، انتظار می‌رود که تعداد بازیکنان آن در آینده بیشتر نیز شود.

Halo Infinite دنباله‌ای برای بازی Halo 5: Guardians محسوب می‌شود و استودیو 343 دوباره به سراغ شخصیت مستر چیف رفته است. همانطور که اشاره کردیم حالت چند نفره Halo Infinite قرار است یک تجربه مستقل و رایگان برای تمام بازیکنان باشد و تنها برای تجربه بخش داستانی نیاز به خرید آن دارید. استودیو 343 اینداستریز توانسته با هیلو اینفینیت به ریشه‌های این فرانچایز باز گردد و این بازی از همه لحاظ یک موفقیت برای ایکس باکس و مایکروسافت محسوب می‌شود.

Halo Infinite

در انتها بد نیست به سریال Halo نیز اشاره کنیم که در سه ماه اول سال 2022 طریق پارامونت پلاس پخش خواهد شد. تیم بازیگری این سریال نیز باید اشاره کنیم که شامل پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) در نقش مستر چیف، ناتاشا مک‌الون (Natascha McElhone) از سریال Californication در نقش دکتر کاترین الیزابت هالزی و جن تیلور (Jen Taylor) در نقش کورتانا می‌شود.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Psychonauts 2 – بزرگ‌مرد کوچکمامور راز پوتین، این بار با ماموریت بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند
بررسی بازی Psychonauts 2 – بزرگ‌مرد کوچک


فورتنایت و چالش بکش زیر دوستت

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا