عمومی

تاریخ انتشار نسخه فیزیکی ریمستر سهگانه GTA برای نینتندو سوییچ مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه فیزیکی ریمستر سه‌گانه GTA برای نینتندو سوییچ مشخص شد

از آنجایی که ریمستر سه‌گانه GTA از مشکلات فنی زیادی رنج می‌برد، راکستار تصمیم گرفت که نسخه فیزیکی نینتندو سوییچ را با تاخیر عرضه کند.

اکنون مشخص شده است که نسخه فیزیکی ریمستر سه‌گانه GTA برای نینتندو سوییچ در تاریخ 11 فوریه 2022 (24 بهمن) منتشر خواهد شد. این خبر را راکستار یا تیک-تو تایید نکرده‌اند، بلکه چندین اکانت رسمی توییترِ کمپانی نینتندو در کشورهای کشورهای مختلف به آن اشاره کرده‌اند. در ابتدا قرار بود کارتریج سه‌گانه GTA همزمان با نسخه‌های فیزیکی دیگر پلتفرم‌ها در 7 دسامبر (16 آذر) به بازار عرضه شود. با این وجود راکستار تصمیم گرفت که همه آن‌ها را با تاخیر عرضه کند.

نسخه فیزیکی پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 با 10 روز تاخیر و در تاریخ 17 دسامبر (26 آذر) روانه بازار شدند، با این وجود پیش از این خبری از تاریخ عرضه نسخه فیزیکی نینتندو سوییچ نبود. این سه‌گانه در زمان عرضه روی همه پلتفرم‌ها مشکل داشت، اما خیلی‌ها نسخه نینتندو سوییچ را بدترین می‌دانستند. فریم ریت نسخه سوییچ بسیار پایین و صفحه بارگذاری بازی بسیار طولانی بود. از این رو راکستار تصمیم گرفت که زمان بیشتری به استودیو برای کار روی این نسخه بدهد.

مطلب پیشنهادی:تاریخچه سری مکس پین – از کابوس‌های شبانه تا بازنشستگی در برزیلمروری بر داستان خلق کاراگاه پلیس افسرده نیویورک
تاریخچه سری مکس پین – از کابوس‌های شبانه تا بازنشستگی در برزیل
ریمستر سه‌گانه GTA

این ریمستر فرصت بسیار خوبی برای تجربه سه تا از بهترین بازی‌های تاریخ بود، با این وجود تجربه آن برای سرسخت‌ترین طرفداران راکستار نیز کار دشواری است. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition با مشکلات فنی بسیار زیاد و بحث برانگیزی عرضه شد و نقدهای متفاوتی از سوی جامعه طرفداران و منتقدان دریافت کرد. هرچند راکستار از آن زمان با ارائه به‌روزرسانی‌های جدید برخی مشکلات درون بازی را برطرف کرده است، اما همچنان نمی‌توان از آن به عنوان یک پروژه موفق نام برد.

از طرف دیگر استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two مشکلات عمده‌ای را که مجموعه ریمستر در زمان لانچ از آن رنج می‌برد، کم اهمیت جلوه داد. رلنیک باور دارد که Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition از زمان عرضه در آبان تاکنون، عملکردی بسیار خوبی داشته است.

مطلب پیشنهادی:راهنمای تمام کدهای تقلب GTA Vبا این کدهای تقلب تبدیل به قادر مطلق لس سانتوس شوید
راهنمای تمام کدهای تقلب GTA V


سینما: بهترین سریال های 2021

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا