عمومی

کاربران استیم از بازی Hitman 3 راضی نیستند

کاربران استیم از بازی Hitman 3 راضی نیستند

Hitman 3 یکی از بهترین بازی های سال 2021 بود که نسخه پی‌سی آن تنها در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفته و به تازگی روی استیم منتشر شده است.

پس از لانچ انحصاری روی فروشگاه اپیک گیمز به مدت یک سال‌، اکنون بازیکنان می‌توانند این بازی را روی استیم نیز خریداری کنند. با این وجود نقدهای کاربران نسبت به Hitman 3 چندان مثبت نبوده و خیلی‌ها به قیمت گذاری استودیو سازنده ایراد گرفته‌اند. بنابر گزارش استی پی‌سی گیمر استودیو IO Interactive برای عنوانی که سال پیش به بازار عرضه شده، قیمت کامل 60 دلار را در نظر گرفته که انتقادات زیادی را به همراه داشته است.

معمولا بازی‌‌هایی که از انحصار اپیک گیمز خارج می‌شوند، با تخفیف به استیم می‌آیند. به عنوان مثال Borderlands 3 با 50٪ تخفیف در دسترس کاربران استیم قرار گرفت. به همین خاطر نیمی از 435 نقد و بررسی بازی Hitman 3 روی استیم، به این موضوع اشاره کرده‌ و عدم رضایت خود را نشان داده‌اند. از طرف دیگر بعضی از کاربران نیز از نحوه انتقال سیوهای هیتمن 2 به هیتمن 3 ایراد گرفته، با این وجود در حال حاضر برطرف کردن مشکلات نسخه واقعیت مجازی، اولویت اصلی استودیو محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:چطور از آیتم‌ بازی‌ها در استیم پول بدست آوریم؟با فروش آیتم، بازی‌های جدید بخرید
چطور از آیتم‌ بازی‌ها در استیم پول بدست آوریم؟
بازی Hitman 3

علاوه‌بر انتشار بازی Hitman 3 روی استیم، از دو روز پیش تمام نسخه‌های این سه‌گانه به سرویس گیم پس نیز اضافه شده‌اند. این توسعه دهنده همچنین محتواهای جدید و جذابی جدیدی نیز به بازی اضافه کرده که مهم‌ترین آن‌ها مد Freelancer است. استودیو در ساخت این حالت از عناصر سبک روگ‌لایک (Roguelike) استفاده کرده که برنامه‌ریزی استراتژیک و نوعی خانه امن قابل تنظیم را شامل می‌شود.

بازی Hitman 3 هم‌اکنون روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:چگونه مشکل «بازی در حال اجرا شدن است» استیم را برطرف کنیم؟یکی از ارورهای عجیبی که کاربران استیم را زیاد اسیر می‌کند
چگونه مشکل «بازی در حال اجرا شدن است» استیم را برطرف کنیم؟


سینما: بهترین سریال های 2021

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا